kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO Grand Prix BIH
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište R
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -32*
KL - Stariji kadeti -37*
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Stariji kadeti -32*
3001
223
3
KENAN SMAKA (USORA)
365
0
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
3002
10
3
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
492
0
UROS MIMIC (KBS)
3004
223
0
KENAN SMAKA (USORA)
10
3
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. KENAN SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
3. UROS MIMIC, KBS "Deveta Četa" Pale
3. JASMIN SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Stariji kadeti -37*
3003
487
0
LUKA BANDIC (KBS)
117
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
3005
131
2
ESMIN FORIC (SG)
591
1
MUHAMED NOVALIĆ (REFLEX)
3006
488
3
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
62
0
ALEKSANDAR DAMJANAC (VELEZ)
184
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
3007
117
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
131
0
ESMIN FORIC (SG)
3008
488
1
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
184
2
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
3010
117
2
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
184
1
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
2. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ESMIN FORIC, KBS Storm Gym
3. IVAN MARKOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
KL - Stariji kadeti -42
3009
532
0
STEFAN VOLAS (KBKPRNJ)
489
3
BORISLAV MILUTINOVIC (KBS)
3011
142
1
BERIN SALČIN (ILID-SA)
592
2
EDIB ČALUK (REFLEX)
3012
440
0
FILIP DŽAJA (LIVNO)
590
3
HARUN KAMINIĆ (REFLEX)
122
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
3013
489
3
BORISLAV MILUTINOVIC (KBS)
592
0
EDIB ČALUK (REFLEX)
3014
590
2
HARUN KAMINIĆ (REFLEX)
122
1
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
3016
489
0
BORISLAV MILUTINOVIC (KBS)
590
3
HARUN KAMINIĆ (REFLEX)
Osvajači medalja
1. HARUN KAMINIĆ, Reflex
2. BORISLAV MILUTINOVIC, KBS "Deveta Četa" Pale
3. VIKTOR MILIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
3. EDIB ČALUK, Reflex
KL - Stariji kadeti -47
3015
130
0
HAJRO SILAJDZIC (SG)
624
3
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
40
HARIS PAŠIĆ (N. GRAD)
3017
140
0
AHMED ZJAJO (ILID-SA)
135
3
BORJAN TRAJKOV (KBC MKD)
283
AMIL TUTIC (BIHAC)
3018
116
3
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
258
0
ISAH TARHANIS (UNIRO)
55
BORIS RADIĆ (VELEZ)
141
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
628
NAMIK AGOVIC (KBS SA)
3019
624
2
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
40
1
HARIS PAŠIĆ (N. GRAD)
3020
135
3
BORJAN TRAJKOV (KBC MKD)
283
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
3021
116
0
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
55
3
BORIS RADIĆ (VELEZ)
3022
141
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
628
3
NAMIK AGOVIC (KBS SA)
3023
624
0
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
135
3
BORJAN TRAJKOV (KBC MKD)
3024
55
2
BORIS RADIĆ (VELEZ)
628
1
NAMIK AGOVIC (KBS SA)
3026
135
3
BORJAN TRAJKOV (KBC MKD)
55
0
BORIS RADIĆ (VELEZ)
Osvajači medalja
1. BORJAN TRAJKOV, Fight Team Skopje
2. BORIS RADIĆ, Velež Nevesinje
3. ABDULAH ZRNIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. NAMIK AGOVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KL - Stariji kadeti -52
3025
364
2
VUK MIČIĆ (KBV)
48
1
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
212
NIKOLA ŠARAN (VELEZ)
3027
284
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
169
0
SOFTIC MENAN (KBKBR)
450
DIN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
3028
364
3
VUK MIČIĆ (KBV)
212
0
NIKOLA ŠARAN (VELEZ)
3029
284
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
450
0
DIN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
3031
364
3
VUK MIČIĆ (KBV)
284
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. VUK MIČIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. AMIL TUTIC, "ZINO"
3. NIKOLA ŠARAN, Velež Nevesinje
3. DIN BLAŽEVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KL - Stariji kadeti -57
3030
224
1
MIDHAT SMAKA (USORA)
206
2
BALSA MARTINOVIC (KBK"081)
356
MATEJ DESPOTOVIC (KBV)
46
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
477
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
63
JASMIN DAJIC (2002BIH)
211
LUKA TERZIČ (VELEZ)
588
IMAD KRHAN (REFLEX)
271
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
3032
206
3
BALSA MARTINOVIC (KBK"081)
356
0
MATEJ DESPOTOVIC (KBV)
3033
46
3
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
477
0
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
3034
63
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
211
3
LUKA TERZIČ (VELEZ)
3035
588
2
IMAD KRHAN (REFLEX)
271
1
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
3036
206
2
BALSA MARTINOVIC (KBK"081)
46
1
RIJAD DEDIĆ (ILID-SA)
3037
211
3
LUKA TERZIČ (VELEZ)
588
0
IMAD KRHAN (REFLEX)
3039
206
1
BALSA MARTINOVIC (KBK"081)
211
2
LUKA TERZIČ (VELEZ)
Osvajači medalja
1. LUKA TERZIČ, Velež Nevesinje
2. BALSA MARTINOVIC, KBK"081" PODGORICA
3. IMAD KRHAN, Reflex
3. RIJAD DEDIĆ, Ilidža Sarajevo
KL - Stariji kadeti -63
3038
209
0
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
183
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
3040
5
3
FARIS MEMIC (ILID-SA)
180
0
ANTONIO PETROV (MK STIP)
3041
66
1
ALEN DJOZO (JUMRUK)
163
2
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
279
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
3042
183
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
5
0
FARIS MEMIC (ILID-SA)
3043
163
3
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
279
0
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
3045
183
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
163
0
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. GABRIEL PERIC, KBK "KOBRA" MOSTAR
2. MATEJ BOŠNJAK, BUSHIDO
3. FARIS MEMIC, Ilidža Sarajevo
3. AJDIN KURTOVIĆ, "ZINO"
KL - Stariji kadeti -69
3044
614
3
DAMJAN BAĆINA (VELEZ)
577
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
3046
437
3
IVAN DŽAJA (LIVNO)
200
0
VUK FURTULA (KBK"081)
3047
431
0
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
172
3
ADRIAN BABACIC (KBKBR)
94
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
3048
614
3
DAMJAN BAĆINA (VELEZ)
437
0
IVAN DŽAJA (LIVNO)
3049
172
3
ADRIAN BABACIC (KBKBR)
94
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
3051
614
3
DAMJAN BAĆINA (VELEZ)
172
0
ADRIAN BABACIC (KBKBR)
Osvajači medalja
1. DAMJAN BAĆINA, Velež Nevesinje
2. ADRIAN BABACIC, kbk bar
3. IVAN DŽAJA, GOLDEN GLORY LIVNO
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki
KL - Stariji kadeti +69
3050
60
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
433
0
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
286
ARNEL BULIC (BIHAC)
3052
3
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
259
3
BELMIN KALAC (UNIRO)
75
DENIS KAČAR (N. GRAD)
3053
458
0
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
625
3
ALMIN AGANOVIC (KBS SA)
568
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
3054
54
0
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
177
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
435
BRUNO REPIĆ (LIVNO)
3055
60
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
286
0
ARNEL BULIC (BIHAC)
3056
259
3
BELMIN KALAC (UNIRO)
75
0
DENIS KAČAR (N. GRAD)
3057
625
0
ALMIN AGANOVIC (KBS SA)
568
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
3058
177
0
NIKOLA NACEV (MK STIP)
435
3
BRUNO REPIĆ (LIVNO)
3059
60
2
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
259
1
BELMIN KALAC (UNIRO)
3060
568
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
435
0
BRUNO REPIĆ (LIVNO)
3062
60
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
568
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
Osvajači medalja
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. BELMIN KALAC, KickBox Klub Univerzum
3. BRUNO REPIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
KL - Starije kadetkinje -42
3061
378
3
AMINA BEGUNIĆ (TEŠANJ)
120
0
TEODORA VLASKI (TRN2010)
499
ANESA ŠUŠNJAR (KURTO)
3063
378
0
AMINA BEGUNIĆ (TEŠANJ)
499
3
ANESA ŠUŠNJAR (KURTO)
Osvajači medalja
1. ANESA ŠUŠNJAR, KBV Kurto
2. AMINA BEGUNIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. TEODORA VLASKI, Kik boks klub "KULE" Trnovo
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
3064
497
3
MELISA DEDIĆ (KURTO)
546
0
TEODORA NOVIC (KBKPRNJ)
Osvajači medalja
1. MELISA DEDIĆ, KBV Kurto
2. TEODORA NOVIC, Kick boxing club PRNJAVOR
3. ----
3. ----