kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC- Mlađi juniori- 15,16 god
FC- Stariji juniori- 17,18 god
FC - Seniori
LK- Mlađi juniori- 15,16 god
LK- Mlađe juniorke-15,16 god
LK- Stariji juniori - 17,18 god
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1- Mlađi juniori - 15,16 god
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -32*
KL - Stariji kadeti -37*
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti +69
3050
60
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
433
0
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
286
ARNEL BULIC (BIHAC)
3052
3
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
259
3
BELMIN KALAC (UNIRO)
75
DENIS KAČAR (N. GRAD)
3053
458
0
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
625
3
ALMIN AGANOVIC (KBS SA)
568
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
3054
54
0
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
177
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
435
BRUNO REPIĆ (LIVNO)
3055
60
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
286
0
ARNEL BULIC (BIHAC)
3056
259
3
BELMIN KALAC (UNIRO)
75
0
DENIS KAČAR (N. GRAD)
3057
625
0
ALMIN AGANOVIC (KBS SA)
568
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
3058
177
0
NIKOLA NACEV (MK STIP)
435
3
BRUNO REPIĆ (LIVNO)
3059
60
2
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
259
1
BELMIN KALAC (UNIRO)
3060
568
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
435
0
BRUNO REPIĆ (LIVNO)
3062
60
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
568
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
Medalists
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. BELMIN KALAC, KickBox Klub Univerzum
3. BRUNO REPIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO