kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SPARTAK" CAZIN
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
AGRAM
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ASVO KBC
Banska Bystrica
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budokai Nova gorica
BURA
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CSKA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DEBRECZEN
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
Dynamite team
Eagle-Kai Karate
Esztergomi KBSE
Fana
FAVORIT BH
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HBD
HUETTER
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "Piranha Team" Sesvete
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV DOMŽALE
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
ŁASKI KLUB SZTUK WALKI
LAV, Pula
LEON GYM
LUKS JAS-POL
MAČE
MALINSKA
MANGETSU
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
Nyergesujfalu SE
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
Power Gym e Fitness
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Shadow
SHARK GYM
SLATINA
SPARTAN GYM
STAFFORD
Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
SUŠAK
SVETI DUH
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠK Triebel
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
Top Ten Team
UKS GLADIATOR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
Wasa FightSport
Yaksha Combat Team Vogrsko
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
KL - Seniori -74
KL - Seniorke +70
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
1321
0
VÁRADI SZONJA (DBRCZTM)
401
10
SARA RUSTJA (IVNCG)
1086
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
1236
7
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
1370
2
NEJLA SPAHIĆ (IZOLA)
811
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
401
3
SARA RUSTJA (IVNCG)
1086
0
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
1236
6
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
811
0
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
401
0
SARA RUSTJA (IVNCG)
1236
10
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BOGLÁRKA ROZGONYI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. ALMA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. LARA IVEZIĆ, SUŠAK
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
1105
4
LEA LONČAR (DRAGA)
1238
8
PETRA SEMSEI (KIRALY)
837
NIKA VLAH (SUŠAK)
810
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
1387
LORENA TOMAC (TGRBROD)
1238
10
PETRA SEMSEI (KIRALY)
837
4
NIKA VLAH (SUŠAK)
810
11
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
1387
1
LORENA TOMAC (TGRBROD)
1238
5
PETRA SEMSEI (KIRALY)
810
4
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. PETRA SEMSEI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. CHIARA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. NIKA VLAH, SUŠAK
3. LORENA TOMAC, TIGAR BROD
KL - Seniori -74
1489
0
NAGY LEVENTE (DEBRECZ)
1013
3
MARINO PRANJIĆ (MLADOST)
385
0
ALEKSANDAR VILIC (SPRTKNK)
222
3
DOMINIK BLOCH (SZTUKW)
1474
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
224
0
MATEUZS NOVAK (SZTUKW)
807
3
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
625
0
KLEMEN SKERBIŠ (SEVNICA)
1013
2
MARINO PRANJIĆ (MLADOST)
222
1
DOMINIK BLOCH (SZTUKW)
1474
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
807
0
DRAGAN VIDAS (KRŠAN)
1013
0
MARINO PRANJIĆ (MLADOST)
1474
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
Osvajači medalja
1. DÁVID ELSZASZER, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. MARINO PRANJIĆ, MLADOST
3. DRAGAN VIDAS, PREDATOR
3. DOMINIK BLOCH, ŁASKI KLUB SZTUK WALKI
KL - Seniorke +70
1010
0
IRENA ŽUNEC (MLADOST)
639
0
JASMINA MERDIC (CBS)
809
3
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
829
0
ALEŠA BAGARI (MSOBOTA)
1010
2
IRENA ŽUNEC (MLADOST)
809
1
INA MILOHANIĆ (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. IRENA ŽUNEC, MLADOST
2. INA MILOHANIĆ, PREDATOR
3. ----
3. ALEŠA BAGARI, KBK Murska Sobota