kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SPARTAK" CAZIN
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
AGRAM
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ASVO KBC
Banska Bystrica
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budokai Nova gorica
BURA
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CSKA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DEBRECZEN
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
Dynamite team
Eagle-Kai Karate
Esztergomi KBSE
Fana
FAVORIT BH
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HBD
HUETTER
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "Piranha Team" Sesvete
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV DOMŽALE
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
ŁASKI KLUB SZTUK WALKI
LAV, Pula
LEON GYM
LUKS JAS-POL
MAČE
MALINSKA
MANGETSU
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
Nyergesujfalu SE
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
Power Gym e Fitness
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Shadow
SHARK GYM
SLATINA
SPARTAN GYM
STAFFORD
Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
SUŠAK
SVETI DUH
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠK Triebel
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
Top Ten Team
UKS GLADIATOR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
Wasa FightSport
Yaksha Combat Team Vogrsko
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniorke -60
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -70
LC - Seniori -57
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
1105
4
LEA LONČAR (DRAGA)
1238
8
PETRA SEMSEI (KIRALY)
837
NIKA VLAH (SUŠAK)
810
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
1387
LORENA TOMAC (TGRBROD)
1238
10
PETRA SEMSEI (KIRALY)
837
4
NIKA VLAH (SUŠAK)
810
11
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
1387
1
LORENA TOMAC (TGRBROD)
1238
5
PETRA SEMSEI (KIRALY)
810
4
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
Osvajači medalja
1. PETRA SEMSEI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. CHIARA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. NIKA VLAH, SUŠAK
3. LORENA TOMAC, TIGAR BROD
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
986
15
PAULA BRAOVAC (MAWASHI)
1121
18
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. VERONIKA GRGINČIĆ, DRAGA
2. PAULA BRAOVAC, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
470
11
MARTIN MAJSEC (BTI)
930
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
155
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1070
2
TONI HRELJA (BUDOL)
1221
9
HORVÁTH MARK (KIRALY)
421
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
1118
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1219
7
DÁVID WOLF (KIRALY)
753
1
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
799
6
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
674
0
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
156
2
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
868
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
1100
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
470
4
MARTIN MAJSEC (BTI)
155
2
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1221
11
HORVÁTH MARK (KIRALY)
1118
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1219
2
DÁVID WOLF (KIRALY)
799
0
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
156
3
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
1100
4
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
470
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
1221
4
HORVÁTH MARK (KIRALY)
1219
1
DÁVID WOLF (KIRALY)
1100
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
1221
1
HORVÁTH MARK (KIRALY)
1219
7
DÁVID WOLF (KIRALY)
Osvajači medalja
1. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. HORVÁTH MARK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
3. MARTIN MAJSEC, BTI
PF - Mlađi kadeti +47
48
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1113
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
1076
7
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1038
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
1435
0
TEODOR KULIĆ (TKD.SL)
851
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1421
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
61
8
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
150
6
ISTVÁN MAGYAR (DBRCZTM)
1425
NIKO RITLOP (PTUJ)
915
6
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
530
0
JAN ŠOŠTARIĆ (SUŠAK)
1419
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
48
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1076
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
851
5
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1421
4
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
61
1
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
1425
8
NIKO RITLOP (PTUJ)
915
4
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
1419
10
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
48
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
851
4
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1425
1
NIKO RITLOP (PTUJ)
1419
6
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
48
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1419
4
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. NIKO RITLOP, PTUJ
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -37
1416
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
456
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
310
VÁRADI SZONJA (DBRCZTM)
1106
11
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
958
1
IVANA PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
766
ISKRA MARAVIĆ (TKD.SL)
420
4
ZALA ROZINA (PDKZ)
966
5
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1438
LUCIJA MRNJEC (TKD.SL)
1237
0
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
647
4
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
929
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
1416
10
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
310
0
VÁRADI SZONJA (DBRCZTM)
1106
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
766
0
ISKRA MARAVIĆ (TKD.SL)
966
11
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1438
1
LUCIJA MRNJEC (TKD.SL)
647
8
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
929
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
1416
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
1106
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
966
4
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
647
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1416
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
966
2
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. LORENA GAZILJ, MAWASHI
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -42
1087
PETRA GREGORIČ (BUDOKAI)
1327
JULIA SETLA (BESKID)
1107
1
BRIGITA BEDI (DRAGA)
1417
3
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
1239
PETRA SEMSEI (KIRALY)
780
ELA ZNAOR (MALINSK)
895
JESSICA TRIEBEL (TRIEBEL)
1328
OLIWIA MARTYNIAK (BESKID)
1288
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1087
7
PETRA GREGORIČ (BUDOKAI)
1327
1
JULIA SETLA (BESKID)
1417
9
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
1239
4
PETRA SEMSEI (KIRALY)
780
7
ELA ZNAOR (MALINSK)
895
0
JESSICA TRIEBEL (TRIEBEL)
1328
2
OLIWIA MARTYNIAK (BESKID)
1288
4
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1087
0
PETRA GREGORIČ (BUDOKAI)
1417
3
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
780
7
ELA ZNAOR (MALINSK)
1288
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1417
3
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
780
8
ELA ZNAOR (MALINSK)
Osvajači medalja
1. ELA ZNAOR, MALINSKA
2. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. PETRA GREGORIČ, Budokai Nova gorica
PF - Mlađe kadetkinje -47
398
3
LUCIJA VODAS (IVNCG)
735
10
GAIA VISENTIN (PGEF)
646
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
1088
5
PETRA GREGORIČ (BUDOKAI)
1108
4
BRIGITA BEDI (DRAGA)
659
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
735
6
GAIA VISENTIN (PGEF)
646
2
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
1088
8
PETRA GREGORIČ (BUDOKAI)
659
5
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
735
6
GAIA VISENTIN (PGEF)
1088
3
PETRA GREGORIČ (BUDOKAI)
Osvajači medalja
1. GAIA VISENTIN, Power Gym e Fitness
2. PETRA GREGORIČ, Budokai Nova gorica
3. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
PF - Stariji kadeti -57
1330
0
MIKOŁAJ MACIASZEK (BESKID)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
143
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
784
5
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
957
4
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
1348
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1037
11
FRAN PEČEK (KUTINA)
93
4
STEFAN RADMAN (TIGAR)
194
MIKE PESCHL (HUETTER)
133
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1430
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
1114
7
ROKO VULETA (DRAGA)
1455
4
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
1245
KORPADI TAMAS (KIRALY)
166
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
240
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
7
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
71
4
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
193
EMANUEL BRANDL (HUETTER)
141
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1420
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
697
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
143
1
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
784
6
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1348
3
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1037
10
FRAN PEČEK (KUTINA)
194
7
MIKE PESCHL (HUETTER)
133
6
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1430
1
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
1114
0
ROKO VULETA (DRAGA)
1245
6
KORPADI TAMAS (KIRALY)
166
1
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
240
7
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
6
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
193
0
EMANUEL BRANDL (HUETTER)
141
5
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1420
2
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
784
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1037
3
FRAN PEČEK (KUTINA)
133
0
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1245
11
KORPADI TAMAS (KIRALY)
240
10
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
9
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
141
4
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
1037
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
1245
3
KORPADI TAMAS (KIRALY)
262
9
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
697
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
262
8
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
Osvajači medalja
1. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
2. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
3. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FRAN PEČEK, KUTINA
PF - Starije kadetkinje -50
1428
7
NINA DUH (PTUJ)
187
3
SELINA TSCHESAL (HUETTER)
738
5
GAIA VISENTIN (PGEF)
649
1
LORENA POŽEGA (TGRSL)
138
0
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
991
6
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
846
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
1413
2
TEJA MIHELČIČ (DOMZALE)
188
0
MELISSA STIFTER (HUETTER)
1109
IVANA VIDRIH (DRAGA)
151
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
1035
0
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
356
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
1428
2
NINA DUH (PTUJ)
738
4
GAIA VISENTIN (PGEF)
991
5
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
846
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
1413
2
TEJA MIHELČIČ (DOMZALE)
1109
1
IVANA VIDRIH (DRAGA)
151
5
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
356
1
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
738
1
GAIA VISENTIN (PGEF)
991
4
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1413
0
TEJA MIHELČIČ (DOMZALE)
151
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
991
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
151
2
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
3. GAIA VISENTIN, Power Gym e Fitness
3. TEJA MIHELČIČ, KBV DOMŽALE
PF - Starije kadetkinje +65
232
6
ALEXANDRA KRAPIVINA (CSKA)
651
0
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
458
ANITA ŠANTOR (BTI)
1110
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
709
MAFEZZONI DEBORAH (DYNAMIT)
232
9
ALEXANDRA KRAPIVINA (CSKA)
458
2
ANITA ŠANTOR (BTI)
1110
9
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
709
6
MAFEZZONI DEBORAH (DYNAMIT)
232
3
ALEXANDRA KRAPIVINA (CSKA)
1110
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. ALEXANDRA KRAPIVINA, CSKA
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ANITA ŠANTOR, BTI
3. MAFEZZONI DEBORAH, Dynamite team
PF - Juniorke -60
1379
5
KRISTINA BOGATAJ (IZOLA)
360
11
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
1261
2
SZABO DORINA (KIRALY)
88
0
PETRA MISKIĆ (TIGAR)
1111
4
DORA GOLAC (DRAGA)
817
2
ANA ALABER (LAV)
933
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
475
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
360
0
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
1261
7
SZABO DORINA (KIRALY)
1111
3
DORA GOLAC (DRAGA)
933
5
KATA ŠARE (VELEBIT)
1261
3
SZABO DORINA (KIRALY)
933
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. SZABO DORINA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. DOMINIKA KARCHOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. DORA GOLAC, DRAGA
LC - Stariji kadeti -57
1188
3
LUKA BOGDAN (MARJAN)
943
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
1477
2
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
701
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
405
3
WOJCIECH MAŚLANKA (JAS-POL)
1123
0
ROKO VULETA (DRAGA)
340
GLENN ANIČIČ (KOPER)
481
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
785
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1480
DÁVID MISKOLCZI (TÖKÖL)
1476
3
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1169
0
KRISTIAN HOUDEK (BNSKBST)
1307
0
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1188
0
LUKA BOGDAN (MARJAN)
1477
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
405
0
WOJCIECH MAŚLANKA (JAS-POL)
340
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
481
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1480
0
DÁVID MISKOLCZI (TÖKÖL)
1476
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1477
3
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
340
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
481
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1477
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
Osvajači medalja
1. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
2. RICHÁRD VIGMOND, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
LC - Juniori -74
1143
3
SÁNDOR BÁRDOSI (CONTROL)
827
0
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
936
ROKO ŠARE (VELEBIT)
577
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
673
LUKA SIRIĆ (TKDKRLJ)
412
3
DOMINIK SZABÓ (NY SE)
1116
0
VILIM VIČIĆ FRANČIŠKOVIĆ (DRAGA)
863
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
390
BUNJA EUGEN (VELEBIT)
1403
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
1143
3
SÁNDOR BÁRDOSI (CONTROL)
936
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
577
3
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
673
0
LUKA SIRIĆ (TKDKRLJ)
412
2
DOMINIK SZABÓ (NY SE)
863
1
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
390
0
BUNJA EUGEN (VELEBIT)
1403
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
1143
2
SÁNDOR BÁRDOSI (CONTROL)
577
1
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
412
3
DOMINIK SZABÓ (NY SE)
1403
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
1143
2
SÁNDOR BÁRDOSI (CONTROL)
412
1
DOMINIK SZABÓ (NY SE)
Osvajači medalja
1. SÁNDOR BÁRDOSI, Controll SportClub Szombathely
2. DOMINIK SZABÓ, Nyergesujfalu SE
3. MÁTÉ JÁNOSI, Esztergomi KBSE
3. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
LC - Juniori -79
461
3
DUJE SIRIC (KVARNER)
388
0
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
1115
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
461
2
DUJE SIRIC (KVARNER)
1115
0
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. DUJE SIRIC, KVARNER
2. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. ----
LC - Juniorke -60
478
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
501
1
KLAUDIA CICHOŃ (JAS-POL)
690
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
1172
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
1112
DORA GOLAC (DRAGA)
213
0
MARIELL GAASSAND STRAUME (NORWAY)
1475
0
KITTI ELSZASZER (TÖKÖL)
687
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
1323
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
820
ANA ALABER (LAV)
478
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
690
0
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
1172
3
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
1112
0
DORA GOLAC (DRAGA)
1475
1
KITTI ELSZASZER (TÖKÖL)
687
2
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
1323
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
820
3
ANA ALABER (LAV)
478
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
1172
3
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
687
3
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
820
0
ANA ALABER (LAV)
1172
3
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
687
0
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
Osvajači medalja
1. URŠKA GAZVODA, KBV Proficiogroup Hwarang
2. KRISTÍNA URDOVÁ, Panter Prešov
3. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. ANA ALABER, LAV, Pula
LC - Juniorke -70
536
0
ANAMARIJA FRANCESCHI (CRO)
1181
3
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. IVA VUKUŠIĆ, DRAGA
2. ANAMARIJA FRANCESCHI, CROATIA
3. ----
3. ----
LC - Seniori -57
1447
0
JAKOB ŠIMNIC (GEPARD)
1247
0
BENCE VARGA (CONTROL)
1117
1
IVAN POŽEGA (DRAGA)
402
2
FILIP BARAK (KOŠICE)
1447
0
JAKOB ŠIMNIC (GEPARD)
402
3
FILIP BARAK (KOŠICE)
Osvajači medalja
1. FILIP BARAK, Guard klub kickbox KOŠICE
2. JAKOB ŠIMNIC, Taekwon-do Klub Gepard
3. IVAN POŽEGA, DRAGA
3. BENCE VARGA, Controll SportClub Szombathely