kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SPARTAK" CAZIN
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
AGRAM
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ASVO KBC
Banska Bystrica
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budokai Nova gorica
BURA
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CSKA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DEBRECZEN
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
Dynamite team
Eagle-Kai Karate
Esztergomi KBSE
Fana
FAVORIT BH
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HBD
HUETTER
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "Piranha Team" Sesvete
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV DOMŽALE
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
ŁASKI KLUB SZTUK WALKI
LAV, Pula
LEON GYM
LUKS JAS-POL
MAČE
MALINSKA
MANGETSU
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
Nyergesujfalu SE
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
Power Gym e Fitness
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Shadow
SHARK GYM
SLATINA
SPARTAN GYM
STAFFORD
Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
SUŠAK
SVETI DUH
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠK Triebel
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
Top Ten Team
UKS GLADIATOR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
Wasa FightSport
Yaksha Combat Team Vogrsko
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Veterani -84
PF - Veterani -94
PF - Veterani +94
PF - Djevojčice +32
643
0
LARA RADOČAJ (TGRSL)
973
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
1317
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
1369
2
NEJLA SPAHIĆ (IZOLA)
965
4
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
173
LAURA ZSILÁK (DBRCZTM)
973
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
1317
0
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
965
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
173
0
LAURA ZSILÁK (DBRCZTM)
973
1
SARA JELIĆ (MAWASHI)
965
3
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. SARA JELIĆ, MAWASHI
3. LAURA ZSILÁK, Debreczeni Team
3. FÜLÖP FANNI, Debreczeni Team
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
1321
0
VÁRADI SZONJA (DBRCZTM)
401
10
SARA RUSTJA (IVNCG)
1086
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
1236
7
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
1370
2
NEJLA SPAHIĆ (IZOLA)
811
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
401
3
SARA RUSTJA (IVNCG)
1086
0
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
1236
6
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
811
0
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
401
0
SARA RUSTJA (IVNCG)
1236
10
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BOGLÁRKA ROZGONYI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. ALMA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. LARA IVEZIĆ, SUŠAK
PF - Stariji kadeti -47
236
8
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
49
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
351
5
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1374
2
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
145
3
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
714
1
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
1233
NAGY ZALAN (KIRALY)
237
5
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
852
1
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
148
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1423
0
TIMI SITAR (PTUJ)
128
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1373
3
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
33
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
236
3
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
351
4
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
145
0
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
1233
1
NAGY ZALAN (KIRALY)
237
5
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
148
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1373
4
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
33
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
351
7
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1233
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
237
6
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
1373
0
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
351
7
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
237
9
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
Osvajači medalja
1. DANIIL SOKOLOVSKIY, CSKA
2. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
3. SEBASTJAN LAZAR, KIT IZOLA
3. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -52
1329
5
MICHAŁ KRÓL (BESKID)
34
4
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
132
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1376
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
1023
DOMAGOJ MERCLUFT (PAKRAC)
1349
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
98
1
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
1244
VERES ROLAND (KIRALY)
1298
JOSIP GRGURIĆ (VSG)
662
FRAN PEČEK (KUTINA)
1424
0
TIMI SITAR (PTUJ)
92
0
STEFAN RADMAN (TIGAR)
1243
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1375
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
1454
LUKAS ŠEKRST (TKD.SL)
442
1
DOMEN JERMAN (PDKZ)
532
2
ADAM HERCOG (SUŠAK)
239
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
146
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
956
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
1329
2
MICHAŁ KRÓL (BESKID)
132
4
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1376
8
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
1023
2
DOMAGOJ MERCLUFT (PAKRAC)
1349
1
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
1244
7
VERES ROLAND (KIRALY)
1298
0
JOSIP GRGURIĆ (VSG)
662
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
92
1
STEFAN RADMAN (TIGAR)
1243
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1375
5
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
1454
1
LUKAS ŠEKRST (TKD.SL)
532
0
ADAM HERCOG (SUŠAK)
239
6
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
146
2
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
956
5
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
132
3
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1376
1
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
1244
5
VERES ROLAND (KIRALY)
662
3
FRAN PEČEK (KUTINA)
1243
6
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1375
3
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
239
5
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
956
4
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
132
1
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1244
4
VERES ROLAND (KIRALY)
1243
6
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
239
8
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
1244
6
VERES ROLAND (KIRALY)
239
2
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
Osvajači medalja
1. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DANIIL SOKOLOVSKIY, CSKA
3. CSÁK BENCE, Debreczeni Team
3. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -63
144
6
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
242
9
SERGEY PLETENEV (CSKA)
1246
6
KORPADI TAMAS (KIRALY)
1377
0
MATIJA GREGORIČ (IZOLA)
142
6
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
525
0
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
1495
0
KONRAD NOWAK (JAS-POL)
72
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
167
10
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
244
4
PAVEL MOISEEV (CSKA)
263
7
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
32
0
LEO MIHALIĆ (TIGAR)
1248
0
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
1371
3
AMMAR SEFIĆ (IZOLA)
295
KONRAD NOWAK (GLADIAT)
242
6
SERGEY PLETENEV (CSKA)
1246
9
KORPADI TAMAS (KIRALY)
142
5
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
72
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
167
0
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
263
6
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1371
2
AMMAR SEFIĆ (IZOLA)
295
8
KONRAD NOWAK (GLADIAT)
1246
8
KORPADI TAMAS (KIRALY)
142
12
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
263
12
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
295
2
KONRAD NOWAK (GLADIAT)
142
7
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
263
1
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
Osvajači medalja
1. SZENTPÉTERI BENCE, Debreczeni Team
2. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
3. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. KONRAD NOWAK, UKS GLADIATOR
PF - Stariji kadeti -69
74
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1372
0
AMMAR SEFIĆ (IZOLA)
245
2
PAVEL MOISEEV (CSKA)
428
12
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
246
9
VLADISLAV NESYTOV (CSKA)
1378
1
MATIJA GREGORIČ (IZOLA)
195
3
MARCEL STEINGRUBER (HUETTER)
126
12
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
74
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
428
2
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
246
0
VLADISLAV NESYTOV (CSKA)
126
6
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
74
8
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
126
4
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
3. MATIC ŠPAJZER, PON DO KWAN ZAGORJE
3. VLADISLAV NESYTOV, CSKA
PF - Juniorke -60
1379
5
KRISTINA BOGATAJ (IZOLA)
360
11
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
1261
2
SZABO DORINA (KIRALY)
88
0
PETRA MISKIĆ (TIGAR)
1111
4
DORA GOLAC (DRAGA)
817
2
ANA ALABER (LAV)
933
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
475
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
360
0
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
1261
7
SZABO DORINA (KIRALY)
1111
3
DORA GOLAC (DRAGA)
933
5
KATA ŠARE (VELEBIT)
1261
3
SZABO DORINA (KIRALY)
933
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. SZABO DORINA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. DOMINIKA KARCHOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. DORA GOLAC, DRAGA
PF - Juniorke -65
935
4
KARMEN GALAC (VELEBIT)
1102
5
TJAŠA KOVAČIČ (PDKZ)
89
0
PETRA MISKIĆ (TIGAR)
918
0
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
19
9
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
1380
1
KRISTINA BOGATAJ (IZOLA)
586
MAGDALENA HOLZINGER (ASVO)
1102
0
TJAŠA KOVAČIČ (PDKZ)
918
3
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
19
7
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
586
1
MAGDALENA HOLZINGER (ASVO)
918
3
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
19
0
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
2. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TJAŠA KOVAČIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MAGDALENA HOLZINGER, ASVO KBC
PF - Seniori -94
444
2
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
1046
9
ANDREA ONGARO (ANDREA)
1381
ADMIR SINANBEGOVIČ (IZOLA)
1382
5
MILJAN PALIBRK (IZOLA)
54
10
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
252
STEPAN TROFIMOV (CSKA)
1046
9
ANDREA ONGARO (ANDREA)
1381
3
ADMIR SINANBEGOVIČ (IZOLA)
54
3
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
252
7
STEPAN TROFIMOV (CSKA)
1046
6
ANDREA ONGARO (ANDREA)
252
4
STEPAN TROFIMOV (CSKA)
Osvajači medalja
1. ANDREA ONGARO, KBA a.s.d.
2. STEPAN TROFIMOV, CSKA
3. ADMIR SINANBEGOVIČ, KIT IZOLA
3. MARINO ŠTEFANAC, TIGAR, Karlovac
PF - Seniori +94
1383
11
ADMIR SINANBEGOVIČ (IZOLA)
199
1
MICHAEL WEBER (HUETTER)
445
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
1384
3
MILJAN PALIBRK (IZOLA)
1047
8
ANDREA ONGARO (ANDREA)
897
SINIŠA MEŠTROVIĆ (MACE)
1383
8
ADMIR SINANBEGOVIČ (IZOLA)
445
1
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
1047
0
ANDREA ONGARO (ANDREA)
897
0
SINIŠA MEŠTROVIĆ (MACE)
1383
1
ADMIR SINANBEGOVIČ (IZOLA)
1047
3
ANDREA ONGARO (ANDREA)
Osvajači medalja
1. ANDREA ONGARO, KBA a.s.d.
2. ADMIR SINANBEGOVIČ, KIT IZOLA
3. ----
3. DAMJAN DOLIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Veterani -84
1385
3
BOJAN HOMOVEC (IZOLA)
1163
0
DEZSŐ DEBRECZENI (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. BOJAN HOMOVEC, KIT IZOLA
2. DEZSŐ DEBRECZENI, Debreczeni Team
3. ----
3. ----
PF - Veterani -94
1056
0
MATTEO ROLLA (ANDREA)
1386
0
BOJAN HOMOVEC (IZOLA)
Osvajači medalja
1. BOJAN HOMOVEC, KIT IZOLA
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Veterani +94
1057
0
MATTEO ROLLA (ANDREA)
1502
0
BOJAN HOMOVEC (IZOLA)
327
ISTVÁN TÓTH (BER.)
1502
3
BOJAN HOMOVEC (IZOLA)
327
8
ISTVÁN TÓTH (BER.)
Osvajači medalja
1. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. BOJAN HOMOVEC, KIT IZOLA
3. ----
3. ----