kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SPARTAK" CAZIN
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
AGRAM
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ASVO KBC
Banska Bystrica
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budokai Nova gorica
BURA
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CSKA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DEBRECZEN
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
Dynamite team
Eagle-Kai Karate
Esztergomi KBSE
Fana
FAVORIT BH
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HBD
HUETTER
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "Piranha Team" Sesvete
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV DOMŽALE
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
ŁASKI KLUB SZTUK WALKI
LAV, Pula
LEON GYM
LUKS JAS-POL
MAČE
MALINSKA
MANGETSU
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
Nyergesujfalu SE
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
Power Gym e Fitness
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Shadow
SHARK GYM
SLATINA
SPARTAN GYM
STAFFORD
Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
SUŠAK
SVETI DUH
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠK Triebel
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
Top Ten Team
UKS GLADIATOR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
Wasa FightSport
Yaksha Combat Team Vogrsko
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-22
PF - Dječaci -25
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Juniori -63
LC - Stariji kadeti -42
LC - Juniori -63
PF - Dječaci početnici-22
1027
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
878
0
LEONARDO FETIĆ (SUŠAK)
1192
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
177
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
881
LEON NOVAK (BTI)
305
PAP BOTOND (DBRCZTM)
549
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
1194
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
526
ROKO RIBARIĆ (SUŠAK)
878
5
LEONARDO FETIĆ (SUŠAK)
1192
6
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
177
6
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
881
0
LEON NOVAK (BTI)
305
2
PAP BOTOND (DBRCZTM)
549
6
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
1194
6
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
526
0
ROKO RIBARIĆ (SUŠAK)
1192
5
NIKOLÁSZ ROMÁN (KIRALY)
177
6
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
549
1
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
1194
3
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
177
1
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1194
8
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. CSIERNYIK ZSOMBOR, Debreczeni Team
3. DARIO TOPIĆ, TOMISLAV GYM
3. NIKOLÁSZ ROMÁN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Dječaci -25
550
1
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
37
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1197
LEVENTE MATICS (KIRALY)
1401
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
304
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
1400
0
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
25
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
287
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1199
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
519
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
37
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1197
1
LEVENTE MATICS (KIRALY)
1401
2
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
304
10
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
25
6
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
287
0
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1199
3
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
519
4
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
37
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
304
0
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
25
4
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
519
0
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
37
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
25
1
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROLAND ÓRÉ, Debreczeni Team
3. BÁNFI BENCE, Debreczeni Team
PF - Ml. kadeti poč.-37
20
0
FRAN DRVODELIĆ (TIGAR)
350
3
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
898
10
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
789
8
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
96
0
TIN HAJDUKOVIĆ (TIGAR)
928
3
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
433
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
609
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
55
4
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
814
8
MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ (DBRCZTM)
431
0
NEJC KOZOLE (PDKZ)
498
0
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
43
0
LUKA PLIVELIĆ (TIGAR)
474
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
1415
FRAN VRBAN (TKD.SL)
350
5
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
898
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
928
9
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
433
7
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
814
8
MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ (DBRCZTM)
431
4
NEJC KOZOLE (PDKZ)
474
9
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
1415
3
FRAN VRBAN (TKD.SL)
898
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
928
8
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
814
7
MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ (DBRCZTM)
474
2
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
928
4
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
814
5
MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ, Debreczeni Team
2. ANTONIO LONČARIĆ, MAWASHI
3. JOSIP SAMARDŽIĆ, BTI
3. NIK JAMŠEK GROBELNIK, KBV Proficiogroup Hwarang
PF - Mlađi kadeti -28
154
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
293
1
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
1218
DÁVID WOLF (KIRALY)
1217
1
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
903
8
DIEGO ALDIN (BURA)
1324
JULEK GRABOŚ (BESKID)
154
0
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1218
6
DÁVID WOLF (KIRALY)
903
8
DIEGO ALDIN (BURA)
1324
2
JULEK GRABOŚ (BESKID)
1218
3
DÁVID WOLF (KIRALY)
903
0
DIEGO ALDIN (BURA)
Osvajači medalja
1. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DIEGO ALDIN, BURA
3. MARK STUMPF, Debreczeni Team
3. JULEK GRABOŚ, Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
PF - Mlađi kadeti -37
848
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
1220
1
DÁVID WOLF (KIRALY)
522
1
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
1069
3
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
438
3
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
472
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
181
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
800
1
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
1225
5
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
349
0
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
610
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
1362
4
LUKA GRAČNER (1994PDK)
616
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
1227
ERŐS PATRIK (KIRALY)
824
1
LOREN DOMBA (LAV)
1224
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
815
4
MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ (DBRCZTM)
499
5
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
434
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
56
0
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
285
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
902
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
1222
3
HORVÁTH MARK (KIRALY)
512
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
258
10
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
1071
1
TONI HRELJA (BUDOL)
1223
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
1220
6
DÁVID WOLF (KIRALY)
1069
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
438
3
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
181
1
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
1225
6
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
349
0
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
1362
3
LUKA GRAČNER (1994PDK)
1227
1
ERŐS PATRIK (KIRALY)
1224
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
499
5
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
434
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
285
6
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
902
9
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
512
1
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
258
9
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
1223
4
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
1220
2
DÁVID WOLF (KIRALY)
438
1
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
1225
6
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
1362
0
LUKA GRAČNER (1994PDK)
1224
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
285
2
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
902
1
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
258
6
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
1220
0
DÁVID WOLF (KIRALY)
1225
3
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
1224
3
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
258
6
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
1225
5
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
258
7
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
Osvajači medalja
1. ANATOLIY NIKIFOROV, CSKA
2. KARÁCSONYI DÁVID, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Mlađi kadeti -42
439
1
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
260
9
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
134
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1101
0
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
524
0
DOMINIK HERŠAK (KLOŠTAR)
1229
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1303
3
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1173
2
JAN HUŠAK (LAV)
1226
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
286
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1326
MATEUSZ PIETRZYK (BESKID)
1299
7
LAN KOKOL (ORMOŽ)
657
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
182
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
1099
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
299
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
661
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
755
5
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
1177
2
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
1228
ERŐS PATRIK (KIRALY)
520
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
259
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
11
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
134
8
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
524
0
DOMINIK HERŠAK (KLOŠTAR)
1229
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1303
2
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1226
4
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
286
5
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1326
1
MATEUSZ PIETRZYK (BESKID)
1299
7
LAN KOKOL (ORMOŽ)
182
4
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
1099
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
661
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
755
6
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
1228
3
ERŐS PATRIK (KIRALY)
520
1
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
259
7
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
5
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
1229
3
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1226
3
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
286
4
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1299
1
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1099
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
755
2
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
259
7
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
5
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
286
4
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1099
4
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
259
6
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
6
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
259
10
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
Osvajači medalja
1. ANDREY STRIZHAKOV, CSKA
2. ANATOLIY NIKIFOROV, CSKA
3. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. FLACK MÁRK, Debreczeni Team
PF - Juniori -63
1072
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
372
0
TIBOR HODBOD (KOŠICE)
588
UWE BRAUNRATH (ASVO)
603
6
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
1318
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1257
KISS ROLAND (KIRALY)
772
0
JURAJ PRPIC (TKD.SL)
1319
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
590
MICHAEL ERNST (ASVO)
300
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
425
0
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
744
RICCARDO GARBUIO (PGEF)
1072
6
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
588
0
UWE BRAUNRATH (ASVO)
603
5
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
1257
11
KISS ROLAND (KIRALY)
1319
12
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
590
7
MICHAEL ERNST (ASVO)
425
10
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
744
5
RICCARDO GARBUIO (PGEF)
1072
4
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
1257
6
KISS ROLAND (KIRALY)
1319
5
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
425
4
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
1257
9
KISS ROLAND (KIRALY)
1319
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. KISS ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. MIHA DRNOVŠEK, PON DO KWAN ZAGORJE
LC - Stariji kadeti -42
715
0
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
301
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
752
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
494
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1096
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1351
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
1095
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
748
SVEN HOJS (HWARANG)
634
ADNAN DEDIC (CBS)
715
0
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
752
3
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
494
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1095
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
748
0
SVEN HOJS (HWARANG)
634
0
ADNAN DEDIC (CBS)
752
0
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
748
0
SVEN HOJS (HWARANG)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
Osvajači medalja
1. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. KRISZTOFER SZÁSZ, Controll SportClub Szombathely
3. JANIN ŽNUDERL, KBV Proficiogroup Hwarang
3. SVEN HOJS, KBV Proficiogroup Hwarang
LC - Juniori -63
292
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
591
0
MICHAEL ERNST (ASVO)
1310
0
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
684
3
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
511
0
ŽAN GRANOV (MSOBOTA)
604
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
576
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
1015
0
DANIJEL SAVI (PAKRAC)
873
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
1062
3
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
803
0
MARKO POMAHAČ (PITBUL)
1313
0
LUKA VRANKOVEČKI (ORMOŽ)
374
0
TIBOR HODBOD (KOŠICE)
1138
MARTIN VARGA (CONTROL)
591
0
MICHAEL ERNST (ASVO)
684
3
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
604
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
576
0
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
873
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
1062
0
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
374
0
TIBOR HODBOD (KOŠICE)
1138
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
684
1
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
604
2
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
873
2
TEO ČENDAK (SUŠAK)
1138
1
MARTIN VARGA (CONTROL)
604
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
873
0
TEO ČENDAK (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. TEO ČENDAK, SUŠAK
3. MAREK KARLÍK, Panter Prešov
3. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely