kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -47
1354
6
ŽAN FERME (1994PDK)
149
0
ISTVÁN MAGYAR (DBRCZTM)
648
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
1301
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1232
NAGY ZALAN (KIRALY)
886
3
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
47
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1075
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
850
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
521
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
1427
7
DEJAN DUH (PTUJ)
1295
0
VLATKO PERKOVIĆ (VSG)
1043
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
887
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
186
CSÁK BOLDIZSÁR (DBRCZTM)
1306
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1231
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
901
ARMEN HOTI (BURA)
270
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1354
0
ŽAN FERME (1994PDK)
648
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
1301
1
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1232
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
47
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1075
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
850
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
521
5
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
1427
5
DEJAN DUH (PTUJ)
1043
4
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
887
7
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
186
6
CSÁK BOLDIZSÁR (DBRCZTM)
1306
1
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1231
11
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
901
0
ARMEN HOTI (BURA)
270
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1354
2
ŽAN FERME (1994PDK)
1232
3
NAGY ZALAN (KIRALY)
47
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
850
1
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1427
6
DEJAN DUH (PTUJ)
887
1
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
1231
1
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
270
5
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1232
5
NAGY ZALAN (KIRALY)
47
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1427
0
DEJAN DUH (PTUJ)
270
3
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1232
5
NAGY ZALAN (KIRALY)
270
3
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. CZÁR TIBOR, Debreczeni Team
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DEJAN DUH, PTUJ