kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SPARTAK" CAZIN
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
AGRAM
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ASVO KBC
Banska Bystrica
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budokai Nova gorica
BURA
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CSKA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DEBRECZEN
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
Dynamite team
Eagle-Kai Karate
Esztergomi KBSE
Fana
FAVORIT BH
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HBD
HUETTER
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "Piranha Team" Sesvete
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV DOMŽALE
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
ŁASKI KLUB SZTUK WALKI
LAV, Pula
LEON GYM
LUKS JAS-POL
MAČE
MALINSKA
MANGETSU
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
Nyergesujfalu SE
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
Power Gym e Fitness
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Shadow
SHARK GYM
SLATINA
SPARTAN GYM
STAFFORD
Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
SUŠAK
SVETI DUH
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠK Triebel
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
Top Ten Team
UKS GLADIATOR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
Wasa FightSport
Yaksha Combat Team Vogrsko
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-28
PF - Dječaci -28
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -69
PF - Dječaci početnici-28
1034
2
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
882
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
1395
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
1198
11
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1175
4
LUKA HUŠAK (LAV)
839
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1491
0
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
904
0
ANTE RITMAER (BURA)
9
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
1196
3
LEVENTE MATICS (KIRALY)
1314
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
980
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1024
0
BORNA KOZIĆ (KUTINA)
1079
0
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1399
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1315
1
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
838
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
518
3
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
611
8
NENO KURTANJEK (MACE)
21
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
12
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1171
1
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
486
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
882
13
LEONARDO ČVEK (BTI)
1395
2
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
1198
6
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
839
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1491
7
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
9
0
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
1196
1
LEVENTE MATICS (KIRALY)
980
5
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1079
3
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1399
0
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
838
0
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
611
5
NENO KURTANJEK (MACE)
21
13
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
3
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
486
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
882
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
1198
6
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1491
7
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
980
0
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1079
0
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1201
6
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
21
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
2
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1198
0
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1491
6
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1203
8
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1491
1
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1203
0
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Medalists
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LEVENTE RÁBEL, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Dječaci -28
884
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1205
0
JOSHUA WOLF (KIRALY)
612
0
NENO KURTANJEK (MACE)
1356
0
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
26
7
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
756
0
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
1204
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
778
9
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
879
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
308
SEBEN PÉTER (DBRCZTM)
36
7
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1361
0
MAJ BOKAL (1994PDK)
1202
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1205
10
JOSHUA WOLF (KIRALY)
1356
3
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
26
1
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1204
0
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
778
6
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
308
0
SEBEN PÉTER (DBRCZTM)
36
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1202
1
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1205
3
JOSHUA WOLF (KIRALY)
26
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
778
4
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
36
13
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1205
7
JOSHUA WOLF (KIRALY)
36
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. JOSHUA WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
PF - Ml. kadeti poč.-37
20
0
FRAN DRVODELIĆ (TIGAR)
350
3
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
898
10
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
789
8
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
96
0
TIN HAJDUKOVIĆ (TIGAR)
928
3
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
433
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
609
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
55
4
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
814
8
MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ (DBRCZTM)
431
0
NEJC KOZOLE (PDKZ)
498
0
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
43
0
LUKA PLIVELIĆ (TIGAR)
474
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
1415
FRAN VRBAN (TKD.SL)
350
5
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
898
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
928
9
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
433
7
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
814
8
MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ (DBRCZTM)
431
4
NEJC KOZOLE (PDKZ)
474
9
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
1415
3
FRAN VRBAN (TKD.SL)
898
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
928
8
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
814
7
MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ (DBRCZTM)
474
2
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
928
4
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
814
5
MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ (DBRCZTM)
Medalists
1. MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ, Debreczeni Team
2. ANTONIO LONČARIĆ, MAWASHI
3. JOSIP SAMARDŽIĆ, BTI
3. NIK JAMŠEK GROBELNIK, KBV Proficiogroup Hwarang
PF - Mlađi kadeti -32
470
11
MARTIN MAJSEC (BTI)
930
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
155
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1070
2
TONI HRELJA (BUDOL)
1221
9
HORVÁTH MARK (KIRALY)
421
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
1118
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1219
7
DÁVID WOLF (KIRALY)
753
1
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
799
6
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
674
0
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
156
2
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
868
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
1100
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
470
4
MARTIN MAJSEC (BTI)
155
2
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1221
11
HORVÁTH MARK (KIRALY)
1118
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1219
2
DÁVID WOLF (KIRALY)
799
0
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
156
3
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
1100
4
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
470
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
1221
4
HORVÁTH MARK (KIRALY)
1219
1
DÁVID WOLF (KIRALY)
1100
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
1221
1
HORVÁTH MARK (KIRALY)
1219
7
DÁVID WOLF (KIRALY)
Medalists
1. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. HORVÁTH MARK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
3. MARTIN MAJSEC, BTI
PF - Mlađi kadeti -42
439
1
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
260
9
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
134
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1101
0
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
524
0
DOMINIK HERŠAK (KLOŠTAR)
1229
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1303
3
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1173
2
JAN HUŠAK (LAV)
1226
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
286
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1326
MATEUSZ PIETRZYK (BESKID)
1299
7
LAN KOKOL (ORMOŽ)
657
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
182
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
1099
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
299
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
661
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
755
5
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
1177
2
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
1228
ERŐS PATRIK (KIRALY)
520
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
259
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
11
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
134
8
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
524
0
DOMINIK HERŠAK (KLOŠTAR)
1229
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1303
2
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1226
4
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
286
5
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1326
1
MATEUSZ PIETRZYK (BESKID)
1299
7
LAN KOKOL (ORMOŽ)
182
4
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
1099
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
661
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
755
6
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
1228
3
ERŐS PATRIK (KIRALY)
520
1
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
259
7
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
5
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
1229
3
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1226
3
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
286
4
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1299
1
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1099
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
755
2
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
259
7
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
5
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
286
4
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1099
4
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
259
6
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
260
6
ANATOLIY NIKIFOROV (CSKA)
259
10
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
Medalists
1. ANDREY STRIZHAKOV, CSKA
2. ANATOLIY NIKIFOROV, CSKA
3. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. FLACK MÁRK, Debreczeni Team
PF - Mlađi kadeti -47
1354
6
ŽAN FERME (1994PDK)
149
0
ISTVÁN MAGYAR (DBRCZTM)
648
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
1301
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1232
NAGY ZALAN (KIRALY)
886
3
TIMOTEJ ZAVEC (HWARANG)
47
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1075
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
850
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
521
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
1427
7
DEJAN DUH (PTUJ)
1295
0
VLATKO PERKOVIĆ (VSG)
1043
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
887
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
186
CSÁK BOLDIZSÁR (DBRCZTM)
1306
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1231
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
901
ARMEN HOTI (BURA)
270
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1354
0
ŽAN FERME (1994PDK)
648
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
1301
1
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1232
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
47
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1075
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
850
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
521
5
BENEDEK DÉNES (DBRCZTM)
1427
5
DEJAN DUH (PTUJ)
1043
4
ANDREY STRIZHAKOV (CSKA)
887
7
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
186
6
CSÁK BOLDIZSÁR (DBRCZTM)
1306
1
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1231
11
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
901
0
ARMEN HOTI (BURA)
270
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1354
2
ŽAN FERME (1994PDK)
1232
3
NAGY ZALAN (KIRALY)
47
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
850
1
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1427
6
DEJAN DUH (PTUJ)
887
1
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
1231
1
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
270
5
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1232
5
NAGY ZALAN (KIRALY)
47
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1427
0
DEJAN DUH (PTUJ)
270
3
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1232
5
NAGY ZALAN (KIRALY)
270
3
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
Medalists
1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. CZÁR TIBOR, Debreczeni Team
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DEJAN DUH, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje +47
516
7
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
857
4
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
1182
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
1240
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
191
ZERINA HAJDAREVIĆ (HUETTER)
137
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
29
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1331
ZUZANNA BUZDREWICZ (BESKID)
736
GAIA VISENTIN (PGEF)
516
5
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
1182
1
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
1240
10
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
191
1
ZERINA HAJDAREVIĆ (HUETTER)
137
7
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
29
2
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1331
0
ZUZANNA BUZDREWICZ (BESKID)
736
6
GAIA VISENTIN (PGEF)
516
3
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
1240
4
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
137
0
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
736
6
GAIA VISENTIN (PGEF)
1240
6
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
736
8
GAIA VISENTIN (PGEF)
Medalists
1. GAIA VISENTIN, Power Gym e Fitness
2. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FANNI RONYECZ, Debreczeni Team
3. TÖRÖK DÓRA, Debreczeni Team
PF - Stariji kadeti -42
854
8
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
1174
2
JAN HUŠAK (LAV)
147
4
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
713
5
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
234
6
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
1350
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
136
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
855
0
GABRIJEL DRAŽIĆ (SUŠAK)
493
6
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
161
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1242
4
GERGELY BENCE (KIRALY)
745
5
SVEN HOJS (HWARANG)
1364
ISMAR OMIČEVIĆ (2002BIH)
854
0
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
713
6
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
234
4
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
136
1
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
493
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
161
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
745
5
SVEN HOJS (HWARANG)
1364
2
ISMAR OMIČEVIĆ (2002BIH)
713
1
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
234
7
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
493
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
745
3
SVEN HOJS (HWARANG)
234
6
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
745
1
SVEN HOJS (HWARANG)
Medalists
1. GRIGORIY LANGAVIY, CSKA
2. SVEN HOJS, KBV Proficiogroup Hwarang
3. SOLDI RICCARDO, Dynamite team
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
PF - Starije kadetkinje -55
1183
5
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
1098
2
NEIRA ORAŠČANIN (CAZIN)
152
5
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
992
4
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1429
2
NINA DUH (PTUJ)
189
4
SELINA TEMMEL (HUETTER)
1241
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
422
6
TINA BALOH (PDKZ)
1342
0
MATEA PETOHLEB (PLANET)
517
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
650
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
843
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
27
LARA DESPOT (TIGAR)
1183
0
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
152
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
189
1
SELINA TEMMEL (HUETTER)
1241
5
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
422
1
TINA BALOH (PDKZ)
517
0
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
650
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
27
0
LARA DESPOT (TIGAR)
152
5
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
1241
3
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
422
9
TINA BALOH (PDKZ)
650
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
152
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
422
0
TINA BALOH (PDKZ)
Medalists
1. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
2. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
LC - Stariji kadeti -42
715
0
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
301
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
752
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
494
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1096
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1351
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
1095
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
748
SVEN HOJS (HWARANG)
634
ADNAN DEDIC (CBS)
715
0
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
752
3
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
494
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1095
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
748
0
SVEN HOJS (HWARANG)
634
0
ADNAN DEDIC (CBS)
752
0
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
748
0
SVEN HOJS (HWARANG)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
Medalists
1. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. KRISZTOFER SZÁSZ, Controll SportClub Szombathely
3. JANIN ŽNUDERL, KBV Proficiogroup Hwarang
3. SVEN HOJS, KBV Proficiogroup Hwarang
LC - Stariji kadeti -47
1309
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
741
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
578
BENCE KAJTÁR (H-2500)
759
RICHARD PETRINEC (FORTIS)
853
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
888
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
531
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
272
ADRIAN BAJTEL (JAS-POL)
541
DENIS KEKIĆ (CRO)
741
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
578
0
BENCE KAJTÁR (H-2500)
759
0
RICHARD PETRINEC (FORTIS)
853
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
888
0
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
531
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
272
3
ADRIAN BAJTEL (JAS-POL)
541
0
DENIS KEKIĆ (CRO)
741
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
853
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
531
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
272
0
ADRIAN BAJTEL (JAS-POL)
741
2
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
531
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ALEN PRELOŽNIK, KBV Proficiogroup Hwarang
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, SUŠAK
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ADRIAN BAJTEL, LUKS JAS-POL
LC - Stariji kadeti -52
758
3
ONDREJ FRANEK (FORTIS)
742
0
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
1134
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
1441
LUKAS ŠEKRST (TKD.SL)
620
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
638
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
1142
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
579
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
533
ADAM HERCOG (SUŠAK)
758
2
ONDREJ FRANEK (FORTIS)
1134
1
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
1441
0
LUKAS ŠEKRST (TKD.SL)
620
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
638
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
1142
0
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
579
3
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
533
0
ADAM HERCOG (SUŠAK)
758
3
ONDREJ FRANEK (FORTIS)
620
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
638
0
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
579
3
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
758
3
ONDREJ FRANEK (FORTIS)
579
0
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
Medalists
1. ONDREJ FRANEK, FORTIS Lučenec
2. BARNABÁS LÁSZLÓ, Esztergomi KBSE
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
LC - Starije kadetkinje -60
281
0
JULIA MULTARZYNSKA (JAS-POL)
944
3
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
1187
0
VANNA HULJEV (MARJAN)
1322
3
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
1186
0
JELENA UGRINA (MARJAN)
750
3
VANESSA ŠAJHER (HWARANG)
1345
0
KORINA ZUGAN (PLANET)
1311
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
944
1
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
1322
2
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
750
0
VANESSA ŠAJHER (HWARANG)
1311
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
1322
2
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
1311
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MAJA ČREŠNJOVNJAK, KBK Power kick Murska Sobota
3. VANESSA ŠAJHER, KBV Proficiogroup Hwarang
3. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
LC - Juniorke -60
478
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
501
1
KLAUDIA CICHOŃ (JAS-POL)
690
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
1172
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
1112
DORA GOLAC (DRAGA)
213
0
MARIELL GAASSAND STRAUME (NORWAY)
1475
0
KITTI ELSZASZER (TÖKÖL)
687
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
1323
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
820
ANA ALABER (LAV)
478
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
690
0
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
1172
3
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
1112
0
DORA GOLAC (DRAGA)
1475
1
KITTI ELSZASZER (TÖKÖL)
687
2
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
1323
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
820
3
ANA ALABER (LAV)
478
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
1172
3
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
687
3
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
820
0
ANA ALABER (LAV)
1172
3
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
687
0
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
Medalists
1. URŠKA GAZVODA, KBV Proficiogroup Hwarang
2. KRISTÍNA URDOVÁ, Panter Prešov
3. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. ANA ALABER, LAV, Pula
LC - Juniorke +70
751
3
URŠA TERDIN (HWARANG)
860
0
KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK)
914
0
DOROTEA BARIĆ (TKD.SL)
537
0
FRANKA KNEŽEVIĆ (CRO)
751
3
URŠA TERDIN (HWARANG)
914
0
DOROTEA BARIĆ (TKD.SL)
Medalists
1. URŠA TERDIN, KBV Proficiogroup Hwarang
2. DOROTEA BARIĆ, SLATINA
3. KLARA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. FRANKA KNEŽEVIĆ, CROATIA
LC - Seniori -69
1139
2
MARTIN VARGA (CONTROL)
488
1
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
871
IGOR KRUPIĆ (SUŠAK)
743
2
NEJC GAZVODA (HWARANG)
491
1
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
403
MIROSLAV MADZIN (KOŠICE)
1139
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
871
0
IGOR KRUPIĆ (SUŠAK)
743
3
NEJC GAZVODA (HWARANG)
403
0
MIROSLAV MADZIN (KOŠICE)
1139
2
MARTIN VARGA (CONTROL)
743
1
NEJC GAZVODA (HWARANG)
Medalists
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. NEJC GAZVODA, KBV Proficiogroup Hwarang
3. IGOR KRUPIĆ, SUŠAK
3. MIROSLAV MADZIN, Guard klub kickbox KOŠICE