kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SPARTAK" CAZIN
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
AGRAM
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ASVO KBC
Banska Bystrica
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budokai Nova gorica
BURA
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CSKA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DEBRECZEN
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
Dynamite team
Eagle-Kai Karate
Esztergomi KBSE
Fana
FAVORIT BH
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HBD
HUETTER
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "Piranha Team" Sesvete
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV DOMŽALE
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
ŁASKI KLUB SZTUK WALKI
LAV, Pula
LEON GYM
LUKS JAS-POL
MAČE
MALINSKA
MANGETSU
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
Nyergesujfalu SE
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
Power Gym e Fitness
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Shadow
SHARK GYM
SLATINA
SPARTAN GYM
STAFFORD
Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
SUŠAK
SVETI DUH
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠK Triebel
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
Top Ten Team
UKS GLADIATOR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
Wasa FightSport
Yaksha Combat Team Vogrsko
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-28
PF - Djevojčice početnice+32
PF - Dječaci -28
PF - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Seniori -69
LC - Seniori -79
LC - Seniorke -55
KL - Juniori -57
KL - Juniorke -60
KL - Seniori -69
KL - Seniori -79
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -60
PF - Dječaci početnici-28
1034
2
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
882
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
1395
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
1198
11
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1175
4
LUKA HUŠAK (LAV)
839
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1491
0
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
904
0
ANTE RITMAER (BURA)
9
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
1196
3
LEVENTE MATICS (KIRALY)
1314
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
980
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1024
0
BORNA KOZIĆ (KUTINA)
1079
0
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1399
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1315
1
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
838
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
518
3
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
611
8
NENO KURTANJEK (MACE)
21
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
12
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1171
1
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
486
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
882
13
LEONARDO ČVEK (BTI)
1395
2
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
1198
6
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
839
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1491
7
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
9
0
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
1196
1
LEVENTE MATICS (KIRALY)
980
5
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1079
3
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1399
0
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
838
0
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
611
5
NENO KURTANJEK (MACE)
21
13
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
3
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
486
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
882
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
1198
6
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1491
7
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
980
0
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1079
0
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1201
6
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
21
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
2
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1198
0
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1491
6
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1203
8
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1491
1
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1203
0
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Medalists
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LEVENTE RÁBEL, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Djevojčice početnice+32
476
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
174
3
LAURA ZSILÁK (DBRCZTM)
1286
MARČELINA ŽANETIĆ (MAWASHI)
51
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1341
LORA PETOHLEB (PLANET)
174
6
LAURA ZSILÁK (DBRCZTM)
1286
0
MARČELINA ŽANETIĆ (MAWASHI)
51
0
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1341
3
LORA PETOHLEB (PLANET)
174
7
LAURA ZSILÁK (DBRCZTM)
1341
0
LORA PETOHLEB (PLANET)
Medalists
1. LAURA ZSILÁK, Debreczeni Team
2. LORA PETOHLEB, PLANET SPORT
3. MARČELINA ŽANETIĆ, MAWASHI
3. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Dječaci -28
884
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1205
0
JOSHUA WOLF (KIRALY)
612
0
NENO KURTANJEK (MACE)
1356
0
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
26
7
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
756
0
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
1204
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
778
9
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
879
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
308
SEBEN PÉTER (DBRCZTM)
36
7
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1361
0
MAJ BOKAL (1994PDK)
1202
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1205
10
JOSHUA WOLF (KIRALY)
1356
3
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
26
1
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1204
0
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
778
6
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
308
0
SEBEN PÉTER (DBRCZTM)
36
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1202
1
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1205
3
JOSHUA WOLF (KIRALY)
26
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
778
4
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
36
13
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1205
7
JOSHUA WOLF (KIRALY)
36
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. JOSHUA WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
PF - Stariji kadeti -42
854
8
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
1174
2
JAN HUŠAK (LAV)
147
4
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
713
5
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
234
6
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
1350
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
136
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
855
0
GABRIJEL DRAŽIĆ (SUŠAK)
493
6
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
161
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1242
4
GERGELY BENCE (KIRALY)
745
5
SVEN HOJS (HWARANG)
1364
ISMAR OMIČEVIĆ (2002BIH)
854
0
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
713
6
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
234
4
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
136
1
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
493
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
161
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
745
5
SVEN HOJS (HWARANG)
1364
2
ISMAR OMIČEVIĆ (2002BIH)
713
1
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
234
7
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
493
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
745
3
SVEN HOJS (HWARANG)
234
6
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
745
1
SVEN HOJS (HWARANG)
Medalists
1. GRIGORIY LANGAVIY, CSKA
2. SVEN HOJS, KBV Proficiogroup Hwarang
3. SOLDI RICCARDO, Dynamite team
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
LC - Stariji kadeti -42
715
0
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
301
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
752
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
494
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1096
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1351
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
1095
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
748
SVEN HOJS (HWARANG)
634
ADNAN DEDIC (CBS)
715
0
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
752
3
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
494
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1095
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
748
0
SVEN HOJS (HWARANG)
634
0
ADNAN DEDIC (CBS)
752
0
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
748
0
SVEN HOJS (HWARANG)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
Medalists
1. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. KRISZTOFER SZÁSZ, Controll SportClub Szombathely
3. JANIN ŽNUDERL, KBV Proficiogroup Hwarang
3. SVEN HOJS, KBV Proficiogroup Hwarang
LC - Stariji kadeti -57
1188
3
LUKA BOGDAN (MARJAN)
943
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
1477
2
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
701
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
405
3
WOJCIECH MAŚLANKA (JAS-POL)
1123
0
ROKO VULETA (DRAGA)
340
GLENN ANIČIČ (KOPER)
481
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
785
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1480
DÁVID MISKOLCZI (TÖKÖL)
1476
3
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1169
0
KRISTIAN HOUDEK (BNSKBST)
1307
0
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1188
0
LUKA BOGDAN (MARJAN)
1477
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
405
0
WOJCIECH MAŚLANKA (JAS-POL)
340
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
481
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1480
0
DÁVID MISKOLCZI (TÖKÖL)
1476
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1477
3
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
340
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
481
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1477
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
Medalists
1. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
2. RICHÁRD VIGMOND, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
LC - Juniori -69
487
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
872
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
353
DAVID SURŇAK (KOŠICE)
198
SALVEDIN KEKIC (HUETTER)
859
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
1312
0
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
12
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
681
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
367
MARKO VASIĽ (KOŠICE)
877
DINO BENEDETTI (SUŠAK)
872
1
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
353
2
DAVID SURŇAK (KOŠICE)
198
0
SALVEDIN KEKIC (HUETTER)
859
3
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
12
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
681
0
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
367
2
MARKO VASIĽ (KOŠICE)
877
1
DINO BENEDETTI (SUŠAK)
353
3
DAVID SURŇAK (KOŠICE)
859
0
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
12
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
367
0
MARKO VASIĽ (KOŠICE)
353
0
DAVID SURŇAK (KOŠICE)
12
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
Medalists
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. DAVID SURŇAK, Guard klub kickbox KOŠICE
3. MARKO VASIĽ, Guard klub kickbox KOŠICE
3. DINO BOŽIČEVIĆ, SUŠAK
LC - Juniorke -55
477
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
1180
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
608
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
864
3
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
361
3
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
1014
0
ANĐELINA ROZMAN (PAKRAC)
87
3
PETRA LONČAR (TIGAR)
862
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
1180
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
864
3
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
361
1
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
87
2
PETRA LONČAR (TIGAR)
864
3
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
87
0
PETRA LONČAR (TIGAR)
Medalists
1. LEA BARKOVIĆ, SUŠAK
2. PETRA LONČAR, TIGAR, Karlovac
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. DOMINIKA KARCHOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
LC - Juniorke -60
478
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
501
1
KLAUDIA CICHOŃ (JAS-POL)
690
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
1172
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
1112
DORA GOLAC (DRAGA)
213
0
MARIELL GAASSAND STRAUME (NORWAY)
1475
0
KITTI ELSZASZER (TÖKÖL)
687
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
1323
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
820
ANA ALABER (LAV)
478
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
690
0
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
1172
3
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
1112
0
DORA GOLAC (DRAGA)
1475
1
KITTI ELSZASZER (TÖKÖL)
687
2
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
1323
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
820
3
ANA ALABER (LAV)
478
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
1172
3
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
687
3
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
820
0
ANA ALABER (LAV)
1172
3
URŠKA GAZVODA (HWARANG)
687
0
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
Medalists
1. URŠKA GAZVODA, KBV Proficiogroup Hwarang
2. KRISTÍNA URDOVÁ, Panter Prešov
3. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. ANA ALABER, LAV, Pula
LC - Seniori -69
1139
2
MARTIN VARGA (CONTROL)
488
1
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
871
IGOR KRUPIĆ (SUŠAK)
743
2
NEJC GAZVODA (HWARANG)
491
1
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
403
MIROSLAV MADZIN (KOŠICE)
1139
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
871
0
IGOR KRUPIĆ (SUŠAK)
743
3
NEJC GAZVODA (HWARANG)
403
0
MIROSLAV MADZIN (KOŠICE)
1139
2
MARTIN VARGA (CONTROL)
743
1
NEJC GAZVODA (HWARANG)
Medalists
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. NEJC GAZVODA, KBV Proficiogroup Hwarang
3. IGOR KRUPIĆ, SUŠAK
3. MIROSLAV MADZIN, Guard klub kickbox KOŠICE
LC - Seniori -79
869
3
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
334
0
TOMAŽ ZAJIČ (KOPER)
989
KERIM ČAMDŽIĆ (CBS)
967
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
583
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
484
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
782
DOMAGOJ BLAŽEVIĆ (CRO)
757
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
1103
ANDREJ PAROVEL (KOPER)
869
0
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
989
0
KERIM ČAMDŽIĆ (CBS)
967
3
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
583
0
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
484
3
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
782
0
DOMAGOJ BLAŽEVIĆ (CRO)
757
2
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
1103
1
ANDREJ PAROVEL (KOPER)
869
3
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
967
0
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
484
0
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
757
3
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
869
0
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
757
0
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
2. TIBOR ILEŠ, SUŠAK
3. KRISTIJAN VOJAKOVIĆ, ZMAJ
3. MLADEN SIKIRICA, MAWASHI
LC - Seniorke -55
1483
0
PETRA LONČAR (TIGAR)
1184
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
495
ANTONELA HREN (ZMAJ)
1184
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
495
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
Medalists
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
1479
2
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
482
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
277
DOMINIK GRYZŁO (JAS-POL)
1279
MARTIN HAMMER (KIRALY)
561
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
1478
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
473
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
1136
BENCE VARGA (CONTROL)
1011
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
1479
2
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
277
1
DOMINIK GRYZŁO (JAS-POL)
1279
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
561
3
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
1478
3
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
473
0
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
1136
3
BENCE VARGA (CONTROL)
1011
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
1479
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1279
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
1478
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
1136
0
BENCE VARGA (CONTROL)
1479
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1478
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
Medalists
1. AHMAD ILIAS, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. RICHÁRD VIGMOND, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BENCE VARGA, Controll SportClub Szombathely
KL - Juniorke -60
218
0
JAROSLAWA WAWRZYNIAK (SZTUKW)
479
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
688
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
502
3
KLAUDIA CICHOŃ (JAS-POL)
1191
0
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
689
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
479
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
688
1
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
502
2
KLAUDIA CICHOŃ (JAS-POL)
689
1
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
479
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
502
1
KLAUDIA CICHOŃ (JAS-POL)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KLAUDIA CICHOŃ, LUKS JAS-POL
3. SOFIA ADEMEČKOVÁ, Panter Prešov
3. KRISTÍNA URDOVÁ, Panter Prešov
KL - Seniori -69
1490
0
DANIEL VAGO (DEBRECZ)
1061
3
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
492
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
1061
0
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
492
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
Medalists
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. MARIO MARIJANOVIC, DESPOT PRNJAVOR
3. DANIEL VAGO, DEBRECZEN
3. ----
KL - Seniori -79
1281
0
HOMONNAI MÁRK (KIRALY)
721
0
ALBERTO PELLEGRINA (ASCU)
675
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
485
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
1340
ANDRZEJ WOJTASZEWSKI (BESKID)
1140
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
1320
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
623
ŽAN HIŽMAN (SEVNICA)
990
KERIM ČAMDŽIĆ (CBS)
721
2
ALBERTO PELLEGRINA (ASCU)
675
1
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
485
3
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
1340
0
ANDRZEJ WOJTASZEWSKI (BESKID)
1140
1
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
1320
2
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
623
0
ŽAN HIŽMAN (SEVNICA)
990
3
KERIM ČAMDŽIĆ (CBS)
721
1
ALBERTO PELLEGRINA (ASCU)
485
2
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
1320
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
990
0
KERIM ČAMDŽIĆ (CBS)
485
0
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
1320
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
Medalists
1. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
2. KRISTIJAN VOJAKOVIĆ, ZMAJ
3. KERIM ČAMDŽIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ALBERTO PELLEGRINA, All Style Combat Udine
KL - Seniori +94
336
0
NÉMETH GÁBOR (BER.)
622
3
ROBERT KRIVEC SIMIČ (SEVNICA)
483
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
622
0
ROBERT KRIVEC SIMIČ (SEVNICA)
483
3
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. JOSIP ĆEPIĆ, ZMAJ
2. ROBERT KRIVEC SIMIČ, KBV SEVNICA
3. NÉMETH GÁBOR, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
KL - Seniorke -60
365
3
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
539
2
KATARINA SEVER (CRO)
761
0
SANDRA SLOVÁKOVÁ (FORTIS)
480
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
365
3
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
480
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. LUCIA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. KATARINA SEVER, CROATIA
3. SANDRA SLOVÁKOVÁ, FORTIS Lučenec