kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SPARTAK" CAZIN
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
AGRAM
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ASVO KBC
Banska Bystrica
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
Budokai Nova gorica
BURA
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CSKA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DEBRECZEN
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
Dynamite team
Eagle-Kai Karate
Esztergomi KBSE
Fana
FAVORIT BH
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HBD
HUETTER
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "Piranha Team" Sesvete
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV DOMŽALE
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing klub B
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
ŁASKI KLUB SZTUK WALKI
LAV, Pula
LEON GYM
LUKS JAS-POL
MAČE
MALINSKA
MANGETSU
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
Nyergesujfalu SE
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
Power Gym e Fitness
PREDATOR
PRETORIAN
PTUJ
Shadow
SHARK GYM
SLATINA
SPARTAN GYM
STAFFORD
Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
SUŠAK
SVETI DUH
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠK Triebel
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
Top Ten Team
UKS GLADIATOR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
Wasa FightSport
Yaksha Combat Team Vogrsko
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-28
PF - Djevojčice početnice+32
PF - Dječaci -28
PF - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Seniori -69
LC - Seniori -79
LC - Seniorke -55
KL - Juniori -57
KL - Juniorke -60
KL - Seniori -69
KL - Seniori -79
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -60
PF - Dječaci početnici-28
1034
2
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
882
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
1395
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
1198
11
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1175
4
LUKA HUŠAK (LAV)
839
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1491
0
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
904
0
ANTE RITMAER (BURA)
9
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
1196
3
LEVENTE MATICS (KIRALY)
1314
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
980
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1024
0
BORNA KOZIĆ (KUTINA)
1079
0
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1399
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1315
1
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
838
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
518
3
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
611
8
NENO KURTANJEK (MACE)
21
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
12
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1171
1
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
486
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
882
13
LEONARDO ČVEK (BTI)
1395
2
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
1198
6
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
839
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1491
7
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
9
0
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
1196
1
LEVENTE MATICS (KIRALY)
980
5
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1079
3
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1399
0
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
838
0
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
611
5
NENO KURTANJEK (MACE)
21
13
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
3
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
486
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
882
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
1198
6
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1491
7
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
980
0
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1079
0
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1201
6
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
21
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
2
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1198
0
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1491
6
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1203
8
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1491
1
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1203
0
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Medalists
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LEVENTE RÁBEL, KiralyTeam Pointfigthing Academy