kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area 7
Area 8
Area FC
Area LK
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke -70
LC - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -42
715
0
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
301
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
752
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
494
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1096
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1351
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
1095
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
748
SVEN HOJS (HWARANG)
634
ADNAN DEDIC (CBS)
715
0
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
752
3
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
494
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1095
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
748
0
SVEN HOJS (HWARANG)
634
0
ADNAN DEDIC (CBS)
752
0
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
748
0
SVEN HOJS (HWARANG)
1096
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1137
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
Medalists
1. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. KRISZTOFER SZÁSZ, Controll SportClub Szombathely
3. JANIN ŽNUDERL, KBV Proficiogroup Hwarang
3. SVEN HOJS, KBV Proficiogroup Hwarang
LC - Stariji kadeti -47
1309
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
741
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
578
BENCE KAJTÁR (H-2500)
759
RICHARD PETRINEC (FORTIS)
853
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
888
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
531
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
272
ADRIAN BAJTEL (JAS-POL)
541
DENIS KEKIĆ (CRO)
741
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
578
0
BENCE KAJTÁR (H-2500)
759
0
RICHARD PETRINEC (FORTIS)
853
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
888
0
ALEX TRIEBEL (TRIEBEL)
531
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
272
3
ADRIAN BAJTEL (JAS-POL)
541
0
DENIS KEKIĆ (CRO)
741
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
853
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
531
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
272
0
ADRIAN BAJTEL (JAS-POL)
741
2
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
531
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ALEN PRELOŽNIK, KBV Proficiogroup Hwarang
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, SUŠAK
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
3. ADRIAN BAJTEL, LUKS JAS-POL
LC - Stariji kadeti -52
758
3
ONDREJ FRANEK (FORTIS)
742
0
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
1134
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
1441
LUKAS ŠEKRST (TKD.SL)
620
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
638
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
1142
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
579
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
533
ADAM HERCOG (SUŠAK)
758
2
ONDREJ FRANEK (FORTIS)
1134
1
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
1441
0
LUKAS ŠEKRST (TKD.SL)
620
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
638
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
1142
0
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
579
3
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
533
0
ADAM HERCOG (SUŠAK)
758
3
ONDREJ FRANEK (FORTIS)
620
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
638
0
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
579
3
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
758
3
ONDREJ FRANEK (FORTIS)
579
0
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
Medalists
1. ONDREJ FRANEK, FORTIS Lučenec
2. BARNABÁS LÁSZLÓ, Esztergomi KBSE
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
LC - Stariji kadeti -57
1188
3
LUKA BOGDAN (MARJAN)
943
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
1477
2
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
701
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
405
3
WOJCIECH MAŚLANKA (JAS-POL)
1123
0
ROKO VULETA (DRAGA)
340
GLENN ANIČIČ (KOPER)
481
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
785
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1480
DÁVID MISKOLCZI (TÖKÖL)
1476
3
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1169
0
KRISTIAN HOUDEK (BNSKBST)
1307
0
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1188
0
LUKA BOGDAN (MARJAN)
1477
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
405
0
WOJCIECH MAŚLANKA (JAS-POL)
340
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
481
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1480
0
DÁVID MISKOLCZI (TÖKÖL)
1476
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1477
3
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
340
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
481
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1477
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
1500
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
Medalists
1. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
2. RICHÁRD VIGMOND, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
LC - Stariji kadeti -63
1308
3
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
1097
0
REJHAN ČOHODAR (CAZIN)
1278
MARTIN HAMMER (KIRALY)
296
0
KONRAD NOWAK (GLADIAT)
387
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
452
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (KVARNER)
1496
3
KONRAD NOWAK (JAS-POL)
1094
0
HASAN BEGIĆ (CAZIN)
945
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
1335
MIKOŁAJ PIETRZYK (BESKID)
455
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
1308
0
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
1278
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
387
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
452
0
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (KVARNER)
1496
3
KONRAD NOWAK (JAS-POL)
945
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
1335
3
MIKOŁAJ PIETRZYK (BESKID)
455
0
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
1278
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
387
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
1496
0
KONRAD NOWAK (JAS-POL)
1335
0
MIKOŁAJ PIETRZYK (BESKID)
1278
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
1335
3
MIKOŁAJ PIETRZYK (BESKID)
Medalists
1. MIKOŁAJ PIETRZYK, Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
2. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. KONRAD NOWAK, LUKS JAS-POL
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
LC - Stariji kadeti -69
658
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
1337
3
MIKOŁAJ PIETRZYK (BESKID)
465
0
DORIAN BLAŽIĆKO (KVARNER)
1119
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
580
1
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
654
2
KONRAD GARNCARCZYK (JAS-POL)
508
3
KEVIN VUČKO (MSOBOTA)
1130
0
NIKOLETO GRDOVIĆ (PRETORI)
1337
3
MIKOŁAJ PIETRZYK (BESKID)
1119
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
654
3
KONRAD GARNCARCZYK (JAS-POL)
508
0
KEVIN VUČKO (MSOBOTA)
1337
0
MIKOŁAJ PIETRZYK (BESKID)
654
3
KONRAD GARNCARCZYK (JAS-POL)
Medalists
1. KONRAD GARNCARCZYK, LUKS JAS-POL
2. MIKOŁAJ PIETRZYK, Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
3. KEVIN VUČKO, KBK Murska Sobota
3. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
LC - Stariji kadeti +69
1189
1
TONIO ERCEGOVIĆ (MARJAN)
540
2
JURAJ KUKIĆ (CRO)
1132
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1352
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
890
0
IVAN VALENSCAK (BNSKBST)
69
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
540
2
JURAJ KUKIĆ (CRO)
1132
1
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1352
0
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
69
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
540
0
JURAJ KUKIĆ (CRO)
69
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. JURAJ KUKIĆ, CROATIA
3. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
LC - Starije kadetkinje -42
278
0
WIKTORIA ŁOMNICKA (JAS-POL)
767
0
ISKRA MARAVIĆ (TKD.SL)
896
JESSICA TRIEBEL (TRIEBEL)
692
0
STELA LEVICKÁ (PREŠOV)
765
0
EMA REPIĆ (TKD.SL)
867
SARA PEŠUT (SUŠAK)
278
0
WIKTORIA ŁOMNICKA (JAS-POL)
896
3
JESSICA TRIEBEL (TRIEBEL)
692
1
STELA LEVICKÁ (PREŠOV)
867
2
SARA PEŠUT (SUŠAK)
896
3
JESSICA TRIEBEL (TRIEBEL)
867
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. JESSICA TRIEBEL, ŠK Triebel
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. WIKTORIA ŁOMNICKA, LUKS JAS-POL
3. STELA LEVICKÁ, Panter Prešov
LC - Starije kadetkinje -46
606
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
357
0
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
769
2
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
739
1
GAIA VISENTIN (PGEF)
357
2
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
769
1
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
Medalists
1. DOMINIKA GUMANOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. UNA MARAVIĆ, SLATINA
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
740
3
GAIA VISENTIN (PGEF)
841
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
693
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
358
3
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
1414
0
TEJA MIHELČIČ (DOMZALE)
847
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
740
0
GAIA VISENTIN (PGEF)
693
3
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
358
2
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
847
1
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
693
2
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
358
1
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
Medalists
1. VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ, Panter Prešov
2. DOMINIKA GUMANOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. GAIA VISENTIN, Power Gym e Fitness
3. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -55
671
0
WERONIKA NOWAK (GLADIAT)
844
3
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
1343
MATEA PETOHLEB (PLANET)
1283
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
1481
JULIANNA FARKAS (TÖKÖL)
1497
WERONIKA NOWAK (JAS-POL)
1365
SEJLA OMICEVIC (2002BIH)
601
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
845
SARA BARIĆ (SUŠAK)
844
2
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
1343
1
MATEA PETOHLEB (PLANET)
1283
3
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
1481
0
JULIANNA FARKAS (TÖKÖL)
1497
1
WERONIKA NOWAK (JAS-POL)
1365
2
SEJLA OMICEVIC (2002BIH)
601
2
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
845
1
SARA BARIĆ (SUŠAK)
844
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
1283
5
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
1365
5
SEJLA OMICEVIC (2002BIH)
601
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
1283
3
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
1365
2
SEJLA OMICEVIC (2002BIH)
Medalists
1. VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ, Panter Prešov
2. SEJLA OMICEVIC, 2002 - Odzak
3. MATEA MILIŠA, SUŠAK
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
LC - Starije kadetkinje -60
281
0
JULIA MULTARZYNSKA (JAS-POL)
944
3
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
1187
0
VANNA HULJEV (MARJAN)
1322
3
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
1186
0
JELENA UGRINA (MARJAN)
750
3
VANESSA ŠAJHER (HWARANG)
1345
0
KORINA ZUGAN (PLANET)
1311
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
944
1
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
1322
2
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
750
0
VANESSA ŠAJHER (HWARANG)
1311
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
1322
2
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
1311
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MAJA ČREŠNJOVNJAK, KBK Power kick Murska Sobota
3. VANESSA ŠAJHER, KBV Proficiogroup Hwarang
3. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
LC - Starije kadetkinje -65
842
3
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
437
0
CZINE VANESSZA (BER.)
471
3
NATALI BROZOVIC (KVARNER)
273
0
JOLANTA CICHOŃ (JAS-POL)
842
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
471
3
NATALI BROZOVIC (KVARNER)
Medalists
1. NATALI BROZOVIC, KVARNER
2. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. JOLANTA CICHOŃ, LUKS JAS-POL
3. CZINE VANESSZA, BEREMEND SPORT KFT
LC - Starije kadetkinje +65
913
3
DOROTEA BARIĆ (TKD.SL)
861
0
MAJA GMAZ (SUŠAK)
988
DZEJLANA PIRO (CBS)
913
3
DOROTEA BARIĆ (TKD.SL)
988
0
DZEJLANA PIRO (CBS)
Medalists
1. DOROTEA BARIĆ, SLATINA
2. DZEJLANA PIRO, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. MAJA GMAZ, SUŠAK
3. ----
LC - Seniorke -50
1092
0
ELMA DRAGANOVIĆ (CAZIN)
1461
0
PETRA LONČAR (TIGAR)
Medalists
1. PETRA LONČAR, TIGAR, Karlovac
2. ELMA DRAGANOVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -55
1483
0
PETRA LONČAR (TIGAR)
1184
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
495
ANTONELA HREN (ZMAJ)
1184
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
495
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
Medalists
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -60
1394
1
ELENA ZINAIĆ (TKD.SL)
364
2
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
760
0
SANDRA SLOVÁKOVÁ (FORTIS)
823
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
364
3
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
823
0
DIANA TANUSHAJ (LAV)
Medalists
1. LUCIA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
3. ELENA ZINAIĆ, SLATINA
3. SANDRA SLOVÁKOVÁ, FORTIS Lučenec
LC - Seniorke -65
376
2
VERONIKA CMAROVA (KOŠICE)
1347
1
ANDREA BRNIĆ (PLANET)
411
RÉKA SCHEIRICH (NY SE)
538
MIROSLAVA MARIN (CRO)
1468
PETRA ŽEJAVEC (DOMZALE)
376
3
VERONIKA CMAROVA (KOŠICE)
411
0
RÉKA SCHEIRICH (NY SE)
538
0
MIROSLAVA MARIN (CRO)
1468
3
PETRA ŽEJAVEC (DOMZALE)
376
3
VERONIKA CMAROVA (KOŠICE)
1468
0
PETRA ŽEJAVEC (DOMZALE)
Medalists
1. VERONIKA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. PETRA ŽEJAVEC, KBV DOMŽALE
3. RÉKA SCHEIRICH, Nyergesujfalu SE
3. MIROSLAVA MARIN, CROATIA
LC - Seniorke -70
833
3
ANA ZNAOR (SUŠAK)
315
0
JANA HOROVA (CZECHKF)
Medalists
1. ANA ZNAOR, SUŠAK
2. JANA HOROVA, Czech Kickboxing Federation
3. ----
3. ----
LC - Seniorke +70
316
0
JANA HOROVA (CZECHKF)
1443
0
NEDINA TORIĆ (GEPARD)
640
JASMINA MERDIC (CBS)
1443
0
NEDINA TORIĆ (GEPARD)
640
0
JASMINA MERDIC (CBS)
Medalists
1. NEDINA TORIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
2. JASMINA MERDIC, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. JANA HOROVA, Czech Kickboxing Federation
3. ----