kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area 7
Area 8
Area FC
Area LK
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniori -89
PF - Juniori +94
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
PF - Seniorke +70
PF - Veterani -84
PF - Veterani -94
PF - Veterani +94
PF - Grand ch. juniori
PF - Grand ch. juniorke
PF - Grand ch. seniori
PF - Grand ch. seniorke
PF - Juniori -69
440
8
ROK VRTAČNIK (PDKZ)
183
7
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
197
10
SALVEDIN KEKIC (HUETTER)
771
0
ALEN SABO (TKD.SL)
589
5
UWE BRAUNRATH (ASVO)
10
11
BASARA ROBERT (TIGAR)
746
RICCARDO GARBUIO (PGEF)
373
3
TIBOR HODBOD (KOŠICE)
130
13
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
1051
SIMONE DEVITA (ANDREA)
196
0
MARKO BACAK (HUETTER)
874
0
DINO BENEDETTI (SUŠAK)
1258
ROHONCZI JENO (KIRALY)
440
13
ROK VRTAČNIK (PDKZ)
197
7
SALVEDIN KEKIC (HUETTER)
10
10
BASARA ROBERT (TIGAR)
746
2
RICCARDO GARBUIO (PGEF)
130
0
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
1051
11
SIMONE DEVITA (ANDREA)
874
0
DINO BENEDETTI (SUŠAK)
1258
10
ROHONCZI JENO (KIRALY)
440
5
ROK VRTAČNIK (PDKZ)
10
7
BASARA ROBERT (TIGAR)
1051
8
SIMONE DEVITA (ANDREA)
1258
5
ROHONCZI JENO (KIRALY)
10
7
BASARA ROBERT (TIGAR)
1051
5
SIMONE DEVITA (ANDREA)
Medalists
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. SIMONE DEVITA, KBA a.s.d.
3. ROK VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ROHONCZI JENO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Juniori -74
1493
7
DAVIDE GUFFANTI (ANDREA)
821
2
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
660
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
1259
3
ERDEI BRUNO (KIRALY)
77
2
BASARA ROBERT (TIGAR)
441
ROK VRTAČNIK (PDKZ)
1493
6
DAVIDE GUFFANTI (ANDREA)
660
0
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
1259
6
ERDEI BRUNO (KIRALY)
441
3
ROK VRTAČNIK (PDKZ)
1493
8
DAVIDE GUFFANTI (ANDREA)
1259
9
ERDEI BRUNO (KIRALY)
Medalists
1. ERDEI BRUNO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DAVIDE GUFFANTI, KBA a.s.d.
3. ROK VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Juniori -89
179
6
HARANGOZÓ GÁBOR (DBRCZTM)
813
11
JANNIK JAKOBS (KARATE)
Medalists
1. JANNIK JAKOBS, Eagle-Kai Karate
2. HARANGOZÓ GÁBOR, Debreczeni Team
3. ----
3. ----
PF - Juniori +94
53
6
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
1126
0
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. MARINO ŠTEFANAC, TIGAR, Karlovac
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -50
994
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1291
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
1467
4
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
994
9
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1291
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. KLARA ERLIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Juniorke -55
1366
0
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (2002BIH)
995
2
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
419
BARTELME EVA (PDKZ)
1465
LARA DESPOT (TIGAR)
359
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
39
8
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
1178
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
1031
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
417
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
849
EMA ILIĆ (SUŠAK)
995
7
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
419
4
BARTELME EVA (PDKZ)
1465
14
LARA DESPOT (TIGAR)
359
11
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
39
6
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
1031
3
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
417
11
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
849
5
EMA ILIĆ (SUŠAK)
995
5
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1465
0
LARA DESPOT (TIGAR)
39
6
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
417
2
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
995
2
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
39
3
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVINA, TIGAR, Karlovac
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. MELINDA RAMADANI, PON DO KWAN ZAGORJE
3. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac
PF - Juniorke -60
1379
5
KRISTINA BOGATAJ (IZOLA)
360
11
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
1261
2
SZABO DORINA (KIRALY)
88
0
PETRA MISKIĆ (TIGAR)
1111
4
DORA GOLAC (DRAGA)
817
2
ANA ALABER (LAV)
933
6
KATA ŠARE (VELEBIT)
475
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
360
0
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
1261
7
SZABO DORINA (KIRALY)
1111
3
DORA GOLAC (DRAGA)
933
5
KATA ŠARE (VELEBIT)
1261
3
SZABO DORINA (KIRALY)
933
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. SZABO DORINA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. DOMINIKA KARCHOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. DORA GOLAC, DRAGA
PF - Juniorke -65
935
4
KARMEN GALAC (VELEBIT)
1102
5
TJAŠA KOVAČIČ (PDKZ)
89
0
PETRA MISKIĆ (TIGAR)
918
0
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
19
9
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
1380
1
KRISTINA BOGATAJ (IZOLA)
586
MAGDALENA HOLZINGER (ASVO)
1102
0
TJAŠA KOVAČIČ (PDKZ)
918
3
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
19
7
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
586
1
MAGDALENA HOLZINGER (ASVO)
918
3
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
19
0
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
2. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TJAŠA KOVAČIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MAGDALENA HOLZINGER, ASVO KBC
PF - Juniorke -70
968
0
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
229
1
YASMINA BULICH (CSKA)
669
4
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
932
7
KARMEN GALAC (VELEBIT)
229
3
YASMINA BULICH (CSKA)
932
5
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Medalists
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. YASMINA BULICH, CSKA
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
PF - Juniorke +70
1445
0
ANITA ŠANTOR (BTI)
230
2
YASMINA BULICH (CSKA)
949
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
230
3
YASMINA BULICH (CSKA)
949
2
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. YASMINA BULICH, CSKA
2. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
3. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ----
PF - Seniorke -50
446
0
NINA RESNIK (PDKZ)
1260
2
SZONJA TOROK (KIRALY)
Medalists
1. SZONJA TOROK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. NINA RESNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -55
1033
6
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
747
0
ROMINA STRAMARE (PGEF)
1058
3
NOEMI BATTILANA (ANDREA)
1179
8
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
1033
7
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
1179
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. ROMINA STRAMARE, Power Gym e Fitness
3. NOEMI BATTILANA, KBA a.s.d.
PF - Seniorke -60
749
1
ROMINA STRAMARE (PGEF)
934
7
KATA ŠARE (VELEBIT)
1463
2
PETRA MISKIĆ (TIGAR)
818
1
ANA ALABER (LAV)
1059
11
NOEMI BATTILANA (ANDREA)
1346
9
ANDREA BRNIĆ (PLANET)
594
VIKTORIA HADER (ASVO)
934
2
KATA ŠARE (VELEBIT)
1463
1
PETRA MISKIĆ (TIGAR)
1059
3
NOEMI BATTILANA (ANDREA)
594
2
VIKTORIA HADER (ASVO)
934
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
1059
0
NOEMI BATTILANA (ANDREA)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. NOEMI BATTILANA, KBA a.s.d.
3. PETRA MISKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. VIKTORIA HADER, ASVO KBC
PF - Seniorke -65
921
6
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
595
0
VIKTORIA HADER (ASVO)
312
0
KATERINA GALLUSOVA (CZECHKF)
676
2
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
921
0
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
676
1
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
3. KATERINA GALLUSOVA, Czech Kickboxing Federation
3. VIKTORIA HADER, ASVO KBC
PF - Seniorke -70
1049
6
DEBORAH DEVITA (ANDREA)
317
0
JANA HOROVA (CZECHKF)
832
ANA ZNAOR (SUŠAK)
969
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
313
KATERINA GALLUSOVA (CZECHKF)
1049
2
DEBORAH DEVITA (ANDREA)
832
6
ANA ZNAOR (SUŠAK)
969
2
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
313
1
KATERINA GALLUSOVA (CZECHKF)
832
5
ANA ZNAOR (SUŠAK)
969
3
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
Medalists
1. ANA ZNAOR, SUŠAK
2. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
3. DEBORAH DEVITA, KBA a.s.d.
3. KATERINA GALLUSOVA, Czech Kickboxing Federation
PF - Seniorke +70
200
0
KERSTIN HAHN (HUETTER)
951
6
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
1050
DEBORAH DEVITA (ANDREA)
201
ANGELICA SCHMIDT (HUETTER)
318
JANA HOROVA (CZECHKF)
951
5
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
1050
3
DEBORAH DEVITA (ANDREA)
201
0
ANGELICA SCHMIDT (HUETTER)
318
0
JANA HOROVA (CZECHKF)
951
6
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
318
0
JANA HOROVA (CZECHKF)
Medalists
1. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
2. JANA HOROVA, Czech Kickboxing Federation
3. DEBORAH DEVITA, KBA a.s.d.
3. ----
PF - Veterani -84
1385
3
BOJAN HOMOVEC (IZOLA)
1163
0
DEZSŐ DEBRECZENI (DBRCZTM)
Medalists
1. BOJAN HOMOVEC, KIT IZOLA
2. DEZSŐ DEBRECZENI, Debreczeni Team
3. ----
3. ----
PF - Veterani -94
1056
0
MATTEO ROLLA (ANDREA)
1386
0
BOJAN HOMOVEC (IZOLA)
Medalists
1. BOJAN HOMOVEC, KIT IZOLA
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Veterani +94
1057
0
MATTEO ROLLA (ANDREA)
1502
0
BOJAN HOMOVEC (IZOLA)
327
ISTVÁN TÓTH (BER.)
1502
3
BOJAN HOMOVEC (IZOLA)
327
8
ISTVÁN TÓTH (BER.)
Medalists
1. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. BOJAN HOMOVEC, KIT IZOLA
3. ----
3. ----
PF - Grand ch. juniori
700
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
1002
8
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
1271
3
KISS ROLAND (KIRALY)
553
9
JANNIK JAKOBS (KARATE)
1268
0
VERES ROLAND (KIRALY)
107
0
BASARA ROBERT (TIGAR)
264
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1269
0
ROHONCZI JENO (KIRALY)
114
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
816
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
1270
0
ERDEI BRUNO (KIRALY)
112
0
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
963
JURE DRLJE (MAWASHI)
1002
4
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
553
6
JANNIK JAKOBS (KARATE)
1268
2
VERES ROLAND (KIRALY)
264
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1269
0
ROHONCZI JENO (KIRALY)
816
4
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
1270
7
ERDEI BRUNO (KIRALY)
963
5
JURE DRLJE (MAWASHI)
553
5
JANNIK JAKOBS (KARATE)
264
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
816
0
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
1270
0
ERDEI BRUNO (KIRALY)
553
3
JANNIK JAKOBS (KARATE)
1270
4
ERDEI BRUNO (KIRALY)
Medalists
1. ERDEI BRUNO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. JANNIK JAKOBS, Eagle-Kai Karate
3. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
3. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
PF - Grand ch. juniorke
1262
6
SZABO DORINA (KIRALY)
952
7
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
556
ALISHA JAKOBS (KARATE)
110
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
922
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
117
0
PETRA MISKIĆ (TIGAR)
997
0
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1472
YASMINA BULICH (CSKA)
115
PETRA LONČAR (TIGAR)
970
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
952
6
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
556
3
ALISHA JAKOBS (KARATE)
110
2
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
922
4
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
997
7
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1472
1
YASMINA BULICH (CSKA)
115
6
PETRA LONČAR (TIGAR)
970
3
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
952
3
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
922
0
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
997
5
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
115
7
PETRA LONČAR (TIGAR)
952
5
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
115
4
PETRA LONČAR (TIGAR)
Medalists
1. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
2. PETRA LONČAR, TIGAR, Karlovac
3. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
3. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
PF - Grand ch. seniori
253
2
STEPAN TROFIMOV (CSKA)
1272
6
VERES ALEX (KIRALY)
1048
ANDREA ONGARO (ANDREA)
254
VIACHESLAV SHCHERBAKOV (CSKA)
1292
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
255
3
MAXIM FADEEV (CSKA)
1359
0
TILEN ZAJC (1994PDK)
964
JURE DRLJE (MAWASHI)
1055
PIETRO COMETTI (ANDREA)
1273
KRISZTIAN JAROSZKIEVICZ (KIRALY)
1272
4
VERES ALEX (KIRALY)
1048
1
ANDREA ONGARO (ANDREA)
254
6
VIACHESLAV SHCHERBAKOV (CSKA)
1292
0
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
255
4
MAXIM FADEEV (CSKA)
964
6
JURE DRLJE (MAWASHI)
1055
9
PIETRO COMETTI (ANDREA)
1273
6
KRISZTIAN JAROSZKIEVICZ (KIRALY)
1272
3
VERES ALEX (KIRALY)
254
2
VIACHESLAV SHCHERBAKOV (CSKA)
964
7
JURE DRLJE (MAWASHI)
1055
6
PIETRO COMETTI (ANDREA)
1272
6
VERES ALEX (KIRALY)
964
5
JURE DRLJE (MAWASHI)
Medalists
1. VERES ALEX, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. JURE DRLJE, MAWASHI
3. VIACHESLAV SHCHERBAKOV, CSKA
3. PIETRO COMETTI, KBA a.s.d.
PF - Grand ch. seniorke
314
5
KATERINA GALLUSOVA (CZECHKF)
1460
2
PETRA LONČAR (TIGAR)
953
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
923
5
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
677
6
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
831
ANA ZNAOR (SUŠAK)
314
5
KATERINA GALLUSOVA (CZECHKF)
953
4
ELA FILIPOVIĆ (MAWASHI)
677
13
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
831
12
ANA ZNAOR (SUŠAK)
314
1
KATERINA GALLUSOVA (CZECHKF)
677
4
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. KATERINA GALLUSOVA, Czech Kickboxing Federation
3. ANA ZNAOR, SUŠAK
3. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI