kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište 7
Borilište 8
Borilište FC
Borilište LK
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
PF - Stariji kadeti -57
1330
0
MIKOŁAJ MACIASZEK (BESKID)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
143
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
784
5
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
957
4
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
1348
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1037
11
FRAN PEČEK (KUTINA)
93
4
STEFAN RADMAN (TIGAR)
194
MIKE PESCHL (HUETTER)
133
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1430
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
1114
7
ROKO VULETA (DRAGA)
1455
4
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
1245
KORPADI TAMAS (KIRALY)
166
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
240
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
7
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
71
4
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
193
EMANUEL BRANDL (HUETTER)
141
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1420
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
697
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
143
1
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
784
6
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1348
3
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1037
10
FRAN PEČEK (KUTINA)
194
7
MIKE PESCHL (HUETTER)
133
6
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1430
1
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
1114
0
ROKO VULETA (DRAGA)
1245
6
KORPADI TAMAS (KIRALY)
166
1
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
240
7
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
6
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
193
0
EMANUEL BRANDL (HUETTER)
141
5
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1420
2
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
784
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1037
3
FRAN PEČEK (KUTINA)
133
0
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1245
11
KORPADI TAMAS (KIRALY)
240
10
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
9
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
141
4
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
1037
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
1245
3
KORPADI TAMAS (KIRALY)
262
9
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
697
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
262
8
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
Osvajači medalja
1. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
2. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
3. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FRAN PEČEK, KUTINA