kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke -50
695
3
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
1006
0
PETRA JALŠOVEČKI (MLADOST)
Medalists
1. VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ, Panter Prešov
2. PETRA JALŠOVEČKI, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
418
0
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
362
3
DOMINIKA KARCHOVA (KOŠICE)
Medalists
1. DOMINIKA KARCHOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. MELINDA RAMADANI, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -60
218
0
JAROSLAWA WAWRZYNIAK (SZTUKW)
479
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
688
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
502
3
KLAUDIA CICHOŃ (JAS-POL)
1191
0
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
689
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
479
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
688
1
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
502
2
KLAUDIA CICHOŃ (JAS-POL)
689
1
KRISTÍNA URDOVÁ (PREŠOV)
479
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
502
1
KLAUDIA CICHOŃ (JAS-POL)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KLAUDIA CICHOŃ, LUKS JAS-POL
3. SOFIA ADEMEČKOVÁ, Panter Prešov
3. KRISTÍNA URDOVÁ, Panter Prešov
KL - Juniorke -65
733
3
JOLANTA CICHOŃ (JAS-POL)
637
0
DZEJLANA PIRO (CBS)
1338
WERONIKA PYTLARZ (BESKID)
733
3
JOLANTA CICHOŃ (JAS-POL)
1338
0
WERONIKA PYTLARZ (BESKID)
Medalists
1. JOLANTA CICHOŃ, LUKS JAS-POL
2. WERONIKA PYTLARZ, Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon
3. DZEJLANA PIRO, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ----