kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -42
764
0
EMA REPIĆ (TKD.SL)
781
0
ELA ZNAOR (MALINSK)
1294
0
NIKA BARIČEVIĆ (VSG)
691
6
STELA LEVICKÁ (PREŠOV)
1250
6
SZONJA TOROK (KIRALY)
1410
2
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
866
SARA PEŠUT (SUŠAK)
781
2
ELA ZNAOR (MALINSK)
691
0
STELA LEVICKÁ (PREŠOV)
1250
5
SZONJA TOROK (KIRALY)
866
1
SARA PEŠUT (SUŠAK)
781
4
ELA ZNAOR (MALINSK)
1250
7
SZONJA TOROK (KIRALY)
Medalists
1. SZONJA TOROK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ELA ZNAOR, MALINSKA
3. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. STELA LEVICKÁ, Panter Prešov
PF - Starije kadetkinje -46
1411
0
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
605
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
737
2
GAIA VISENTIN (PGEF)
1252
5
DORINA LENCSÉS (KIRALY)
355
7
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
190
0
TANIA KAIMEL (HUETTER)
768
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
1411
0
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
1252
6
DORINA LENCSÉS (KIRALY)
355
3
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
768
4
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
1252
2
DORINA LENCSÉS (KIRALY)
768
5
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, SLATINA
2. DORINA LENCSÉS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DOMINIKA GUMANOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. HANA MIHELČIČ, KBV DOMŽALE
PF - Starije kadetkinje -50
1428
7
NINA DUH (PTUJ)
187
3
SELINA TSCHESAL (HUETTER)
738
5
GAIA VISENTIN (PGEF)
649
1
LORENA POŽEGA (TGRSL)
138
0
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
991
6
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
846
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
1413
2
TEJA MIHELČIČ (DOMZALE)
188
0
MELISSA STIFTER (HUETTER)
1109
IVANA VIDRIH (DRAGA)
151
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
1035
0
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
356
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
1428
2
NINA DUH (PTUJ)
738
4
GAIA VISENTIN (PGEF)
991
5
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
846
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
1413
2
TEJA MIHELČIČ (DOMZALE)
1109
1
IVANA VIDRIH (DRAGA)
151
5
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
356
1
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
738
1
GAIA VISENTIN (PGEF)
991
4
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1413
0
TEJA MIHELČIČ (DOMZALE)
151
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
991
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
151
2
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
3. GAIA VISENTIN, Power Gym e Fitness
3. TEJA MIHELČIČ, KBV DOMŽALE
PF - Starije kadetkinje -55
1183
5
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
1098
2
NEIRA ORAŠČANIN (CAZIN)
152
5
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
992
4
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1429
2
NINA DUH (PTUJ)
189
4
SELINA TEMMEL (HUETTER)
1241
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
422
6
TINA BALOH (PDKZ)
1342
0
MATEA PETOHLEB (PLANET)
517
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
650
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
843
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
27
LARA DESPOT (TIGAR)
1183
0
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
152
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
189
1
SELINA TEMMEL (HUETTER)
1241
5
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
422
1
TINA BALOH (PDKZ)
517
0
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
650
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
27
0
LARA DESPOT (TIGAR)
152
5
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
1241
3
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
422
9
TINA BALOH (PDKZ)
650
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
152
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
422
0
TINA BALOH (PDKZ)
Medalists
1. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
2. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -60
554
6
ALISHA JAKOBS (KARATE)
17
5
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
1089
1
SELMA DELIĆ (BUDOKAI)
1077
6
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
1254
0
BERNADETT GOMBÁS (KIRALY)
28
3
LARA DESPOT (TIGAR)
1344
KORINA ZUGAN (PLANET)
554
6
ALISHA JAKOBS (KARATE)
1077
9
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
28
0
LARA DESPOT (TIGAR)
1344
3
KORINA ZUGAN (PLANET)
1077
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
1344
2
KORINA ZUGAN (PLANET)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KORINA ZUGAN, PLANET SPORT
3. ALISHA JAKOBS, Eagle-Kai Karate
3. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -65
1078
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
18
0
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
1149
MAFEZZONI DEBORAH (DYNAMIT)
555
3
ALISHA JAKOBS (KARATE)
231
5
ALEXANDRA KRAPIVINA (CSKA)
435
CZINE VANESSZA (BER.)
1078
5
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
1149
4
MAFEZZONI DEBORAH (DYNAMIT)
231
6
ALEXANDRA KRAPIVINA (CSKA)
435
0
CZINE VANESSZA (BER.)
1078
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
231
10
ALEXANDRA KRAPIVINA (CSKA)
Medalists
1. ALEXANDRA KRAPIVINA, CSKA
2. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. CZINE VANESSZA, BEREMEND SPORT KFT
3. MAFEZZONI DEBORAH, Dynamite team
PF - Starije kadetkinje +65
232
6
ALEXANDRA KRAPIVINA (CSKA)
651
0
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
458
ANITA ŠANTOR (BTI)
1110
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
709
MAFEZZONI DEBORAH (DYNAMIT)
232
9
ALEXANDRA KRAPIVINA (CSKA)
458
2
ANITA ŠANTOR (BTI)
1110
9
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
709
6
MAFEZZONI DEBORAH (DYNAMIT)
232
3
ALEXANDRA KRAPIVINA (CSKA)
1110
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
Medalists
1. ALEXANDRA KRAPIVINA, CSKA
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ANITA ŠANTOR, BTI
3. MAFEZZONI DEBORAH, Dynamite team