kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti +47
48
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1113
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
1076
7
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1038
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
1435
0
TEODOR KULIĆ (TKD.SL)
851
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1421
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
61
8
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
150
6
ISTVÁN MAGYAR (DBRCZTM)
1425
NIKO RITLOP (PTUJ)
915
6
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
530
0
JAN ŠOŠTARIĆ (SUŠAK)
1419
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
48
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1076
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
851
5
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1421
4
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
61
1
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
1425
8
NIKO RITLOP (PTUJ)
915
4
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
1419
10
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
48
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
851
4
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1425
1
NIKO RITLOP (PTUJ)
1419
6
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
48
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1419
4
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. NIKO RITLOP, PTUJ
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK