kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-22
PF - Dječaci početnici-28
PF - Dječaci početnici-32
PF - Dječaci početnici+32
PF - Dječaci početnici-28
1034
2
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
882
10
LEONARDO ČVEK (BTI)
1395
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
1198
11
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1175
4
LUKA HUŠAK (LAV)
839
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1491
0
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
904
0
ANTE RITMAER (BURA)
9
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
1196
3
LEVENTE MATICS (KIRALY)
1314
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
980
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1024
0
BORNA KOZIĆ (KUTINA)
1079
0
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1399
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1315
1
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
838
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
518
3
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
611
8
NENO KURTANJEK (MACE)
21
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
12
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1171
1
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
486
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
882
13
LEONARDO ČVEK (BTI)
1395
2
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
1198
6
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
839
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1491
7
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
9
0
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
1196
1
LEVENTE MATICS (KIRALY)
980
5
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1079
3
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1399
0
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
838
0
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
611
5
NENO KURTANJEK (MACE)
21
13
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
3
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
486
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
882
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
1198
6
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1491
7
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
980
0
IVAN ČOVIĆ (MAWASHI)
1079
0
JAKUB WILCZYŃSKI (JAS-POL)
1201
6
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
21
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1203
2
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1198
0
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1491
6
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1201
2
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1203
8
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1491
1
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1203
0
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
Osvajači medalja
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LEVENTE RÁBEL, KiralyTeam Pointfigthing Academy