kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
VII. Brod Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BTI
CROATIA
DESPOT PRNJAVOR
GLADIJATOR
HUBER TIM
HUS
IMPACT
KBK BAČKA PALANKA
KBK Kula
KBV SEVNICA
Kick boxing club PRNJAVOR
KRAPINA
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -69
KL - Seniori -79
KL - Seniori +94
PF - Mlađi kadeti -37
1010
1
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
141
0
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1011
70
10
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
87
0
MILOŠ UGRICA (BAČKA T)
1013
141
4
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
70
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
Medalists
1. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
2. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
3. MILOŠ UGRICA, KBK BAČKA PALANKA
PF - Mlađi kadeti -42
1012
138
0
IVAN MLADINA (KULA )
7
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. IVAN MLADINA, KBK Kula
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1014
128
1
TEO GRGIĆ (2002BIH)
52
4
LEONARDO ČVEK (BTI)
61
IVAN MLADINA (KULA )
1016
52
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
61
0
IVAN MLADINA (KULA )
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, BTI
2. IVAN MLADINA, KBK Kula
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
1019
3
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
6
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
Medalists
1. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
1020
72
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
69
3
MARTIN MAJSEC (BTI)
Medalists
1. MARTIN MAJSEC, BTI
2. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
1021
73
0
AMIR AJDINI (2002BIH)
44
3
MARIO MAJIĆ (KULA )
117
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
1023
44
0
MARIO MAJIĆ (KULA )
117
3
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. IVAN MIŠETIĆ, HUS
2. MARIO MAJIĆ, KBK Kula
3. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
3. ----
LC - Juniori -69
1022
111
3
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
82
0
MIHAJLO TASIĆ (BAČKA T)
71
ILIJA PUSELJIĆ (2002BIH)
1024
111
3
KREŠIMIR IVANOV (HUS-OS)
71
0
ILIJA PUSELJIĆ (2002BIH)
Medalists
1. KREŠIMIR IVANOV, HUS
2. ILIJA PUSELJIĆ, 2002 - Odzak
3. MIHAJLO TASIĆ, KBK BAČKA PALANKA
3. ----
KL - Seniori -79
1045
36
0
KEMAL SEJDIC (2002BIH)
124
3
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
40
ŽIGA ŽVEGLIČ (SEVNICA)
1047
124
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
40
3
ŽIGA ŽVEGLIČ (SEVNICA)
Medalists
1. ŽIGA ŽVEGLIČ, KBV SEVNICA
2. MARKO ŽOVIN, HUS
3. KEMAL SEJDIC, 2002 - Odzak
3. ----
KL - Seniori +94
1046
123
0
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
60
3
PEJO GUBERAC (2002BIH)
Medalists
1. PEJO GUBERAC, 2002 - Odzak
2. DENIS IVOŠ, HUS
3. ----
3. ----