kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
Anarchy Gym
BKBK " Kraljevo"
Bor
CBS"Tešanj"Tešanj
Dragon Sefkerin
Ful kontakt Beograd
Gladijator Negotino
GLADIJATOR STIP
Grocka
Ilidža Sarajevo
INVICTUS
KBC" SVETI CAR LAZAR"
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK JUNIOR
KBK Kalifornija
KBK Palmini tigrovi Jagodina
KBK PAN GYM
KBK Pobednik Beograd
KBK Radnički Krstaš
KBK SURCIN
KBK Taurunum
KBK VRANJE
KBK VULKAN
KBK WARRIOR
KBK ZEMUN
KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
KBK"NIŠ"
KBK``AS``-DELCEVO
KBS "Deveta Četa" Pale
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub Bečej
Kik boks klub Ru-09
Kik Boks Klub Soko Ub
Kik boks tim Gardec
Kobra Sombor
KTB Krško
NOVA DIMENZIJA
POWER TEAM
Pro-kick
SHAMPION SKOPJE
SK KBS 011
SPARTA TEMERIN
TEAM BUZA
Topic Team
Velež Nevesinje
VOZDOVAC FIGHT TEAM
TEŽINE / UZRASTI
KL-Pioniri-37
KL-Seniori-89
LK-Juniori-63,5
LK-Seniori-54
LK-Seniori-63,5
LK-Seniori-71
KL-Pioniri-37
1003
224
0
STOJCEVSKI PAVEL (KBK.AS)
130
3
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
154
VUK MILADINOVIĆ (KBK TAU)
275
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
185
PREDRAG KONOVALOV (TIGROVI)
1036
130
3
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
154
0
VUK MILADINOVIĆ (KBK TAU)
1037
275
2
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
185
1
PREDRAG KONOVALOV (TIGROVI)
1078
130
3
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
275
0
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
Osvajači medalja
1. UROS PETROVIC, Anarchy Gym
2. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. VUK MILADINOVIĆ, KBK Taurunum
3. PREDRAG KONOVALOV, KBK Palmini tigrovi Jagodina
KL-Seniori-89
1034
207
0
VLADIMIR STOJKOVIĆ (VULKAN)
290
3
NIKOLA DOMAZET (GYMPAN)
182
BORIS MATEJIĆ (TIGROVI)
1076
290
0
NIKOLA DOMAZET (GYMPAN)
182
3
BORIS MATEJIĆ (TIGROVI)
Osvajači medalja
1. BORIS MATEJIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
2. NIKOLA DOMAZET, KBK PAN GYM
3. VLADIMIR STOJKOVIĆ, KBK VULKAN
3. ----
LK-Juniori-63,5
R017
186
3
STRAHINJA PETROVIĆ (TIGROVI)
37
0
MILICEVIC NEMANJA (SOKO UB)
R018
189
3
MLADEN STOŠIĆ (JUNIOR)
311
0
VASA KECIĆ (NOVADIM)
R065
186
0
STRAHINJA PETROVIĆ (TIGROVI)
189
3
MLADEN STOŠIĆ (JUNIOR)
Osvajači medalja
1. MLADEN STOŠIĆ, KBK JUNIOR
2. STRAHINJA PETROVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
3. VASA KECIĆ, NOVA DIMENZIJA
3. MILICEVIC NEMANJA, Kik Boks Klub Soko Ub
LK-Seniori-54
R059
187
1
SERAFIM ZDRAVKOVIĆ (TIGROVI)
128
2
PREDRAG LECIC (KOLUBAR)
Osvajači medalja
1. PREDRAG LECIC, Anarchy Gym
2. SERAFIM ZDRAVKOVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
3. ----
3. ----
LK-Seniori-63,5
R023
114
0
ROBERT MECANOVCI (FELIX)
152
3
MAKSIM PLAVSIC (TOPIC)
183
DANIJEL MEMEDOVSKI (TIGROVI)
R069
152
0
MAKSIM PLAVSIC (TOPIC)
183
3
DANIJEL MEMEDOVSKI (TIGROVI)
Osvajači medalja
1. DANIJEL MEMEDOVSKI, KBK Palmini tigrovi Jagodina
2. MAKSIM PLAVSIC, Topic Team
3. ----
3. ----
LK-Seniori-71
R024
249
0
SLOBODAN VLAJIC (KBKZEM)
184
3
DUŠAN RADOVIĆ (TIGROVI)
180
NIKOLA VASIĆ (KBS 011)
R070
184
3
DUŠAN RADOVIĆ (TIGROVI)
180
0
NIKOLA VASIĆ (KBS 011)
Osvajači medalja
1. DUŠAN RADOVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
2. NIKOLA VASIĆ, SK KBS 011
3. SLOBODAN VLAJIC, KBK ZEMUN
3. ----