kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Trofej Beograda
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
Anarchy Gym
BKBK " Kraljevo"
Bor
CBS"Tešanj"Tešanj
Dragon Sefkerin
Ful kontakt Beograd
Gladijator Negotino
GLADIJATOR STIP
Grocka
Ilidža Sarajevo
INVICTUS
KBC" SVETI CAR LAZAR"
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK JUNIOR
KBK Kalifornija
KBK Palmini tigrovi Jagodina
KBK PAN GYM
KBK Pobednik Beograd
KBK Radnički Krstaš
KBK SURCIN
KBK Taurunum
KBK VRANJE
KBK VULKAN
KBK WARRIOR
KBK ZEMUN
KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
KBK"NIŠ"
KBK``AS``-DELCEVO
KBS "Deveta Četa" Pale
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub Bečej
Kik boks klub Ru-09
Kik Boks Klub Soko Ub
Kik boks tim Gardec
Kobra Sombor
KTB Krško
NOVA DIMENZIJA
POWER TEAM
Pro-kick
SHAMPION SKOPJE
SK KBS 011
SPARTA TEMERIN
TEAM BUZA
Topic Team
Velež Nevesinje
VOZDOVAC FIGHT TEAM
TEŽINE / UZRASTI
KL-Kadeti+69
KL-Kadetkinje+65
KL-Juniori-63
KL-Juniori-69
KL-Seniori-84
LK-Kadeti-71
LK-Juniori-81
LK-Juniorke-60
LK-Seniorke-60
KL-Kadeti+69
1022
92
3
LAZAR ĆIROVIĆ (POBEDNI)
170
0
MARKO JAKOVLJEVIĆ (BATAJA)
1023
264
0
OGNJEN MARINKOVIĆ (KBKKRST)
36
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
1066
92
0
LAZAR ĆIROVIĆ (POBEDNI)
36
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
Osvajači medalja
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. LAZAR ĆIROVIĆ, KBK Pobednik Beograd
3. OGNJEN MARINKOVIĆ, KBK Radnički Krstaš
3. MARKO JAKOVLJEVIĆ, KBK BATAJNICA
KL-Kadetkinje+65
1025
96
1
ALEKSANDRA MANIĆ (POBEDNI)
237
2
SELENA ZIVKOVIC (KBKZEM)
235
LEA BLAGOJEVIC (KBKZEM)
1068
237
3
SELENA ZIVKOVIC (KBKZEM)
235
0
LEA BLAGOJEVIC (KBKZEM)
Osvajači medalja
1. SELENA ZIVKOVIC, KBK ZEMUN
2. LEA BLAGOJEVIC, KBK ZEMUN
3. ALEKSANDRA MANIĆ, KBK Pobednik Beograd
3. ----
KL-Juniori-63
1026
75
3
MARKO JOVANOVIĆ (KBS 011)
95
0
NEMANJA KOSTIĆ (POBEDNI)
73
NIKOLA STOJANOV (KBS 011)
1069
75
3
MARKO JOVANOVIĆ (KBS 011)
73
0
NIKOLA STOJANOV (KBS 011)
Osvajači medalja
1. MARKO JOVANOVIĆ, SK KBS 011
2. NIKOLA STOJANOV, SK KBS 011
3. NEMANJA KOSTIĆ, KBK Pobednik Beograd
3. ----
KL-Juniori-69
1027
313
2
VUK GLASNOVIĆ (KALIFOR)
94
1
ANDRIJA PETROVIĆ (POBEDNI)
93
MIHAILO CEKIĆ (POBEDNI)
1070
313
0
VUK GLASNOVIĆ (KALIFOR)
93
3
MIHAILO CEKIĆ (POBEDNI)
Osvajači medalja
1. MIHAILO CEKIĆ, KBK Pobednik Beograd
2. VUK GLASNOVIĆ, KBK Kalifornija
3. ANDRIJA PETROVIĆ, KBK Pobednik Beograd
3. ----
KL-Seniori-84
1010
193
0
DARKO PEPIĆ (VULKAN)
168
3
PANTA ANDREJIC (GARDEC)
1011
285
3
DRAGOMIR SIMONOVIĆ (GYMPAN)
256
0
DEJAN VRHOVAC (KBKPRNJ)
1012
293
3
NEBOJŠA NIKOLIĆ (GYMPAN)
252
0
SAMIR AJRA (KBKZEM)
97
MILUTIN NIKOLIĆ (POBEDNI)
1046
168
1
PANTA ANDREJIC (GARDEC)
285
2
DRAGOMIR SIMONOVIĆ (GYMPAN)
1047
293
0
NEBOJŠA NIKOLIĆ (GYMPAN)
97
3
MILUTIN NIKOLIĆ (POBEDNI)
1083
285
0
DRAGOMIR SIMONOVIĆ (GYMPAN)
97
3
MILUTIN NIKOLIĆ (POBEDNI)
Osvajači medalja
1. MILUTIN NIKOLIĆ, KBK Pobednik Beograd
2. DRAGOMIR SIMONOVIĆ, KBK PAN GYM
3. NEBOJŠA NIKOLIĆ, KBK PAN GYM
3. PANTA ANDREJIC, Kik boks tim Gardec
LK-Kadeti-71
R014
150
0
NEMANJA STOJANOVIC (TOPIC)
27
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
179
SRETEN NIŠAVIĆ (POBEDNI)
R063
27
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
179
0
SRETEN NIŠAVIĆ (POBEDNI)
Osvajači medalja
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. SRETEN NIŠAVIĆ, KBK Pobednik Beograd
3. NEMANJA STOJANOVIC, Topic Team
3. ----
LK-Juniori-81
R008
34
3
OGNJEN BABIĆ (KBKRU09)
297
0
NENAD PETKOVIĆ (POBEDNI)
266
NIKOLA PUZAVAC (TOPIC)
283
SAVO BARJAKTAREVIĆ (WARRIO1)
220
VELJKO MIĆOVIĆ (POBEDNI)
R040
34
0
OGNJEN BABIĆ (KBKRU09)
266
3
NIKOLA PUZAVAC (TOPIC)
R041
283
0
SAVO BARJAKTAREVIĆ (WARRIO1)
220
3
VELJKO MIĆOVIĆ (POBEDNI)
R079
266
3
NIKOLA PUZAVAC (TOPIC)
220
0
VELJKO MIĆOVIĆ (POBEDNI)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PUZAVAC, Topic Team
2. VELJKO MIĆOVIĆ, KBK Pobednik Beograd
3. OGNJEN BABIĆ, Kik boks klub Ru-09
3. SAVO BARJAKTAREVIĆ, KBK WARRIOR
LK-Juniorke-60
R009
29
2
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
228
1
MILICA STOJŠIN (BEČEJ)
277
JELENA JOVANOVIĆ (POBEDNI)
77
NATAŠA KATIĆ (BATAJA)
296
VIKTORIJA VARADINOVA (SAMPION)
R042
29
3
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
277
0
JELENA JOVANOVIĆ (POBEDNI)
R043
77
0
NATAŠA KATIĆ (BATAJA)
296
3
VIKTORIJA VARADINOVA (SAMPION)
R080
29
0
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
296
3
VIKTORIJA VARADINOVA (SAMPION)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA VARADINOVA, SHAMPION SKOPJE
2. NIRMANA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. NATAŠA KATIĆ, KBK BATAJNICA
3. JELENA JOVANOVIĆ, KBK Pobednik Beograd
LK-Seniorke-60
R030
104
2
KATARINA BEŠLIĆ (BATAJA)
227
1
KRISTINA ARSIĆ (POBEDNI)
R031
100
0
ZORKA STOJANOVIĆ (BRČKO )
244
3
NINA PAVLOVIC (KBKZEM)
R074
104
0
KATARINA BEŠLIĆ (BATAJA)
244
3
NINA PAVLOVIC (KBKZEM)
Osvajači medalja
1. NINA PAVLOVIC, KBK ZEMUN
2. KATARINA BEŠLIĆ, KBK BATAJNICA
3. ZORKA STOJANOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
3. KRISTINA ARSIĆ, KBK Pobednik Beograd