kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Beograda 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Children (male)
PF - Children (female)
PF - Y. Cadets (male)
PF - Y. Cadets (female)
PF - O. Cadets (male)
PF - O. Cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
KL - Y. Cadets (male)
KL - Y. Cadets (female)
KL - O. Cadets (male)
KL - O. Cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - O. Cadets (male)
LK - O. Cadets (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - O. Cadets (female) -42
KL - O. Cadets (female) -46
KL - O. Cadets (female) -50
KL - O. Cadets (female) -55
KL - O. Cadets (female) -60
KL - O. Cadets (female) +65
KL - O. Cadets (female) -42
2049
187
0
ANĐELA AJDINOVIĆ (KBKKRST)
86
3
JASNA TOPIĆ (KURTO)
Medalists
1. JASNA TOPIĆ, KBV Kurto
2. ANĐELA AJDINOVIĆ, KBK Radnički Krstaš
3. ----
3. ----
KL - O. Cadets (female) -46
2050
90
0
ENA FORIC (KURTO)
289
3
KRISTINA STUPAR (SERBIA)
Medalists
1. KRISTINA STUPAR, SERBIA
2. ENA FORIC, KBV Kurto
3. ----
3. ----
KL - O. Cadets (female) -50
2004
178
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
456
0
NIKOLINA BODROŽIĆ (BATAJA)
218
IVANA ZORIĆ (KBK TAU)
72
ANAMARIJ NAUMOVSKA (GLUVCI)
455
KASIJA ROVIĆ (BATAJA)
2031
178
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
218
0
IVANA ZORIĆ (KBK TAU)
2032
72
3
ANAMARIJ NAUMOVSKA (GLUVCI)
455
0
KASIJA ROVIĆ (BATAJA)
2065
178
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
72
3
ANAMARIJ NAUMOVSKA (GLUVCI)
Medalists
1. ANAMARIJ NAUMOVSKA, kbk"energy"bitola
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. KASIJA ROVIĆ, KBK BATAJNICA
3. IVANA ZORIĆ, KBK Taurunum
KL - O. Cadets (female) -55
2005
350
0
TOMIC ANDJELINA (MEDAKIK)
74
3
IVONA KECEVSKA (GLUVCI)
2006
484
1
KSENIJA MILOVIĆ (C.KOBRA)
180
2
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
2007
219
0
JOVANA PAVIĆ (KBK TAU)
432
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
290
MAŠA MARKOVIĆ (SERBIA)
2033
74
3
IVONA KECEVSKA (GLUVCI)
180
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
2034
432
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
290
0
MAŠA MARKOVIĆ (SERBIA)
2066
74
0
IVONA KECEVSKA (GLUVCI)
432
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. IVONA KECEVSKA, kbk"energy"bitola
3. MAŠA MARKOVIĆ, SERBIA
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - O. Cadets (female) -60
2051
226
0
TAMARA MILADINOVIĆ (KBK TAU)
458
3
LEJLA ŠEHIĆ (KURTO)
Medalists
1. LEJLA ŠEHIĆ, KBV Kurto
2. TAMARA MILADINOVIĆ, KBK Taurunum
3. ----
3. ----
KL - O. Cadets (female) +65
2021
193
0
MINA PEJOVIĆ (KBKKRST)
155
3
ANJA LOJEN (FKKBG)
191
MILICA PEJOVIĆ (KBKKRST)
2057
155
3
ANJA LOJEN (FKKBG)
191
0
MILICA PEJOVIĆ (KBKKRST)
Medalists
1. ANJA LOJEN, Ful kontakt Beograd
2. MILICA PEJOVIĆ, KBK Radnički Krstaš
3. MINA PEJOVIĆ, KBK Radnički Krstaš
3. ----