kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Beograda 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Children (male)
PF - Children (female)
PF - Y. Cadets (male)
PF - Y. Cadets (female)
PF - O. Cadets (male)
PF - O. Cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
KL - Y. Cadets (male)
KL - Y. Cadets (female)
KL - O. Cadets (male)
KL - O. Cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - O. Cadets (male)
LK - O. Cadets (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Y. Cadets (female) -32
KL - Y. Cadets (female) -37
KL - Y. Cadets (female) -47
KL - Y. Cadets (female) +47
KL - Y. Cadets (female) -32
1035
61
3
EVA GAL (KBK)
517
0
STEFANELA TRNINIĆ (KBSFAJT)
472
MAŠA DAMJANOVIĆ (???????)
1061
61
3
EVA GAL (KBK)
472
0
MAŠA DAMJANOVIĆ (???????)
Medalists
1. EVA GAL, LEGEND
2. MAŠA DAMJANOVIĆ, КБС Интернационал Екометал комерц
3. STEFANELA TRNINIĆ, KBS FAJTER BRČKO
3. ----
KL - Y. Cadets (female) -37
1036
470
0
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
398
3
SIMONOVIC SRBIJA (GROCKA)
496
EVA GAL (KBK)
1062
398
0
SIMONOVIC SRBIJA (GROCKA)
496
3
EVA GAL (KBK)
Medalists
1. EVA GAL, LEGEND
2. SIMONOVIC SRBIJA, Grocka
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
3. ----
KL - Y. Cadets (female) -47
1037
341
0
JANA RELIĆ (VULKAN)
474
3
SARA DRAŠKOVIĆ (???????)
1038
343
3
MAŠA KUJUNDŽIĆ (VULKAN)
514
0
GORDANA MAKSIĆ (KBSFAJT)
1063
474
3
SARA DRAŠKOVIĆ (???????)
343
0
MAŠA KUJUNDŽIĆ (VULKAN)
Medalists
1. SARA DRAŠKOVIĆ, КБС Интернационал Екометал комерц
2. MAŠA KUJUNDŽIĆ, KBK VULKAN
3. JANA RELIĆ, KBK VULKAN
3. GORDANA MAKSIĆ, KBS FAJTER BRČKO
KL - Y. Cadets (female) +47
1019
225
3
TAMARA ILIĆ (KBK TAU)
115
0
LARA PAVLOVIĆ (BATAJA)
1020
139
0
MARINA PANTIĆ (BATAJA)
326
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
1021
349
3
PETROVIC TAMARA (MEDAKIK)
135
0
DEJANA OBRADOVIĆ (BATAJA)
320
TARA METIKOŠ (BATAJA)
1046
225
0
TAMARA ILIĆ (KBK TAU)
326
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
1047
349
0
PETROVIC TAMARA (MEDAKIK)
320
3
TARA METIKOŠ (BATAJA)
1068
326
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
320
0
TARA METIKOŠ (BATAJA)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. TARA METIKOŠ, KBK BATAJNICA
3. TAMARA ILIĆ, KBK Taurunum
3. PETROVIC TAMARA, kbs Medak