kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBV "Vitez" B.Krupa
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MINOTAUR
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PTUJ
RUDAN
SISAK
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TSUNAMI
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -25
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Dječaci -28
PF - Djevojčice -22
PF - Ml. kadeti početnici-37
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
PF - Dječaci početnici -25
1001
268
5
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
206
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1002
157
10
PATRIK ŠULC (KUTINA)
73
4
FRANE MATEŠIĆ (TIGAR)
1003
273
1
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
41
10
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
113
DORIJAN KARAULA (SUŠAK)
1004
206
0
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
157
0
PATRIK ŠULC (KUTINA)
1005
41
9
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
113
2
DORIJAN KARAULA (SUŠAK)
1008
157
2
PATRIK ŠULC (KUTINA)
41
11
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
Medalists
1. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, LAV, Pula
2. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. DORIJAN KARAULA, SUŠAK
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Djevojčice početnice -32
2006
108
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
131
3
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
267
ANTEA GLAVAŠ (DRAGA)
121
MAJA MUDRIĆ (SUŠAK)
49
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2008
108
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
267
0
ANTEA GLAVAŠ (DRAGA)
2009
121
13
MAJA MUDRIĆ (SUŠAK)
49
12
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2011
108
12
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
121
6
MAJA MUDRIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
2. MAJA MUDRIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, DRAGA
3. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
PF - Dječaci -28
1023
38
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
227
4
LUKA UGRINA (BURA)
155
PETAR BERVIDA (KUTINA)
263
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
271
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
1025
38
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
155
2
PETAR BERVIDA (KUTINA)
1024
263
5
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
271
1
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
1027
38
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
263
0
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. TIN KARAPETRIĆ, IMPACT
3. PETAR BERVIDA, KUTINA
3. IVOR VLASTELIĆ, DRAGA
PF - Djevojčice -22
2015
330
11
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
258
1
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
266
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
2017
330
6
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
266
0
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
Medalists
1. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici-37
1033
209
6
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
308
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
40
BORNA ŠARIĆ (LAV)
319
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
280
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1035
209
6
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
40
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1036
319
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
280
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1039
209
7
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
280
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. MATEO IVANKOVIĆ, JASTREB
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -37
1046
148
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
302
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1047
5
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
281
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1049
148
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
281
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
PF - Starije kadetkinje -50
2059
264
4
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
339
14
DORIS SKORIN (MARJAN)
217
EVA SAKOMAN (JASTREB)
2061
339
13
DORIS SKORIN (MARJAN)
217
3
EVA SAKOMAN (JASTREB)
Medalists
1. DORIS SKORIN, MARJAN 1975
2. EVA SAKOMAN, JASTREB
3. PAOLA RONČEVIĆ, DRAGA
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
3012
63
0
DORIS SKORIN (MARJAN)
265
0
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
340
NIKA ERAK (MARJAN)
3014
265
0
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
340
0
NIKA ERAK (MARJAN)
Medalists
1. NIKA ERAK, MARJAN 1975
2. PAOLA RONČEVIĆ, DRAGA
3. DORIS SKORIN, MARJAN 1975
3. ----