kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBV "Vitez" B.Krupa
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
MINOTAUR
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
PTUJ
RUDAN
SISAK
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TSUNAMI
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -65
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -65
KL - Seniori -74
PF - Dječaci početnici -32
1006
205
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
125
4
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1007
277
3
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
133
6
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
1009
205
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
133
0
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. MATEJ FALETAR, MOSLAVAC
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Dječaci početnici +32
1010
251
4
PAVAO ĆURKOVIĆ (KBK)
124
10
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
30
MARO KUSANIĆ (TIGAR)
1011
114
6
GORAN CARIĆ (SUŠAK)
296
9
LUKA PEROŠ (BUŠIDO)
355
LUKA GAMAUF (KUTINA)
1012
250
0
BORNA MRNJEC (KBK)
211
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
246
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
122
THOMAS VELČIĆ (SUŠAK)
3
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
1013
124
11
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
30
1
MARO KUSANIĆ (TIGAR)
1014
296
9
LUKA PEROŠ (BUŠIDO)
355
7
LUKA GAMAUF (KUTINA)
1015
211
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
246
0
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
1016
122
0
THOMAS VELČIĆ (SUŠAK)
3
6
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
1017
124
6
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
296
0
LUKA PEROŠ (BUŠIDO)
1018
211
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
3
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
1021
124
0
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
211
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. GRGUR TRDENIĆ, MOSLAVAC
3. BRUNO FRIGANOVIĆ, MARJAN 1975
3. LUKA PEROŠ, BUŠIDO
PF - Djevojčice početnice -32
2006
108
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
131
3
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
267
ANTEA GLAVAŠ (DRAGA)
121
MAJA MUDRIĆ (SUŠAK)
49
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2008
108
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
267
0
ANTEA GLAVAŠ (DRAGA)
2009
121
13
MAJA MUDRIĆ (SUŠAK)
49
12
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2011
108
12
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
121
6
MAJA MUDRIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
2. MAJA MUDRIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, DRAGA
3. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
PF - Djevojčice početnice +32
2010
177
0
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
316
6
PETRA KALAC (MINOTAU)
130
LANA NOHA (KBK MOS)
2012
213
6
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
321
2
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
44
JELENA BOJOVIĆ (LAV)
2013
316
11
PETRA KALAC (MINOTAU)
130
1
LANA NOHA (KBK MOS)
2014
213
6
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
44
0
JELENA BOJOVIĆ (LAV)
2016
316
1
PETRA KALAC (MINOTAU)
213
3
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
2. PETRA KALAC, MINOTAUR
3. JELENA BOJOVIĆ, LAV, Pula
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Dječaci +32
1028
298
0
LUKA PEROŠ (BUŠIDO)
212
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1029
317
7
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
243
5
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
1030
331
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
37
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
256
DAVID ŠTRK (IMPACT)
1031
212
13
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
317
2
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
1032
37
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
256
3
DAVID ŠTRK (IMPACT)
1034
212
2
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
37
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. DAVID ŠTRK, IMPACT
3. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -42
1050
152
3
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
293
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
195
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
288
ALEK KUŠAR (PLANET)
10
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1051
151
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
210
15
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
286
PETAR MATIĆ (KBK)
303
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
134
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1052
293
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
195
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1053
288
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
10
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1054
210
10
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
286
3
PETAR MATIĆ (KBK)
1055
303
7
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
134
0
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1056
195
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
288
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
1057
210
8
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
303
7
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1059
288
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
3
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MATEO IVANKOVIĆ, JASTREB
3. DAVID KULAŠ, VELEBIT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -63
1075
139
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
202
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
Medalists
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. IVAN BATARELO, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
2065
1
12
BARBARA PALEKA (MARJAN)
249
6
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. BARBARA PALEKA, MARJAN 1975
2. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
3004
201
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
140
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3005
194
3
FILIP GRGAS (VELEBIT)
196
0
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
3007
140
2
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
194
1
FILIP GRGAS (VELEBIT)
Medalists
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. FILIP GRGAS, VELEBIT
3. BRUNO CVITANOVIĆ, LOTUS
3. GABRIJEL BEŠKER, MOSLAVAC
LC - Starije kadetkinje -65
3016
247
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
2
3
BARBARA PALEKA (MARJAN)
Medalists
1. BARBARA PALEKA, MARJAN 1975
2. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
3050
186
0
AZIZ ČORALIĆ (BIHAĆ)
254
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
3051
237
0
BORNA JUKIĆ (KBK SK)
95
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
3053
254
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
95
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. IVAN KUČIĆ, ARMUS
3. AZIZ ČORALIĆ, KBC "Bihać"
3. BORNA JUKIĆ, SISAK