kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
1044
109
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
228
0
LUKA UGRINA (BURA)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. LUKA UGRINA, BURA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1045
110
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
350
1
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
309
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1048
110
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
309
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1046
148
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
302
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1047
5
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
281
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
1049
148
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
281
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
PF - Mlađi kadeti -42
1050
152
3
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
293
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
195
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
288
ALEK KUŠAR (PLANET)
10
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1051
151
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
210
15
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
286
PETAR MATIĆ (KBK)
303
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
134
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1052
293
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
195
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1053
288
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
10
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1054
210
10
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
286
3
PETAR MATIĆ (KBK)
1055
303
7
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
134
0
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1056
195
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
288
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
1057
210
8
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
303
7
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1059
288
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
3
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MATEO IVANKOVIĆ, JASTREB
3. DAVID KULAŠ, VELEBIT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -47
1058
289
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
259
0
JAN VALEK (IMPACT)
305
LUKA PLANINAC (PLANET)
1060
310
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
324
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
82
LEONARDO ČVEK (BTI)
1061
289
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
305
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
1062
324
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
82
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
1064
289
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
324
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. LEONARDO ČVEK, BTI
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti +47
1063
311
6
MICHAEL STENTA (PLANET)
153
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
1065
215
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
172
1
TILEN REPINA (PTUJ)
1066
313
5
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
154
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
147
MATKO PREBEG (KUTINA)
1067
311
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
215
0
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
1068
154
5
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
147
2
MATKO PREBEG (KUTINA)
1071
215
7
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
154
0
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MATIJA PTIČAR, KUTINA
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. MATKO PREBEG, KUTINA