kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Topusko Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
SISAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
Wu Shu Klub Kobra Glina
TEŽINE / UZRASTI
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Ml. kadetkinje početnice-47
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Ml. kadeti početnici+47
1035
212
13
TONI SIČANICA (IVNCG)
257
6
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
1036
164
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
90
0
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1037
63
0
ANTE MESIĆ (EXCALIB)
273
6
LUKA MALOVIĆ (WS KG)
163
MATKO PREBEG (KUTINA)
1038
212
6
TONI SIČANICA (IVNCG)
90
4
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1039
273
7
LUKA MALOVIĆ (WS KG)
163
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
1041
212
1
TONI SIČANICA (IVNCG)
273
9
LUKA MALOVIĆ (WS KG)
Osvajači medalja
1. LUKA MALOVIĆ, Wu Shu Klub Kobra Glina
2. TONI SIČANICA, IVANIĆ GRAD
3. MATKO PREBEG, KUTINA
3. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
PF - Ml. kadetkinje početnice-47
1040
271
0
EMA MALOVIĆ (WS KG)
258
3
SARAH BUDIČIN (PLANET)
275
ŠTEFANIJA RUKAVINA (WS KG)
1042
258
3
SARAH BUDIČIN (PLANET)
275
7
ŠTEFANIJA RUKAVINA (WS KG)
Osvajači medalja
1. ŠTEFANIJA RUKAVINA, Wu Shu Klub Kobra Glina
2. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. EMA MALOVIĆ, Wu Shu Klub Kobra Glina
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
2044
111
5
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
274
9
SARA MALOVIĆ (WS KG)
155
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
2046
274
2
SARA MALOVIĆ (WS KG)
155
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. SARA MALOVIĆ, Wu Shu Klub Kobra Glina
3. PETRA ZUBČIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
2045
292
6
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
272
0
LANA VELEBIT (WS KG)
Osvajači medalja
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. LANA VELEBIT, Wu Shu Klub Kobra Glina
3. ----
3. ----