kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Topusko Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
SISAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
Wu Shu Klub Kobra Glina
TEŽINE / UZRASTI
PF - Starije kadetkinje +65
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Starije kadetkinje -55
KL - Seniori -84
PF - Starije kadetkinje +65
2047
146
7
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
263
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
1.003
318
0
PATRIK PEJIĆ (BIHAĆ)
204
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
1.004
299
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
266
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
1.007
204
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
299
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Osvajači medalja
1. LUKA DESIĆ, KUTINA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. PATRIK PEJIĆ, KBC "Bihać"
3. LUKA ZGURIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Stariji kadeti -57
1.006
217
3
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
288
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
264
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
1.008
217
3
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
264
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
2. MIHAEL MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
1.011
154
3
ANA KUKIĆ (CRO)
295
0
EMILI KARAGIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ANA KUKIĆ, CROATIA
2. EMILI KARAGIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
2.013
62
0
SLAVEN BOJANIC (KBKDESP)
268
3
MATEO TATIŠIĆ (KBK TD)
114
MATEO MOKOLE (TIGAR)
124
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
68
JOSIP PAHLJINA HERNANDEZ (EXCALIB)
2.015
268
0
MATEO TATIŠIĆ (KBK TD)
114
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
2.016
124
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
68
0
JOSIP PAHLJINA HERNANDEZ (EXCALIB)
2.018
114
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
124
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. MATEO TATIŠIĆ, DRAGON&SOKOL
3. JOSIP PAHLJINA HERNANDEZ, EXCALIBUR