kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Topusko Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
MOSLAVAC
PLANET SPORT
POLAČA
SISAK
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
Wu Shu Klub Kobra Glina
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -28
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
LC - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Juniori -79
KL - Seniori -79
PF - Dječaci početnici +32
1004
248
1
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
142
7
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
1006
223
10
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
170
4
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1007
303
4
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
289
6
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1008
141
7
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
171
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1009
142
3
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
223
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1010
289
2
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
141
7
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
1012
223
8
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
141
9
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. JAKOV RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
2. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC
3. ANTONI OBROVAC, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice početnice -28
1011
174
0
LANA PURETA (KUTINA)
233
6
HANA ZUBER (PLANET)
Osvajači medalja
1. HANA ZUBER, PLANET SPORT
2. LANA PURETA, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -25
1014
169
4
PETAR BERVIDA (KUTINA)
321
10
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
84
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1016
321
3
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
84
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. PETAR BERVIDA, KUTINA
3. ----
PF - Dječaci +32
1018
235
6
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
304
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1020
207
3
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
199
11
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1021
202
8
KARLO NOVAK (KUTINA)
138
12
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1022
224
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
183
2
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
1023
235
5
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
199
3
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1024
138
8
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
224
6
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1026
235
7
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
138
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. OLIVER KRNIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
PF - Djevojčice -28
1025
139
3
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
172
9
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
232
HANA ZUBER (PLANET)
1027
172
9
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
232
6
HANA ZUBER (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. HANA ZUBER, PLANET SPORT
3. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Djevojčice -32
1028
254
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
166
6
ENA ČORAK (KUTINA)
140
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
1031
166
1
ENA ČORAK (KUTINA)
140
11
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. ENA ČORAK, KUTINA
3. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici+47
1035
212
13
TONI SIČANICA (IVNCG)
257
6
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
1036
164
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
90
0
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1037
63
0
ANTE MESIĆ (EXCALIB)
273
6
LUKA MALOVIĆ (WS KG)
163
MATKO PREBEG (KUTINA)
1038
212
6
TONI SIČANICA (IVNCG)
90
4
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1039
273
7
LUKA MALOVIĆ (WS KG)
163
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
1041
212
1
TONI SIČANICA (IVNCG)
273
9
LUKA MALOVIĆ (WS KG)
Osvajači medalja
1. LUKA MALOVIĆ, Wu Shu Klub Kobra Glina
2. TONI SIČANICA, IVANIĆ GRAD
3. MATKO PREBEG, KUTINA
3. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -32
2002
162
8
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
73
2
SIMON CURI (EXCALIB)
227
ALEK KUŠAR (PLANET)
2004
162
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
227
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. SIMON CURI, EXCALIBUR
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
2010
161
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
238
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
109
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
2012
279
7
BORNA STAKOR (KBK MOS)
243
2
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
214
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
2013
238
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
109
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
2014
279
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
214
5
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
2016
238
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
214
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -37
2020
129
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
143
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2022
231
7
EVA UHAČ (PLANET)
219
6
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2023
311
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
175
6
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
280
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2024
143
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
231
0
EVA UHAČ (PLANET)
2025
175
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
280
6
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2028
143
8
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
280
1
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. EVA UHAČ, PLANET SPORT
3. TARA GAĆEŠA, KUTINA
LC - Stariji kadeti -47
1.003
318
0
PATRIK PEJIĆ (BIHAĆ)
204
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
1.004
299
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
266
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
1.007
204
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
299
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Osvajači medalja
1. LUKA DESIĆ, KUTINA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. PATRIK PEJIĆ, KBC "Bihać"
3. LUKA ZGURIĆ, DRAGON&SOKOL
KL - Stariji kadeti -47
1.012
122
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
7
3
DAVID FURDEK (TIGAR)
1.013
300
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
205
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
1.015
7
3
DAVID FURDEK (TIGAR)
205
0
LUKA DESIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
2. LUKA DESIĆ, KUTINA
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. RENE KALIMAN, DRAGA
KL - Stariji kadeti -57
1.014
127
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
314
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
159
JAN NOA PEROŠIĆ (TIGAR)
215
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
194
ANTONIJO LOZANČIĆ (KUTINA)
1.016
314
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
159
0
JAN NOA PEROŠIĆ (TIGAR)
1.017
215
3
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
194
0
ANTONIJO LOZANČIĆ (KUTINA)
1.019
314
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
215
1
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ANTE OŽBOLT, DRAGA
3. JAN NOA PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIJO LOZANČIĆ, KUTINA
KL - Juniori -79
2.006
181
0
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
200
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. SINANUDDIN DURAKOVIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
2.012
58
0
DARIO ČUČKOVIĆ (KBKDESP)
313
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
67
JOSIP PAHLJINA HERNANDEZ (EXCALIB)
2.014
313
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
67
3
JOSIP PAHLJINA HERNANDEZ (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. JOSIP PAHLJINA HERNANDEZ, EXCALIBUR
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. ----
3. ----