kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Topusko Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.
Borilište 2
Borilište 2.
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -55
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti -42
1.001
94
1
LUKA HUŠAK (LAV)
312
2
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1.002
121
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
319
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
1.005
312
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
319
2
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
LC - Stariji kadeti -47
1.003
318
0
PATRIK PEJIĆ (BIHAĆ)
204
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
1.004
299
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
266
0
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
1.007
204
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
299
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Osvajači medalja
1. LUKA DESIĆ, KUTINA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. PATRIK PEJIĆ, KBC "Bihać"
3. LUKA ZGURIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Stariji kadeti -57
1.006
217
3
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
288
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
264
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
1.008
217
3
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
264
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
2. MIHAEL MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
1.009
309
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
102
3
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
1.010
119
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
308
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
1.011
154
3
ANA KUKIĆ (CRO)
295
0
EMILI KARAGIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ANA KUKIĆ, CROATIA
2. EMILI KARAGIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
1.012
122
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
7
3
DAVID FURDEK (TIGAR)
1.013
300
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
205
3
LUKA DESIĆ (KUTINA)
1.015
7
3
DAVID FURDEK (TIGAR)
205
0
LUKA DESIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
2. LUKA DESIĆ, KUTINA
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. RENE KALIMAN, DRAGA
KL - Stariji kadeti -57
1.014
127
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
314
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
159
JAN NOA PEROŠIĆ (TIGAR)
215
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
194
ANTONIJO LOZANČIĆ (KUTINA)
1.016
314
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
159
0
JAN NOA PEROŠIĆ (TIGAR)
1.017
215
3
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
194
0
ANTONIJO LOZANČIĆ (KUTINA)
1.019
314
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
215
1
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ANTE OŽBOLT, DRAGA
3. JAN NOA PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIJO LOZANČIĆ, KUTINA
KL - Stariji kadeti -63
1.018
310
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
188
0
KRISTIJAN CURI (EXCALIB)
126
JOSIP NAĐ (ARMUS)
1.020
310
1
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
126
2
JOSIP NAĐ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. JOSIP NAĐ, ARMUS
2. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. KRISTIJAN CURI, EXCALIBUR
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
1.021
120
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
131
0
IVAN VULJANIĆ (TIGAR)
1.022
294
3
VITO KOŠAR (ŠK)
20
0
LEONARDO MIKULJAN (TIGAR)
1.025
120
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
294
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. LEONARDO MIKULJAN, TIGAR, Karlovac
3. IVAN VULJANIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Starije kadetkinje -55
1.023
60
0
NIKOLINA ZARIC (KBKDESP)
148
0
DOROTEA ZEMLJIĆ (CRO)
1.024
57
0
BOJANA RAILIC (KBKDESP)
315
0
LORENA ŽUČKO (TITAN)
1.026
148
0
DOROTEA ZEMLJIĆ (CRO)
315
0
LORENA ŽUČKO (TITAN)
Osvajači medalja
1. LORENA ŽUČKO, TITAN GYM
2. ----
3. ----
3. ----