001 | 1/4 | PF - Dječaci početnici -32 | LEON ŽEGARAC (MOSLAVAC) |
PTF 8:0 | IVANO MIHAJLOVIĆ (CROATIA) |
002 | 1/2 | PF - Dječaci početnici -32 | JAN MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
PTF 6:0 | LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA) |
003 | 1/2 | PF - Dječaci početnici -32 | LEON ŽEGARAC (MOSLAVAC) |
PTF 0:6 | MATO ANUŠIĆ (TIGAR BROD) |
004 | 1/4 | PF - Dječaci početnici +32 | FILIP BAŠIĆ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 1:7 | ANTONI OBROVAC (TIGAR, Slunj) |
005 | 1/1 | PF - Dječaci početnici -32 | MATO ANUŠIĆ (TIGAR BROD) |
PTF 1:4 | JAN MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
006 | 1/4 | PF - Dječaci početnici +32 | DANIEL DJUKIC (TIGAR BROD) |
PTF 10:4 | KRISTIJAN KOPREK (KUTINA) |
007 | 1/4 | PF - Dječaci početnici +32 | JAN MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
PTF 4:6 | PETAR BERONIĆ (MOSLAVAC) |
008 | 1/4 | PF - Dječaci početnici +32 | JAKOV RENDULIĆ (TIGAR, Slunj) |
PTF 7:4 | MATEO ŠEPEK (KUTINA) |
009 | 1/2 | PF - Dječaci početnici +32 | ANTONI OBROVAC (TIGAR, Slunj) |
PTF 3:5 | DANIEL DJUKIC (TIGAR BROD) |
010 | 1/2 | PF - Dječaci početnici +32 | PETAR BERONIĆ (MOSLAVAC) |
PTF 2:7 | JAKOV RENDULIĆ (TIGAR, Slunj) |
011 | 1/1 | PF - Djevojčice početnice -28 | LANA PURETA (KUTINA) |
PTF 0:6 | HANA ZUBER (PLANET SPORT) |
012 | 1/1 | PF - Dječaci početnici +32 | DANIEL DJUKIC (TIGAR BROD) |
PTF 8:9 | JAKOV RENDULIĆ (TIGAR, Slunj) |
013 | 1/1 | PF - Djevojčice početnice +32 | TEA GLAVAŠ (MOSLAVAC) |
PTF 6:0 | PETRA ŽMIRIĆ (GLINA) |
014 | 1/2 | PF - Dječaci -25 | PETAR BERVIDA (KUTINA) |
PTF 4:10 | DAVID MALINARIĆ (BUDOKAI LABIN) |
015 | 1/1 | PF - Dječaci -28 | DAVID MALINARIĆ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 15:6 | BORNA ŠARIĆ (LAV, Pula) |
016 | 1/1 | PF - Dječaci -25 | DAVID MALINARIĆ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 3:6 | BORNA ŠARIĆ (LAV, Pula) |
017 | 1/2 | PF - Dječaci -32 | LEON ŽEGARAC (MOSLAVAC) |
AB 0:6 | JAN MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
018 | 1/4 | PF - Dječaci +32 | ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 6:0 | JAN MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
019 | 1/1 | PF - Dječaci -32 | JAN MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
PTF 0:6 | MATO ANUŠIĆ (TIGAR BROD) |
020 | 1/4 | PF - Dječaci +32 | MATIJA PTIČAR (KUTINA) |
PTF 3:11 | OLIVER KRNIĆ (IVANIĆ GRAD) |
021 | 1/4 | PF - Dječaci +32 | KARLO NOVAK (KUTINA) |
PTF 8:12 | GABRIEL MOČILAC (TIGAR, Slunj) |
022 | 1/4 | PF - Dječaci +32 | DANIEL DJUKIC (TIGAR BROD) |
PTF 5:2 | BORNA KLOBUČAR (GLINA) |
023 | 1/2 | PF - Dječaci +32 | ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 5:3 | OLIVER KRNIĆ (IVANIĆ GRAD) |
024 | 1/2 | PF - Dječaci +32 | GABRIEL MOČILAC (TIGAR, Slunj) |
PTF 8:6 | DANIEL DJUKIC (TIGAR BROD) |
025 | 1/2 | PF - Djevojčice -28 | VIKTORIJA KAMPIĆ (TIGAR, Slunj) |
PTF 3:9 | ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA) |
026 | 1/1 | PF - Dječaci +32 | ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 7:6 | GABRIEL MOČILAC (TIGAR, Slunj) |
027 | 1/1 | PF - Djevojčice -28 | ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA) |
PTF 9:6 | HANA ZUBER (PLANET SPORT) |
028 | 1/2 | PF - Djevojčice -32 | MANUELA MALINARIĆ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 0:6 | ENA ČORAK (KUTINA) |
029 | 1/2 | PF - Djevojčice +32 | ANTONELA CESAREC (KRAPINA) |
PTF 2:1 | TEA GLAVAŠ (MOSLAVAC) |
030 | 1/2 | PF - Djevojčice +32 | PETRA MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
PTF 8:6 | BARBARA BUNJEVAC (IVANIĆ GRAD) |
031 | 1/1 | PF - Djevojčice -32 | ENA ČORAK (KUTINA) |
PTF 1:11 | VIKTORIJA KAMPIĆ (TIGAR, Slunj) |
032 | 1/2 | PF - Ml. kadeti početnici-37 | STEFAN VEKIĆ (EXCALIBUR ) |
PTF 10:3 | NINO MATAS (PLANET SPORT) |
033 | 1/1 | PF - Djevojčice +32 | ANTONELA CESAREC (KRAPINA) |
PTF 2:1 | PETRA MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
034 | 1/1 | PF - Ml. kadeti početnici-37 | STEFAN VEKIĆ (EXCALIBUR ) |
PTF 9:1 | MORGAN BAGARIĆ (PLANET SPORT) |
035 | 1/4 | PF - Ml. kadeti početnici+47 | TONI SIČANICA (IVANIĆ GRAD) |
PTF 13:6 | PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET SPORT) |
036 | 1/4 | PF - Ml. kadeti početnici+47 | MIHAEL SALVADOR (KUTINA) |
- | GABRIJEL KRIŽANAC (LAV, Pula) |
037 | 1/4 | PF - Ml. kadeti početnici+47 | ANTE MESIĆ (EXCALIBUR ) |
PTF 0:6 | LUKA MALOVIĆ (Wu Shu Klub Kobra Glina) |
038 | 1/2 | PF - Ml. kadeti početnici+47 | TONI SIČANICA (IVANIĆ GRAD) |
PTF 6:4 | GABRIJEL KRIŽANAC (LAV, Pula) |
039 | 1/2 | PF - Ml. kadeti početnici+47 | LUKA MALOVIĆ (Wu Shu Klub Kobra Glina) |
PTF 7:0 | MATKO PREBEG (KUTINA) |
040 | 1/2 | PF - Ml. kadetkinje početnice-47 | EMA MALOVIĆ (Wu Shu Klub Kobra Glina) |
PTF 0:3 | SARAH BUDIČIN (PLANET SPORT) |
041 | 1/1 | PF - Ml. kadeti početnici+47 | TONI SIČANICA (IVANIĆ GRAD) |
PTF 1:9 | LUKA MALOVIĆ (Wu Shu Klub Kobra Glina) |
042 | 1/1 | PF - Ml. kadetkinje početnice-47 | SARAH BUDIČIN (PLANET SPORT) |
PTF 3:7 | ŠTEFANIJA RUKAVINA (Wu Shu Klub Kobra Glina) |
043 | 1/1 | PF - Ml. kadetkinje početnice+47 | ROKA PULJAK (TIGAR, Karlovac) |
PTF 1:6 | MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET SPORT) |