kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Topusko Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.
Borilište 2
Borilište 2.
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -28
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadeti početnici-37
PF - Ml. kadeti početnici+47
PF - Ml. kadetkinje početnice-47
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
PF - Dječaci početnici -32
1001
282
8
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
153
0
IVANO MIHAJLOVIĆ (CRO)
225
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
221
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
185
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
1003
282
0
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
225
6
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1002
221
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
185
0
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
1005
225
1
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
221
4
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. LEON ŽEGARAC, MOSLAVAC
PF - Dječaci početnici +32
1004
248
1
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
142
7
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
1006
223
10
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
170
4
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1007
303
4
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
289
6
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1008
141
7
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
171
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1009
142
3
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
223
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1010
289
2
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
141
7
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
1012
223
8
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
141
9
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. JAKOV RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
2. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC
3. ANTONI OBROVAC, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice početnice -28
1011
174
0
LANA PURETA (KUTINA)
233
6
HANA ZUBER (PLANET)
Osvajači medalja
1. HANA ZUBER, PLANET SPORT
2. LANA PURETA, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice +32
1013
290
6
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
186
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Osvajači medalja
1. TEA GLAVAŠ, MOSLAVAC
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -25
1014
169
4
PETAR BERVIDA (KUTINA)
321
10
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
84
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1016
321
3
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
84
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. PETAR BERVIDA, KUTINA
3. ----
PF - Dječaci -28
1015
246
15
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
322
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -32
1017
293
0
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
222
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
226
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1019
222
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
226
6
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. LEON ŽEGARAC, MOSLAVAC
3. ----
PF - Dječaci +32
1018
235
6
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
304
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1020
207
3
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
199
11
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1021
202
8
KARLO NOVAK (KUTINA)
138
12
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1022
224
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
183
2
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
1023
235
5
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
199
3
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1024
138
8
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
224
6
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1026
235
7
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
138
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. OLIVER KRNIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
PF - Djevojčice -28
1025
139
3
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
172
9
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
232
HANA ZUBER (PLANET)
1027
172
9
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
232
6
HANA ZUBER (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. HANA ZUBER, PLANET SPORT
3. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Djevojčice -32
1028
254
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
166
6
ENA ČORAK (KUTINA)
140
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
1031
166
1
ENA ČORAK (KUTINA)
140
11
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. ENA ČORAK, KUTINA
3. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Djevojčice +32
1029
128
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
291
1
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
1030
218
8
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
192
6
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
1033
128
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
218
1
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. TEA GLAVAŠ, MOSLAVAC
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
PF - Ml. kadeti početnici-37
1032
80
10
STEFAN VEKIĆ (EXCALIB)
249
3
NINO MATAS (PLANET)
262
MORGAN BAGARIĆ (PLANET)
1034
80
9
STEFAN VEKIĆ (EXCALIB)
262
1
MORGAN BAGARIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. STEFAN VEKIĆ, EXCALIBUR
2. MORGAN BAGARIĆ, PLANET SPORT
3. NINO MATAS, PLANET SPORT
3. ----
PF - Ml. kadeti početnici+47
1035
212
13
TONI SIČANICA (IVNCG)
257
6
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
1036
164
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
90
0
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1037
63
0
ANTE MESIĆ (EXCALIB)
273
6
LUKA MALOVIĆ (WS KG)
163
MATKO PREBEG (KUTINA)
1038
212
6
TONI SIČANICA (IVNCG)
90
4
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1039
273
7
LUKA MALOVIĆ (WS KG)
163
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
1041
212
1
TONI SIČANICA (IVNCG)
273
9
LUKA MALOVIĆ (WS KG)
Osvajači medalja
1. LUKA MALOVIĆ, Wu Shu Klub Kobra Glina
2. TONI SIČANICA, IVANIĆ GRAD
3. MATKO PREBEG, KUTINA
3. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
PF - Ml. kadetkinje početnice-47
1040
271
0
EMA MALOVIĆ (WS KG)
258
3
SARAH BUDIČIN (PLANET)
275
ŠTEFANIJA RUKAVINA (WS KG)
1042
258
3
SARAH BUDIČIN (PLANET)
275
7
ŠTEFANIJA RUKAVINA (WS KG)
Osvajači medalja
1. ŠTEFANIJA RUKAVINA, Wu Shu Klub Kobra Glina
2. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. EMA MALOVIĆ, Wu Shu Klub Kobra Glina
3. ----
PF - Ml. kadetkinje početnice+47
1043
41
1
ROKA PULJAK (TIGAR)
234
6
MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARTA BABIĆ VAREŠKO, PLANET SPORT
2. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----