kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
2020
129
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
143
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2022
231
7
EVA UHAČ (PLANET)
219
6
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2023
311
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
175
6
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
280
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2024
143
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
231
0
EVA UHAČ (PLANET)
2025
175
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
280
6
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
2028
143
8
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
280
1
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. EVA UHAČ, PLANET SPORT
3. TARA GAĆEŠA, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
2026
236
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
144
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2027
40
6
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
220
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2031
144
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
40
2
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađe kadetkinje -47
2029
145
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
259
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
2030
240
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
16
6
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
2034
145
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
16
1
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje +47
2032
281
11
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
137
7
LARA RADOČAJ (TGRSL)
2033
213
6
LEA LONČAR (DRAGA)
195
0
LINA RADMAN (IVNCG)
2035
281
5
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
213
1
LEA LONČAR (DRAGA)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. LEA LONČAR, DRAGA
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD