kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Dječaci -25
1014
169
4
PETAR BERVIDA (KUTINA)
321
10
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
84
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1016
321
3
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
84
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. PETAR BERVIDA, KUTINA
3. ----
PF - Dječaci -28
1015
246
15
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
322
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -32
1017
293
0
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
222
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
226
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1019
222
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
226
6
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. LEON ŽEGARAC, MOSLAVAC
3. ----
PF - Dječaci +32
1018
235
6
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
304
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1020
207
3
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
199
11
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1021
202
8
KARLO NOVAK (KUTINA)
138
12
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1022
224
5
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
183
2
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
1023
235
5
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
199
3
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
1024
138
8
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
224
6
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
1026
235
7
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
138
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
Medalists
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. OLIVER KRNIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD