kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Slavonija fighting championship - OPEN CHAMPIONSHIP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Children (male) -22
PF - Children (male) -28
PF - Children (female) -25
PF - Children (female) -28
PF - Children (female) +32
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) +65
PF - Juniors (male) -74
PF - Juniors (female) -55
PF - Juniors (female) -60
PF - Seniors (male) +94
PF - Children (male) -22
186
13
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
35
5
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
PF - Children (male) -28
155
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
70
4
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
88
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
70
7
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
88
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Children (female) -25
128
0
LEONARDA DEAK (BTI)
140
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
98
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
140
5
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
98
3
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. NIKOLINA DEVČIĆ, OMEGA
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
PF - Children (female) -28
141
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
166
6
LUCIJA PEJIĆ (BROD)
Medalists
1. LUCIJA PEJIĆ, BROD
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Children (female) +32
130
6
MICHELLE FRANJČEC (BTI)
24
7
LORENA TOMAC (TGRBROD)
142
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
24
1
LORENA TOMAC (TGRBROD)
142
10
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALMA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LORENA TOMAC, TIGAR BROD
3. MICHELLE FRANJČEC, BTI
3. ----
PF - Younger cadets (male) -32
69
0
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
51
6
LOREN DOMBA (LAV)
67
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
51
7
LOREN DOMBA (LAV)
67
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
3. DARIO TOPIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
61
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
55
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
52
LOREN DOMBA (LAV)
61
21
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
52
0
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. MIHAEL TOPIĆ, TOMISLAV GYM
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
134
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
58
1
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
144
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
134
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
144
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LUKA MIJO KOLOVRAT, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Younger cadets (male) -47
145
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
135
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) +47
81
0
DINO ZUKIC (LAV)
17
6
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. DINO ZUKIC, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -32
143
3
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
168
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
Medalists
1. ALMA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. EMA ŽITNJAK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
131
4
LAURA FRANJČEC (BTI)
25
8
LORENA TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. LORENA TOMAC, TIGAR BROD
2. LAURA FRANJČEC, BTI
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -47
198
6
RUSMIR BARCOV (2002BIH)
92
7
ADAM HERCOG (OMEGA)
100
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
138
1
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (TIGAR)
92
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
100
4
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ŽELJKO KOVAČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RUSMIR BARCOV, 2002 - Odzak
PF - Older cadets (male) -52
18
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
139
4
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ŽELJKO KOVAČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -63
113
6
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
120
0
JOSIP MARTIĆ (OSIJEK)
118
7
FILIP KOVAČ (OSIJEK)
29
0
MARKO ANUŠIĆ (TGRBROD)
113
6
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
118
0
FILIP KOVAČ (OSIJEK)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. FILIP KOVAČ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
3. JOSIP MARTIĆ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
3. MARKO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
PF - Older cadets (male) -69
117
10
DOMINIK NOVAKOVIĆ (OSIJEK)
199
4
IVAN LONČAREVIĆ (OSIJEK)
Medalists
1. DOMINIK NOVAKOVIĆ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
2. IVAN LONČAREVIĆ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -55
108
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
146
5
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
148
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
83
6
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
146
6
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
83
0
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Older cadets (female) +65
170
6
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
165
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
Medalists
1. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
2. ANITA ŠANTOR, BROD
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -74
150
2
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
152
10
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) -55
43
6
ANA ALABER (LAV)
149
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
136
MONIKA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
47
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
159
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (2002BIH)
43
6
ANA ALABER (LAV)
136
3
MONIKA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
47
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
159
2
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (2002BIH)
43
1
ANA ALABER (LAV)
159
0
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (2002BIH)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ, 2002 - Odzak
3. MONIKA KOVAČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
PF - Juniors (female) -60
137
1
MONIKA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
44
4
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. MONIKA KOVAČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) +94
42
6
ROMEO GRBAVAC (TEAMMI6)
122
0
ALEN KOLAR (LAV)
Medalists
1. ROMEO GRBAVAC, TEAM-MI6
2. ALEN KOLAR, LAV, Pula
3. ----
3. ----