kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slavonija fighting championship - OPEN CHAMPIONSHIP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -28
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniori -74
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Seniori +94
PF - Dječaci -22
186
13
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
35
5
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -28
155
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
70
4
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
88
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
70
7
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
88
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Djevojčice -25
128
0
LEONARDA DEAK (BTI)
140
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
98
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
140
5
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
98
3
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. NIKOLINA DEVČIĆ, OMEGA
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
PF - Djevojčice -28
141
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
166
6
LUCIJA PEJIĆ (BROD)
Medalists
1. LUCIJA PEJIĆ, BROD
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +32
130
6
MICHELLE FRANJČEC (BTI)
24
7
LORENA TOMAC (TGRBROD)
142
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
24
1
LORENA TOMAC (TGRBROD)
142
10
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALMA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LORENA TOMAC, TIGAR BROD
3. MICHELLE FRANJČEC, BTI
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
69
0
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
51
6
LOREN DOMBA (LAV)
67
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
51
7
LOREN DOMBA (LAV)
67
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
3. DARIO TOPIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
61
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
55
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
52
LOREN DOMBA (LAV)
61
21
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
52
0
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. MIHAEL TOPIĆ, TOMISLAV GYM
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
134
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
58
1
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
144
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
134
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
144
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LUKA MIJO KOLOVRAT, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
145
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
135
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
81
0
DINO ZUKIC (LAV)
17
6
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. DINO ZUKIC, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
143
3
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
168
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
Medalists
1. ALMA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. EMA ŽITNJAK, BTI
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
131
4
LAURA FRANJČEC (BTI)
25
8
LORENA TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. LORENA TOMAC, TIGAR BROD
2. LAURA FRANJČEC, BTI
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
198
6
RUSMIR BARCOV (2002BIH)
92
7
ADAM HERCOG (OMEGA)
100
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
138
1
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (TIGAR)
92
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
100
4
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ŽELJKO KOVAČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RUSMIR BARCOV, 2002 - Odzak
PF - Stariji kadeti -52
18
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
139
4
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ŽELJKO KOVAČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
113
6
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
120
0
JOSIP MARTIĆ (OSIJEK)
118
7
FILIP KOVAČ (OSIJEK)
29
0
MARKO ANUŠIĆ (TGRBROD)
113
6
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
118
0
FILIP KOVAČ (OSIJEK)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. FILIP KOVAČ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
3. JOSIP MARTIĆ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
3. MARKO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
PF - Stariji kadeti -69
117
10
DOMINIK NOVAKOVIĆ (OSIJEK)
199
4
IVAN LONČAREVIĆ (OSIJEK)
Medalists
1. DOMINIK NOVAKOVIĆ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
2. IVAN LONČAREVIĆ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
108
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
146
5
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
148
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
83
6
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
146
6
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
83
0
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje +65
170
6
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
165
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
Medalists
1. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
2. ANITA ŠANTOR, BROD
3. ----
3. ----
PF - Juniori -74
150
2
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
152
10
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -55
43
6
ANA ALABER (LAV)
149
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
136
MONIKA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
47
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
159
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (2002BIH)
43
6
ANA ALABER (LAV)
136
3
MONIKA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
47
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
159
2
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (2002BIH)
43
1
ANA ALABER (LAV)
159
0
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (2002BIH)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ, 2002 - Odzak
3. MONIKA KOVAČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
PF - Juniorke -60
137
1
MONIKA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
44
4
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. MONIKA KOVAČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
42
6
ROMEO GRBAVAC (TEAMMI6)
122
0
ALEN KOLAR (LAV)
Medalists
1. ROMEO GRBAVAC, TEAM-MI6
2. ALEN KOLAR, LAV, Pula
3. ----
3. ----