kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slavonija fighting championship - OPEN CHAMPIONSHIP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -52
97
3
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
84
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
190
0
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
54
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
97
3
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
190
0
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
Medalists
1. MARKO GAJIĆ, OMEGA
2. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
185
2
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
171
1
MARKO ANUŠIĆ (TGRBROD)
173
3
ARIJAN VRBAN (0304984)
11
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
185
0
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
173
3
ARIJAN VRBAN (0304984)
Medalists
1. ARIJAN VRBAN, Kickboxing klub B
2. KARLO ANDRIŠEK, BUSHIDO
3. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. MARKO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
LC - Stariji kadeti -63
203
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
12
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
181
VJEKOSLAV VUJANIĆ (0304984)
203
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
181
0
VJEKOSLAV VUJANIĆ (0304984)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. VJEKOSLAV VUJANIĆ, Kickboxing klub B
3. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
89
0
ANTONIO MATKOVIĆ (TGRBROD)
119
3
IVAN LONČAREVIĆ (OSIJEK)
169
0
DOMINIK NOVAKOVIĆ (OSIJEK)
82
0
MARKO TUŠKAN (MACE)
119
3
IVAN LONČAREVIĆ (OSIJEK)
169
0
DOMINIK NOVAKOVIĆ (OSIJEK)
Medalists
1. IVAN LONČAREVIĆ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
2. DOMINIK NOVAKOVIĆ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
3. ANTONIO MATKOVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
31
3
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
90
0
ANTONIO MATKOVIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. MARKO ŠARAC, TIGAR BROD
2. ANTONIO MATKOVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----