kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
Fight Academy RUDAR
Golden Team Kalesija
IMOTSKI
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
TIGAR, Karlovac
TKD BOSNA-CAZIN
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LC - Older cadets (female) -60
KL - O. cadets beg.(male) -37
KL - O. cadets beg.(male) -47
KL - O. cadets beg.(male) -52
KL - Older cadets (female) -55
LC - Older cadets (female) -60
1045
157
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
215
0
AMILA BEGANOVIĆ (KBSGOLD)
89
AMILA TOPALOVIĆ (TKD BOS)
1047
157
3
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
89
0
AMILA TOPALOVIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. AMILA TOPALOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. AMILA BEGANOVIĆ, Golden Team Kalesija
3. ----
KL - O. cadets beg.(male) -37
2013
130
2
FARIS BAJRIĆ (KBSGOLD)
102
1
RIJAD SARAJLIC (ACADEMY)
69
ANEL HALILOVIĆ (BORAC)
2015b
130
0
FARIS BAJRIĆ (KBSGOLD)
69
0
ANEL HALILOVIĆ (BORAC)
Medalists
1. FARIS BAJRIĆ, Golden Team Kalesija
2. ANEL HALILOVIĆ, KBS Borac Jelah
3. RIJAD SARAJLIC, Fight Academy RUDAR
3. ----
KL - O. cadets beg.(male) -47
2014
174
0
EKREM OMANOVIC (KURTO)
125
0
VEDAD PADŽIĆ (KBSGOLD)
146
BORIS HATIĆ (MARIJAN)
171
ALEM SMAJIC (KURTO)
169
ALDIN BRKIĆ (KBSGOLD)
2016
174
1
EKREM OMANOVIC (KURTO)
146
2
BORIS HATIĆ (MARIJAN)
2015
171
0
ALEM SMAJIC (KURTO)
169
0
ALDIN BRKIĆ (KBSGOLD)
2018
146
0
BORIS HATIĆ (MARIJAN)
171
3
ALEM SMAJIC (KURTO)
Medalists
1. ALEM SMAJIC, KBV Kurto
2. BORIS HATIĆ, Klub borilačkih sportova "Rudar"
3. ALDIN BRKIĆ, Golden Team Kalesija
3. EKREM OMANOVIC, KBV Kurto
KL - O. cadets beg.(male) -52
2017
158
0
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
63
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
124
MUHAMED FAZLIĆ (KBSGOLD)
2019
158
0
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
124
0
MUHAMED FAZLIĆ (KBSGOLD)
Medalists
1. SUAD HANKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. MUHAMED FAZLIĆ, Golden Team Kalesija
3. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
KL - Older cadets (female) -55
2030
128
0
AJLA ZULIĆ (KBSGOLD)
42
3
ERNA OKUGIC (POKOJ)
Medalists
1. ERNA OKUGIC, KBS Pokoj
2. AJLA ZULIĆ, Golden Team Kalesija
3. ----
3. ----