kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Sana Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
Fight Academy RUDAR
Golden Team Kalesija
IMOTSKI
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
TIGAR, Karlovac
TKD BOSNA-CAZIN
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys beginners -28
PF - Boys beginners -32
LC - O. cadets beg.(male) -52
LC - O. cadets beg.(male) -57
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (female) +65
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -84
LC - Juniors (female) -50
KL - O. cadets beg.(male) -63
KL - Older cadets (male) -57
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Seniors (male) -79
PF - Boys beginners -28
1001
23
0
ELDIN BAJRIC (TKDGLJ)
148
0
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
152
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
1003
23
0
ELDIN BAJRIC (TKDGLJ)
152
0
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ELDIN BAJRIC, KBK "Galaja" Sanski Most
2. NIKO VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Boys beginners -32
1002
195
2
ORHAN HUSEIN MIDZIC (BIHAC)
18
10
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
190
HARUN CELEBIC (BIHAC)
1004
18
3
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
190
7
HARUN CELEBIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. HARUN CELEBIC, "ZINO"
2. MENSUR RAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ORHAN HUSEIN MIDZIC, "ZINO"
3. ----
LC - O. cadets beg.(male) -52
1029
118
0
ARMIN CINAC (TKDGLJ)
62
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
2. ARMIN CINAC, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC - O. cadets beg.(male) -57
1031
135
0
NIDAL DIZDAREVIĆ (TKDGLJ)
66
0
NADIR HASANIČEVIĆ (BORAC)
1032
64
0
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
107
0
MIRZA KARZIĆ (ACADEMY)
1034
135
0
NIDAL DIZDAREVIĆ (TKDGLJ)
64
0
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. AHMED ČAMDŽIĆ, KBS Borac Jelah
2. NIDAL DIZDAREVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. MIRZA KARZIĆ, Fight Academy RUDAR
3. NADIR HASANIČEVIĆ, KBS Borac Jelah
LC - Older cadets (male) -57
1041
54
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJE)
37
0
AHMED ŠAHINOVIĆ (TKDGLJ)
52
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
1043
54
3
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJE)
52
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
Osvajači medalja
1. ENIZ OŽEGOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. MEHMED KRUPIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. AHMED ŠAHINOVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
LC - Older cadets (female) +65
1046
116
0
DAJANA BOŽIĆ (TKDGLJ)
80
3
ELA KOVAČEVIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ELA KOVAČEVIĆ, KBC "Bihać"
2. DAJANA BOŽIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -57
2001
17
0
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
21
0
AHMED ŠAHINOVIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. AHMED ŠAHINOVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -69
2002
1
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
141
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
2003
178
0
AMAR BUREKOVIĆ (ĐERZELZ)
99
3
EMIN PIPO (ACADEMY)
2005
1
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
99
0
EMIN PIPO (ACADEMY)
Osvajači medalja
1. EMIN PIPO, Fight Academy RUDAR
2. AMAR BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. AMAR BUREKOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Juniors (male) -74
2004
4
0
EMRAH HOTIĆ (TKDGLJ)
109
0
ELVIR ŠENDEROVIĆ (ACADEMY)
Osvajači medalja
1. EMRAH HOTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. ELVIR ŠENDEROVIĆ, Fight Academy RUDAR
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -84
2006
7
0
ADMIR OKCIC (TKDGLJ)
144
0
RIAD EFENDIC (TAEKYON)
2007
13
0
EMAN KERIĆ (TKDGLJ)
143
0
FARIS ALJIĆ (TAEKYON)
2009
7
0
ADMIR OKCIC (TKDGLJ)
13
0
EMAN KERIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. EMAN KERIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. ADMIR OKCIC, KBK "Galaja" Sanski Most
3. FARIS ALJIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. RIAD EFENDIC, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Juniors (female) -50
2008
115
0
ADELA DUMPOR (TKDGLJ)
122
0
SUEJLA JUSIC (JEZERSK)
Osvajači medalja
1. ADELA DUMPOR, KBK "Galaja" Sanski Most
2. SUEJLA JUSIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
3. ----
3. ----
KL - O. cadets beg.(male) -63
2024
161
3
ARSEN GRAHOVAC (VELEZ)
36
0
ADEL DEDIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. ARSEN GRAHOVAC, Velež Nevesinje
2. ADEL DEDIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
2028
38
0
AHMED ŠAHINOVIĆ (TKDGLJ)
155
0
LAZAR MIKANOVIĆ (KBKP)
Osvajači medalja
1. LAZAR MIKANOVIĆ, Kick-box klub Prijedor
2. AHMED ŠAHINOVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -69
2031
214
3
NEDIM MALKOC (KURTO)
2
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
145
DEJAN HATIĆ (MARIJAN)
98
EMIN PIPO (ACADEMY)
147
BOŽIDAR LJEPOJA (MARIJAN)
2033
214
3
NEDIM MALKOC (KURTO)
145
0
DEJAN HATIĆ (MARIJAN)
2032
98
3
EMIN PIPO (ACADEMY)
147
0
BOŽIDAR LJEPOJA (MARIJAN)
2035
214
3
NEDIM MALKOC (KURTO)
98
0
EMIN PIPO (ACADEMY)
Osvajači medalja
1. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
2. EMIN PIPO, Fight Academy RUDAR
3. DEJAN HATIĆ, Klub borilačkih sportova "Rudar"
3. BOŽIDAR LJEPOJA, Klub borilačkih sportova "Rudar"
KL - Juniors (male) -74
2034
110
0
ELVIR ŠENDEROVIĆ (ACADEMY)
5
3
EMRAH HOTIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. EMRAH HOTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. ELVIR ŠENDEROVIĆ, Fight Academy RUDAR
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -79
2037
160
0
ADIS HOTIĆ (TKDGLJ)
154
3
ZORAN MILANOVIĆ (KBKP)
Osvajači medalja
1. ZORAN MILANOVIĆ, Kick-box klub Prijedor
2. ADIS HOTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----