kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Sana Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
Fight Academy RUDAR
Golden Team Kalesija
IMOTSKI
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
TIGAR, Karlovac
TKD BOSNA-CAZIN
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Y. cadets beginners (male) +47
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (female) -60
KL - Juniors (male) +94
PF - Y. cadets beginners (male) +47
1009
179
4
EDIN PURIŠEVIĆ (ĐERZELZ)
175
6
SULEJMAN BECIRSPAHIC (KURTO)
1010
70
6
MUJO KARAMOVIĆ (BORAC)
167
3
DANI RUŽNIĆ (CAZIN)
1012
175
6
SULEJMAN BECIRSPAHIC (KURTO)
70
4
MUJO KARAMOVIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. SULEJMAN BECIRSPAHIC, KBV Kurto
2. MUJO KARAMOVIĆ, KBS Borac Jelah
3. EDIN PURIŠEVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. DANI RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
LC - Juniors (male) -69
2002
1
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
141
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
2003
178
0
AMAR BUREKOVIĆ (ĐERZELZ)
99
3
EMIN PIPO (ACADEMY)
2005
1
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
99
0
EMIN PIPO (ACADEMY)
Osvajači medalja
1. EMIN PIPO, Fight Academy RUDAR
2. AMAR BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. AMAR BUREKOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Juniors (female) -60
2010
180
3
MEDINA ŠABANOVIĆ (ĐERZELZ)
203
0
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
123
AMINA HAFIZOVIC (JEZERSK)
2012
180
0
MEDINA ŠABANOVIĆ (ĐERZELZ)
123
0
AMINA HAFIZOVIC (JEZERSK)
Osvajači medalja
1. MEDINA ŠABANOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. AMINA HAFIZOVIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
3. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----
KL - Juniors (male) +94
2036
177
0
DINO LONČAR (FIGHTER)
182
0
ŠEFIK HASIĆ (ĐERZELZ)
Osvajači medalja
1. ŠEFIK HASIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. DINO LONČAR, IMOTSKI
3. ----
3. ----