kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
Fight Academy RUDAR
Golden Team Kalesija
IMOTSKI
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
TIGAR, Karlovac
TKD BOSNA-CAZIN
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners -32
PF - Boys +32
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Older cadets (female) -50
LC - O. cadets beg.(female) -37
LC - O. cadets beg.(female) -57
LC - Older cadets (male) -42
PF - Boys beginners -32
1002
195
2
ORHAN HUSEIN MIDZIC (BIHAC)
18
10
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
190
HARUN CELEBIC (BIHAC)
1004
18
3
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
190
7
HARUN CELEBIC (BIHAC)
Medalists
1. HARUN CELEBIC, "ZINO"
2. MENSUR RAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ORHAN HUSEIN MIDZIC, "ZINO"
3. ----
PF - Boys +32
1008
189
2
HARUN CELEBIC (BIHAC)
164
9
AARON SAMARDŽIĆ (CAZIN)
Medalists
1. AARON SAMARDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
2. HARUN CELEBIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1014
49
4
ZEMIN MUJAGIĆ (GAZIJE)
165
3
AARON SAMARDŽIĆ (CAZIN)
1015
191
9
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
168
5
MUHAMED BADIĆ (CAZIN)
1018
49
3
ZEMIN MUJAGIĆ (GAZIJE)
191
10
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
Medalists
1. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
2. ZEMIN MUJAGIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. MUHAMED BADIĆ, "Tigar" CAZIN
3. AARON SAMARDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - Older cadets (female) -50
1024
184
2
AJNA BRKIC (BIHAC)
212
3
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
Medalists
1. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
2. AJNA BRKIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - O. cadets beg.(female) -37
1036
58
0
KADEMA AGIĆ (BORAC)
194
3
SARAH HODZIC (BIHAC)
56
FAHRIJA AGIĆ (BORAC)
1038
194
3
SARAH HODZIC (BIHAC)
56
0
FAHRIJA AGIĆ (BORAC)
Medalists
1. SARAH HODZIC, "ZINO"
2. FAHRIJA AGIĆ, KBS Borac Jelah
3. KADEMA AGIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - O. cadets beg.(female) -57
1039
196
0
ŽANA BUDIMIR (POSUJŠE)
185
3
AJNA BRKIC (BIHAC)
Medalists
1. AJNA BRKIC, "ZINO"
2. ŽANA BUDIMIR, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -42
1040
78
3
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
206
0
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
Medalists
1. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
3. ----
3. ----