kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
Fight Academy RUDAR
Golden Team Kalesija
IMOTSKI
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
TIGAR, Karlovac
TKD BOSNA-CAZIN
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -25
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) +69
PF - Juniors (female) -55
LC - O. cadets beg.(male) +69
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) +69
LC - Juniors (female) -60
PF - Boys -25
1007
48
0
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJE)
153
0
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
Medalists
1. AJDIN MUJAGIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. NIKO VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1014
49
4
ZEMIN MUJAGIĆ (GAZIJE)
165
3
AARON SAMARDŽIĆ (CAZIN)
1015
191
9
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
168
5
MUHAMED BADIĆ (CAZIN)
1018
49
3
ZEMIN MUJAGIĆ (GAZIJE)
191
10
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
Medalists
1. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
2. ZEMIN MUJAGIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. MUHAMED BADIĆ, "Tigar" CAZIN
3. AARON SAMARDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - Younger cadets (male) +47
1016
163
1
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
137
5
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
1017
136
2
DEEN TULIĆ (BIHAĆ)
200
6
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (GAZIJE)
1019
137
14
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
200
1
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (GAZIJE)
Medalists
1. ELVIN ŠOMIĆ, KBC "Bihać"
2. IBRAHIM ODOBAŠIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. DEEN TULIĆ, KBC "Bihać"
PF - Older cadets (male) -57
1021
51
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
119
0
EDI JUSIC (JEZERSK)
53
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJE)
1023
51
6
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
53
2
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJE)
Medalists
1. MEHMED KRUPIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. ENIZ OŽEGOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. EDI JUSIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
3. ----
PF - Older cadets (male) +69
1022
204
2
ENIS OŽEGOVIĆ (GAZIJE)
138
12
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ELVIN ŠOMIĆ, KBC "Bihać"
2. ENIS OŽEGOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) -55
1026
202
0
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
121
0
SUEJLA JUSIC (JEZERSK)
Medalists
1. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. SUEJLA JUSIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
3. ----
3. ----
LC - O. cadets beg.(male) +69
1035
34
0
LEON STAPAR (ZG)
201
0
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (GAZIJE)
103
TARIK ČELEBIĆ (ACADEMY)
1037
34
3
LEON STAPAR (ZG)
103
0
TARIK ČELEBIĆ (ACADEMY)
Medalists
1. LEON STAPAR, ZAGREB
2. TARIK ČELEBIĆ, Fight Academy RUDAR
3. IBRAHIM ODOBAŠIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
1041
54
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJE)
37
0
AHMED ŠAHINOVIĆ (TKDGLJ)
52
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
1043
54
3
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJE)
52
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
Medalists
1. ENIZ OŽEGOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. MEHMED KRUPIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. AHMED ŠAHINOVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
1042
35
3
LEON STAPAR (ZG)
205
0
ENIS OŽEGOVIĆ (GAZIJE)
Medalists
1. LEON STAPAR, ZAGREB
2. ENIS OŽEGOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -60
2010
180
3
MEDINA ŠABANOVIĆ (ĐERZELZ)
203
0
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
123
AMINA HAFIZOVIC (JEZERSK)
2012
180
0
MEDINA ŠABANOVIĆ (ĐERZELZ)
123
0
AMINA HAFIZOVIC (JEZERSK)
Medalists
1. MEDINA ŠABANOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. AMINA HAFIZOVIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
3. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----