kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BUDOKAI LABIN
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
Radnicki
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - O. cadets beg.(male) -42
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Seniors (female) -65
KL - O. cadets beg.(male) -42
2021
69
3
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
262
0
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
253
MURAT HAJDAREVIĆ (KBVISPZ)
2023
69
2
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
253
1
MURAT HAJDAREVIĆ (KBVISPZ)
Medalists
1. ZARIF GOJAK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. MURAT HAJDAREVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. MUHAMED OMEROVIC, Radnicki
3. ----
KL - Juniors (male) -69
2043
259
0
DANIS RIBIC (RADNICK)
198
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
2044
254
0
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
203
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
2046
198
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
203
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
Medalists
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. DANIS RIBIC, Radnicki
3. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
KL - Juniors (male) -74
2047
199
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
77
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
204
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
210
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
265
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
2049
77
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
204
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
2048
210
3
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
265
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
2051
77
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
210
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. SELMIR SMAJIC, Radnicki
KL - Juniors (male) -79
2050
263
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
50
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
211
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
2052
50
1
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
211
2
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
2. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. ----
KL - Seniors (female) -65
2061
273
2
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
257
1
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
Medalists
1. AMINA ŠEHIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
3. ----
3. ----