kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Sana Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BUDOKAI LABIN
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
Radnicki
TOMISLAV GYM
TEŽINE / UZRASTI
KL - O. cadets beg.(male) -42
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Seniors (female) -65
KL - O. cadets beg.(male) -42
2021
69
3
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
262
0
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
253
MURAT HAJDAREVIĆ (KBVISPZ)
2023
69
2
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
253
1
MURAT HAJDAREVIĆ (KBVISPZ)
Osvajači medalja
1. ZARIF GOJAK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. MURAT HAJDAREVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. MUHAMED OMEROVIC, Radnicki
3. ----
KL - Juniors (male) -69
2043
259
0
DANIS RIBIC (RADNICK)
198
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
2044
254
0
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
203
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
2046
198
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
203
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. DANIS RIBIC, Radnicki
3. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
KL - Juniors (male) -74
2047
199
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
77
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
204
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
210
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
265
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
2049
77
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
204
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
2048
210
3
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
265
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
2051
77
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
210
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. SELMIR SMAJIC, Radnicki
KL - Juniors (male) -79
2050
263
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
50
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
211
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
2052
50
1
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
211
2
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
2. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. ----
KL - Seniors (female) -65
2061
273
2
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
257
1
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
Osvajači medalja
1. AMINA ŠEHIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
3. ----
3. ----