kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Sana Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BUDOKAI LABIN
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
Radnicki
TOMISLAV GYM
TEŽINE / UZRASTI
PF - Older cadets (male) -57
PF - Juniors (male) -57
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -79
LC - Older cadets (female) -55
LC - Juniors (male) -57
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (female) -50
KL - Older cadets (female) -60
KL - Juniors (male) -79
KL - Seniors (female) -65
PF - Older cadets (male) -57
1034
106
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
81
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
1035
86
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
52
3
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
1037
81
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
86
1
MICHAEL STENTA (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
PF - Juniors (male) -57
1051
45
7
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
89
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
88
ALEK KUŠAR (PLANET)
1053
45
8
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
88
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF - Juniors (male) -63
1052
20
3
MORIS TRBULIN (LAV)
55
11
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -79
1055
33
0
IMAD BABAČA (TKDGLJ)
140
6
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. IMAD BABAČA, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -55
2013
147
3
LANA BOGDAN (LOTUS)
296
0
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
85
MARTINA GRABAR (PLANET)
2015
147
1
LANA BOGDAN (LOTUS)
85
2
MARTINA GRABAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LANA BOGDAN, LOTUS
3. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
LC - Juniors (male) -57
2016
157
0
AMIR EGRLIĆ (TKDGLJ)
46
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. AMIR EGRLIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
2033
53
3
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
111
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
195
AMIL TUTIC (BIHAC)
2035
53
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
195
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
2038
48
1
HARIS ZULIĆ (LJUTOCH)
57
2
SANDI SKALIĆ (KURTO)
Osvajači medalja
1. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
2. HARIS ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -50
2040
298
0
SARA VOJIĆ (KURTO)
68
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. SARA VOJIĆ, KBV Kurto
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -60
2041
143
3
DORIS SKORIN (LOTUS)
54
0
VANESA REKIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. DORIS SKORIN, LOTUS
2. VANESA REKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -79
2050
263
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
50
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
211
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
2052
50
1
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
211
2
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
2. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. ----
KL - Seniors (female) -65
2061
273
2
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
257
1
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
Osvajači medalja
1. AMINA ŠEHIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
3. ----
3. ----