kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BUDOKAI LABIN
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
Radnicki
TOMISLAV GYM
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Girls -32
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Older cadets (male) +69
PF - Juniors (male) -69
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -74
LC - Seniors (male) -74
KL - Older cadets (male) -57
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (female) -55
KL - Seniors (male) -74
PF - Girls -32
1009
151
0
EMELA HODŽIĆ (TKDGLJ)
295
10
SARAH HODZIC (BIHAC)
Medalists
1. SARAH HODZIC, "ZINO"
2. EMELA HODŽIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) +47
1022
90
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
191
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
83
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1024
191
2
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
83
4
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. BRUNO FRIGANOVIĆ, MARJAN 1975
3. ----
PF - Older cadets (male) +69
1040
190
8
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
6
4
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -69
1054
282
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
221
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
281
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1056
282
2
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
281
4
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
2007
192
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
156
3
SENAD KRANTIĆ (TKDGLJ)
2008
28
0
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
155
3
EMAN HADŽIĆ (TKDGLJ)
2010
156
3
SENAD KRANTIĆ (TKDGLJ)
155
0
EMAN HADŽIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. SENAD KRANTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. EMAN HADŽIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. AMIL TUTIC, "ZINO"
3. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
LC - Older cadets (male) -57
2009
193
1
AMIL TUTIC (BIHAC)
82
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
87
MICHAEL STENTA (PLANET)
2011
82
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
87
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. AMIL TUTIC, "ZINO"
3. ----
LC - Juniors (male) -69
2017
196
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
201
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
Medalists
1. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
2. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -74
2018
202
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
208
3
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
197
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
2020
208
3
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
197
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
Medalists
1. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
2. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
3. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. ----
LC - Seniors (male) -74
2019
303
0
AMAR PAŠALIĆ (VITEZBK)
200
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
4
ADI BEGIC (VITEZBK)
2021A
200
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
4
0
ADI BEGIC (VITEZBK)
Medalists
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. ADI BEGIC, KBV "Vitez" B.Krupa
3. AMAR PAŠALIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
2033
53
3
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
111
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
195
AMIL TUTIC (BIHAC)
2035
53
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
195
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. ----
KL - Juniors (male) -69
2043
259
0
DANIS RIBIC (RADNICK)
198
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
2044
254
0
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
203
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
2046
198
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
203
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
Medalists
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. DANIS RIBIC, Radnicki
3. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
KL - Juniors (male) -74
2047
199
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
77
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
204
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
210
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
265
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
2049
77
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
204
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
2048
210
3
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
265
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
2051
77
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
210
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. SELMIR SMAJIC, Radnicki
KL - Juniors (male) -79
2050
263
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
50
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
211
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
2052
50
1
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
211
2
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
2. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. ----
KL - Juniors (male) +94
2054
125
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
136
0
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
2054A
220
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
213
0
IGOR VUJKOVIC (KBV)
2056
125
0
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
220
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
Medalists
1. ARNEL BULIC, "ZINO"
2. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
3. IGOR VUJKOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
KL - Juniors (female) -55
2055
79
0
KATARINA MARINČIĆ (KUTINA)
189
3
ADNA HODZIC (BIHAC)
272
LANA BOGDAN (LOTUS)
2057
189
1
ADNA HODZIC (BIHAC)
272
2
LANA BOGDAN (LOTUS)
Medalists
1. LANA BOGDAN, LOTUS
2. ADNA HODZIC, "ZINO"
3. KATARINA MARINČIĆ, KUTINA
3. ----
KL - Seniors (male) -74
2058
5
0
ADNAN KULAUZOVIĆ (VITEZBK)
205
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
212
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
2060
205
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
212
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
2. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. ADNAN KULAUZOVIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----