kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Sana Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BUDOKAI LABIN
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
Radnicki
TOMISLAV GYM
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys beginners -28
PF - Y. cadets beginners (male) +47
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (female) -65
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -57
PF - Boys beginners -28
1001
150
6
MARIN GOLUB (MARJAN)
34
0
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
1002
217
10
KASIM CAJIC (POKOJ)
152
0
AMANI ŠLJIVAR (TKDGLJ)
1004
150
6
MARIN GOLUB (MARJAN)
217
0
KASIM CAJIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
2. KASIM CAJIC, KBS Pokoj
3. MENSUR RAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. AMANI ŠLJIVAR, KBK "Galaja" Sanski Most
PF - Y. cadets beginners (male) +47
32
ARMIN OSMANOVIĆ (TKDGLJ)
187
AJDIN ALIBALIĆ (BORAC)
60
NEDIM MALKOC (KURTO)
112
268
10
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
302
0
EMIL HALILOVIĆ (TKDGLJ)
113
32
10
ARMIN OSMANOVIĆ (TKDGLJ)
187
0
AJDIN ALIBALIĆ (BORAC)
115
60
6
NEDIM MALKOC (KURTO)
268
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
116A
32
0
ARMIN OSMANOVIĆ (TKDGLJ)
60
6
NEDIM MALKOC (KURTO)
Osvajači medalja
1. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
2. ARMIN OSMANOVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. RUDOLF NAGLIĆ, MARJAN 1975
3. AJDIN ALIBALIĆ, KBS Borac Jelah
PF - Younger cadets (male) -42
1018
258
5
IVAN PALEKA (MARJAN)
228
4
EDI JUSIĆ (CAZIN)
158
SAMIR KRIVIĆ (TKDGLJ)
154
TARIK EGRLIĆ (TKDGLJ)
135
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
1020
258
13
IVAN PALEKA (MARJAN)
158
1
SAMIR KRIVIĆ (TKDGLJ)
1021
154
10
TARIK EGRLIĆ (TKDGLJ)
135
0
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
1023
258
5
IVAN PALEKA (MARJAN)
154
1
TARIK EGRLIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
2. TARIK EGRLIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. SAMIR KRIVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
PF - Younger cadets (male) +47
1022
90
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
191
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
83
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1024
191
2
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
83
4
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. BRUNO FRIGANOVIĆ, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
1025
100
4
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
234
14
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
1026
97
2
LORENA GRACIN (MARJAN)
240
6
DANINA DURIĆ (CAZIN)
58
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
1028
240
8
DANINA DURIĆ (CAZIN)
58
3
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
Osvajači medalja
1. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. BILIĆ DŽENANA, KBV Kurto
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) -47
1027
227
6
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
98
0
LORENA GRACIN (MARJAN)
183
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
1029
227
0
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
183
4
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. MELINA RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Older cadets (male) -42
1031
18
11
IVAN UDOVIĆ (LAV)
119
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
149
IVAN PALEKA (MARJAN)
1033
18
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
149
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Older cadets (male) -57
1034
106
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
81
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
1035
86
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
52
3
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
1037
81
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
86
1
MICHAEL STENTA (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
PF - Older cadets (female) -65
1050
266
1
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
264
4
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. KATARINA PAVIĆ, MARJAN 1975
2. NOLA NOVOKMET, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -42
2032
256
3
NIJAZ BOŠNJAKOVIĆ (KBVISPZ)
267
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. NIJAZ BOŠNJAKOVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
2. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
2033
53
3
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
111
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
195
AMIL TUTIC (BIHAC)
2035
53
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
195
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. ----