kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners -28
PF - Boys beginners +32
PF - Boys -28
PF - Boys +32
PF - Girls -32
PF - Y. cadets beginners (male) -37
PF - Y. cadets beginners (male) -47
PF - Y. cadets beginners (male) +47
PF - Y. cadets beginners (female) -37
PF - Y. cadets beginners (female) -47
PF - Y. cadets beginners (female) +47
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -65
PF - Juniors (male) -57
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -69
PF - Juniors (male) -79
PF - Juniors (female) -55
PF - Seniors (male) -84
PF - Seniors (male) -89
PF - Seniors (female) -70
PF - Boys beginners -28
1001
150
6
MARIN GOLUB (MARJAN)
34
0
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
1002
217
10
KASIM CAJIC (POKOJ)
152
0
AMANI ŠLJIVAR (TKDGLJ)
1004
150
6
MARIN GOLUB (MARJAN)
217
0
KASIM CAJIC (POKOJ)
Medalists
1. MARIN GOLUB, MARJAN 1975
2. KASIM CAJIC, KBS Pokoj
3. MENSUR RAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. AMANI ŠLJIVAR, KBK "Galaja" Sanski Most
PF - Boys beginners +32
1003
233
6
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
129
0
EMRAH KRUPIĆ (BIHAĆ)
232
ADEM KAPIĆ (CAZIN)
1005
233
6
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
232
0
ADEM KAPIĆ (CAZIN)
Medalists
1. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ADEM KAPIĆ, "Tigar" CAZIN
3. EMRAH KRUPIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
PF - Boys -28
1006
39
6
DZENAN TUTIC (POKOJ)
130
7
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
252
DARIS ČOSIĆ (KBVISPZ)
1008
130
8
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
252
6
DARIS ČOSIĆ (KBVISPZ)
Medalists
1. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. DARIS ČOSIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. ----
PF - Boys +32
1007
251
5
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
250
2
ADEM KAPIĆ (CAZIN)
Medalists
1. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ADEM KAPIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Girls -32
1009
151
0
EMELA HODŽIĆ (TKDGLJ)
295
10
SARAH HODZIC (BIHAC)
Medalists
1. SARAH HODZIC, "ZINO"
2. EMELA HODŽIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) -37
1010
35
10
ISMAR ZUKIĆ (TKDGLJ)
153
0
ADIS JUSIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. ISMAR ZUKIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. ADIS JUSIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) -47
1011
137
9
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
177
6
AMER LUGONIĆ (BORAC)
Medalists
1. ALAN DEDIĆ, KBC "Bihać"
2. AMER LUGONIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) +47
32
ARMIN OSMANOVIĆ (TKDGLJ)
187
AJDIN ALIBALIĆ (BORAC)
60
NEDIM MALKOC (KURTO)
112
268
10
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
302
0
EMIL HALILOVIĆ (TKDGLJ)
113
32
10
ARMIN OSMANOVIĆ (TKDGLJ)
187
0
AJDIN ALIBALIĆ (BORAC)
115
60
6
NEDIM MALKOC (KURTO)
268
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
116A
32
0
ARMIN OSMANOVIĆ (TKDGLJ)
60
6
NEDIM MALKOC (KURTO)
Medalists
1. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
2. ARMIN OSMANOVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. RUDOLF NAGLIĆ, MARJAN 1975
3. AJDIN ALIBALIĆ, KBS Borac Jelah
PF - Y. cadets beginners (female) -37
1014
269
10
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
172
0
LEJLA HASANBAŠIĆ (BORAC)
Medalists
1. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
2. LEJLA HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) -47
1016
225
4
SUREJA MEHIĆ (CAZIN)
226
9
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. MELINA RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. SUREJA MEHIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) +47
1017
133
1
ELA KOVAČEVIĆ (BIHAĆ)
229
6
LAMIJA MALIĆ (CAZIN)
222
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
1019
229
0
LAMIJA MALIĆ (CAZIN)
222
7
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
Medalists
1. AMINA HAFIZOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LAMIJA MALIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ELA KOVAČEVIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1018
258
5
IVAN PALEKA (MARJAN)
228
4
EDI JUSIĆ (CAZIN)
158
SAMIR KRIVIĆ (TKDGLJ)
154
TARIK EGRLIĆ (TKDGLJ)
135
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
1020
258
13
IVAN PALEKA (MARJAN)
158
1
SAMIR KRIVIĆ (TKDGLJ)
1021
154
10
TARIK EGRLIĆ (TKDGLJ)
135
0
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
1023
258
5
IVAN PALEKA (MARJAN)
154
1
TARIK EGRLIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
2. TARIK EGRLIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. SAMIR KRIVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
PF - Younger cadets (male) +47
1022
90
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
191
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
83
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1024
191
2
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
83
4
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. BRUNO FRIGANOVIĆ, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
1025
100
4
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
234
14
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
Medalists
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
1026
97
2
LORENA GRACIN (MARJAN)
240
6
DANINA DURIĆ (CAZIN)
58
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
1028
240
8
DANINA DURIĆ (CAZIN)
58
3
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
Medalists
1. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. BILIĆ DŽENANA, KBV Kurto
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Younger cadets (female) -47
1027
227
6
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
98
0
LORENA GRACIN (MARJAN)
183
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
1029
227
0
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
183
4
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. MELINA RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Older cadets (male) -37
1030
118
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
67
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -42
1031
18
11
IVAN UDOVIĆ (LAV)
119
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
149
IVAN PALEKA (MARJAN)
1033
18
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
149
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Older cadets (male) -52
1032
239
4
ADVAN DURIĆ (CAZIN)
27
7
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -57
1034
106
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
81
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
1035
86
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
52
3
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
1037
81
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
86
1
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
PF - Older cadets (male) -69
1036
36
0
EMAN KERIĆ (TKDGLJ)
19
6
MORIS TRBULIN (LAV)
243
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
164
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
241
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
1038
19
7
MORIS TRBULIN (LAV)
243
1
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1039
164
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
241
6
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
1041
19
4
MORIS TRBULIN (LAV)
241
8
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - Older cadets (male) +69
1040
190
8
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
6
4
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -46
1042
230
1
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
38
0
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
40
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
1044
230
6
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
40
0
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
Medalists
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. ----
PF - Older cadets (female) -50
1043
238
7
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
224
6
SUEJLA JUSIĆ (CAZIN)
223
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
237
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
247
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
1045
238
3
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
223
5
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
1046
237
0
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
247
1
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
1048
223
0
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
247
3
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AMINA HAFIZOVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
PF - Older cadets (female) -55
1047
84
7
MARTINA GRABAR (PLANET)
231
5
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
144
LANA BOGDAN (LOTUS)
1049
84
12
MARTINA GRABAR (PLANET)
144
6
LANA BOGDAN (LOTUS)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LANA BOGDAN, LOTUS
3. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Older cadets (female) -65
1050
266
1
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
264
4
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. KATARINA PAVIĆ, MARJAN 1975
2. NOLA NOVOKMET, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -57
1051
45
7
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
89
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
88
ALEK KUŠAR (PLANET)
1053
45
8
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
88
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF - Juniors (male) -63
1052
20
3
MORIS TRBULIN (LAV)
55
11
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -69
1054
282
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
221
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
281
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1056
282
2
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
281
4
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. ----
PF - Juniors (male) -79
1055
33
0
IMAD BABAČA (TKDGLJ)
140
6
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. IMAD BABAČA, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) -55
1057
41
0
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
163
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
246
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
1059
163
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
246
6
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. ----
PF - Seniors (male) -84
1058
297
0
DURSUM HASANIC (TKDGLJ)
116
10
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. DURSUM HASANIC, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) -89
1060
8
0
JURICA JELENČIĆ (TOM GYM)
117
10
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. JURICA JELENČIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
PF - Seniors (female) -70
1061
31
0
SELMA MUŠIĆ (TKDGLJ)
142
7
DORIS SKORIN (LOTUS)
Medalists
1. DORIS SKORIN, LOTUS
2. SELMA MUŠIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----