kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC-Starije kadetkinje-46
LC-Starije kadetkinje-60
LC-Juniori-57
LC-Seniori-79
LC-Seniorke+70
KL-Stariji kadeti-42
KL-Stariji kadeti-57
KL-Stariji kadeti-63
KL-Stariji kadeti-69
KL-Stariji kadeti+69
KL-Starije kadetkinje-42
KL-Starije kadetkinje-50
KL-Starije kadetkinje-55
KL-Starije kadetkinje-65
KL-Juniori-63
KL-Juniori-69
KL-Juniori-79
KL-Juniori-89
KL-Juniorke-50
KL-Seniori-84
KL-Seniorke-65
LC-Starije kadetkinje-46
2001
195
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
48
0
SARA ZULIC (KURTO)
35
JASNA TOPIĆ (KURTO)
2003
195
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
35
0
JASNA TOPIĆ (KURTO)
Medalists
1. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. JASNA TOPIĆ, KBV Kurto
3. SARA ZULIC, KBV Kurto
3. ----
LC-Starije kadetkinje-60
2002
130
1
LEJLA ŠEHIĆ (KURTO)
42
2
JOSIPA PERDIJA (MOSTAR)
Medalists
1. JOSIPA PERDIJA, KBK "KOBRA" MOSTAR
2. LEJLA ŠEHIĆ, KBV Kurto
3. ----
3. ----
LC-Juniori-57
2004
142
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
109
0
AMIR EGRLIĆ (FRENKI)
5
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
2006
142
1
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
5
2
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
3. AMIR EGRLIĆ, Frenki Ključ
3. ----
LC-Seniori-79
2005
81
0
SAMIR MULALIĆ (VITEZBK)
19
0
AJDIN ŠAHMAN (TKDGLJ)
Medalists
1. SAMIR MULALIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
2. AJDIN ŠAHMAN, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC-Seniorke+70
2007
188
0
SENADA HASIĆ (BORAC)
22
0
SELMA MUŠIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. SELMA MUŠIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. SENADA HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL-Stariji kadeti-42
2008
59
3
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
61
0
UROS MIMIC (KBS)
Medalists
1. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. UROS MIMIC, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ----
3. ----
KL-Stariji kadeti-57
2009
1
3
LUKA TERZIČ (VELEZ)
154
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
Medalists
1. LUKA TERZIČ, Velež Nevesinje
2. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
KL-Stariji kadeti-63
2010
156
3
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
8
0
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
2011
3
1
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
39
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
2014
156
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
39
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
Medalists
1. KERIM DŽAFEROVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. HARIS HAJDAREVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ADIS ALIVUK, KBS Ljutoc Orasac
KL-Stariji kadeti-69
2012
121
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
25
0
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
2013
38
0
MEŠIĆ ARIS (KURTO)
185
0
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
2015
121
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
185
0
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
Medalists
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. GABRIEL PERIC, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. MEŠIĆ ARIS, KBV Kurto
KL-Stariji kadeti+69
2016
66
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
155
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
47
SANDI SKALIĆ (KURTO)
2017
56
0
MUHAMMED MEHMEDOVIĆ (KURTO)
176
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
9
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
2018
66
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
47
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
2019
176
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
9
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
2021
66
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
176
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
KL-Starije kadetkinje-42
2020
28
1
ANESA ŠUŠNJAR (KURTO)
37
2
EDINA ČAVKIĆ (KURTO)
Medalists
1. EDINA ČAVKIĆ, KBV Kurto
2. ANESA ŠUŠNJAR, KBV Kurto
3. ----
3. ----
KL-Starije kadetkinje-50
2022
133
0
ADNA HODZIC (BIHAC)
122
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ADNA HODZIC, "ZINO"
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL-Starije kadetkinje-55
2023
120
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
33
3
ENA KURTAGIĆ (KURTO)
Medalists
1. ENA KURTAGIĆ, KBV Kurto
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL-Starije kadetkinje-65
2024
7
0
ZULIĆ SAMRA (LJUTOCH)
141
0
ADELA HASUKIĆ (BORAC)
Medalists
1. ZULIĆ SAMRA, KBS Ljutoc Orasac
2. ADELA HASUKIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL-Juniori-63
225
65
2
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
172
1
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
143
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
227
65
3
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
143
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
Medalists
1. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
2. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
3. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
3. ----
KL-Juniori-69
2026
169
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
67
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
Medalists
1. SELMIR SMAJIC, Radnicki
2. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
3. ----
3. ----
KL-Juniori-79
2028
148
0
AMAR KAPO (ILID-SA)
147
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
2029
171
3
MLADEN GVOZDEN (KBKP)
162
0
AMAR ŠEĆOVIĆ (KICK)
2031
147
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
171
0
MLADEN GVOZDEN (KBKP)
Medalists
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. MLADEN GVOZDEN, Kick-box klub Prijedor
3. AMAR KAPO, Ilidža Sarajevo
3. AMAR ŠEĆOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
KL-Juniori-89
2030
151
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
170
0
IGOR VUJKOVIĆ (KBKP)
Medalists
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
2. IGOR VUJKOVIĆ, Kick-box klub Prijedor
3. ----
3. ----
KL-Juniorke-50
2032
153
0
DŽENITA ČELJA (KICK)
179
3
DRAGANA STOJANOVIC (CZ KV)
Medalists
1. DRAGANA STOJANOVIC, Crveni zmaj Kotor Varos
2. DŽENITA ČELJA, KBV "Gazija" Sarajevo
3. ----
3. ----
KL-Seniori-84
2033
131
0
ADNAN KULAUZOVIĆ (VITEZBK)
173
0
DURSUM HASANIC (TKDGLJ)
Medalists
1. DURSUM HASANIC, KBK "Galaja" Sanski Most
2. ADNAN KULAUZOVIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
3. ----
KL-Seniorke-65
2034
64
3
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
182
0
ZELJANA PEJAKOVIC (CZ KV)
Medalists
1. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
2. ZELJANA PEJAKOVIC, Crveni zmaj Kotor Varos
3. ----
3. ----