kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Sana Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF-Djevojčice
PF-Mlađi kadeti
PF-Mlađe kadetkinje
PF-Stariji kadeti
PF-Starije kadetkinje
PF-Juniori
PF-Juniorke
LC-Stariji kadeti
LC-Starije kadetkinje
LC-Juniori
LC-Seniori
LC-Seniorke
KL-Stariji kadeti
KL-Starije kadetkinje
KL-Juniori
KL-Juniorke
KL-Seniori
KL-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL-Stariji kadeti-42
KL-Stariji kadeti-57
KL-Stariji kadeti-63
KL-Stariji kadeti-69
KL-Stariji kadeti+69
KL-Stariji kadeti-42
2008
59
3
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
61
0
UROS MIMIC (KBS)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. UROS MIMIC, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ----
3. ----
KL-Stariji kadeti-57
2009
1
3
LUKA TERZIČ (VELEZ)
154
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. LUKA TERZIČ, Velež Nevesinje
2. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
KL-Stariji kadeti-63
2010
156
3
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
8
0
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
2011
3
1
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
39
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
2014
156
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
39
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
Osvajači medalja
1. KERIM DŽAFEROVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. HARIS HAJDAREVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ADIS ALIVUK, KBS Ljutoc Orasac
KL-Stariji kadeti-69
2012
121
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
25
0
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
2013
38
0
MEŠIĆ ARIS (KURTO)
185
0
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
2015
121
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
185
0
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
Osvajači medalja
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. GABRIEL PERIC, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. MEŠIĆ ARIS, KBV Kurto
KL-Stariji kadeti+69
2016
66
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
155
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
47
SANDI SKALIĆ (KURTO)
2017
56
0
MUHAMMED MEHMEDOVIĆ (KURTO)
176
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
9
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
2018
66
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
47
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
2019
176
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
9
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
2021
66
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
176
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto