kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Juniori
LC - Juniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -67
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
FC - Seniori -63,5
129
ANTE OPAČAK (KUTINA)
D001
251
0
MARKO ŠARKO (KBK)
214
3
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
151
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
254
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
D020
129
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
214
0
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
D021
151
0
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
254
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
D040
129
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
254
0
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. DOMINIK STOJANIĆ, AGRAM
3. STJEPAN BRČIĆ, LEON GYM
FC - Seniori -67
88
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
D002
106
0
VANJA REHAK (PITBUL)
211
3
MARIO PETEK (LEONGYM)
57
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
258
LUKA BJELANOVIĆ (SVKRSVN)
D022
88
2
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
211
1
MARIO PETEK (LEONGYM)
D023
57
1
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
258
2
LUKA BJELANOVIĆ (SVKRSVN)
D041
88
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
258
0
LUKA BJELANOVIĆ (SVKRSVN)
Osvajači medalja
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. LUKA BJELANOVIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. MARIO PETEK, LEON GYM
3. DINO BILANDŽIJA, IVANIĆ GRAD
FC - Seniori -75
D003
104
1
VLADIMIR IVAN (PITBUL)
59
2
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
D004
110
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
300
0
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
D005
40
0
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
286
0
PETAR TONKOVIĆ (FIGHTER)
D006
156
0
IVAN VUKMAN (TROGIR)
263
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
D024
59
0
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
300
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
D025
286
0
PETAR TONKOVIĆ (FIGHTER)
263
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
D042
300
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
263
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. LUKA NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. PETAR TONKOVIĆ, IMOTSKI
FC - Seniori -81
177
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
D007
121
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
159
0
MARINO IVAKIĆ (TROGIR)
D008
133
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
25
0
ANTE LULIĆ (PITBUL)
D009
141
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
178
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
D026
177
2
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
121
1
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
D027
133
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
141
0
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
D043
177
3
IVAN ĆUKLIN (PITBZG)
133
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN ĆUKLIN, PIT BULL, Zagreb
2. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
3. MATE ROŠČIĆ, TERMINATOR
FC - Seniori -86
255
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
D010
26
2
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
307
1
DAVOR BUDAN (CRO-ZD)
30
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
155
IVAN CIVADELIĆ (TROGIR)
D028
255
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
26
0
ANTONIO JANDRIĆ (PITBUL)
D029
30
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
155
3
IVAN CIVADELIĆ (TROGIR)
D044
255
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
155
0
IVAN CIVADELIĆ (TROGIR)
Osvajači medalja
1. LUKA JURIĆ, SVETI DUH
2. IVAN CIVADELIĆ, TROGIR
3. ANTONIO JANDRIĆ, PIT BULL, Split
3. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
FC - Seniori -91
24
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
D011
260
0
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
158
0
KRISTIAN TOLJ (TROGIR)
36
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
262
ANTE BARIČEVIĆ (SVKRSVN)
D030
24
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
260
0
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
D031
36
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
262
0
ANTE BARIČEVIĆ (SVKRSVN)
D045
24
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
36
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANDRIJA LEKIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE BARIČEVIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. MARINO ŠESTAN, SVETI KRŠEVAN
FC - Seniori +91
303
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
D012
149
0
ROBERT KOLARIĆ (TGRBROD)
137
0
DENIS BUDAN (CRO-ZD)
D013
302
0
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
87
0
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
41
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
D032
303
3
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
149
0
ROBERT KOLARIĆ (TGRBROD)
D033
302
3
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
41
0
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
D046
303
0
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
302
0
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. BOJAN MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
2. BORIS MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
3. ZVONIMIR MARTIĆ, PIT BULL, Split
3. ROBERT KOLARIĆ, TIGAR BROD